Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Ci ludzie nie zasługują na miano artystów!"

760
Podziel się

Zapendowska jedzie po wszystkich. Iwan Komarenko się obraził...

"Ci ludzie nie zasługują na miano artystów!"
bEabnCgl

Nowy program Polsatu Tylko nas dwoje nie wzbudził uznania Elżbiety Zapendowskiej. Być może dlatego, że tym razem nie zaproponowano jej zasiadania w jury? Ona sama twierdzi że nie. Atakuje głównie tzw. profesjonalistów, którzy mają za zadanie nauczyć śpiewać amatorów.

Mam inne pojęcie na temat gwiazd, inne wartościowanie w muzyce - mówi Super Expressowi. W moim pojęciu kilka osób z tych, które uczą śpiewać w tym programie, nie zasługuje na miano artystów.

"Artyści" oczywiście poczuli się dotknięci.

bEabnCgn

Nie będziemy tego komentować - oświadczył Jacek Jastrowicz, menedżer Jacka Stachurskiego.

Nie są artystami... - zaczął dywagować Piotr Kupicha. Nie nadużywałbym terminu artysta. To człowiek, który pisze teksty, komponuje muzykę, a do tego porywa tłumy. Swoim występem na scenie wyzwala emocje. To osoba, która ma w sobie jakąś magię...

Niestety, podejrzewamy, że w swojej nieskończonej skromności mógł mieć na myśli siebie...

Z kolei Iwan Komerenko, który od czasu pokazania gołego tyłka na balkonie nie ma już wiele do stracenia, postanowił zaatakować:

bEabnCgt

Słyszałem, że nazwała ten program kiczowatym, a czy on bardzo różni się od tego, co robiła wcześniej w Poslacie? Moim zdaniem nie.

Zapendowska twierdzi, że nie o to chodzi: Nie żal mi, że nie będę jurorem w tym programie - zapewnia. _**Wręcz cieszę się, że mnie tam nie ma.**_

bEabnCgu
bEabnCgO
KOMENTARZE
(760)
gość
11 lat temu
i Pani Zapendowska ma niestety rację. Mało kto w tym programie zasługuje na miano artysty. Taka prawda, niektórzy przypominają bardziej chałturników.
gość
11 lat temu
no to mają problem :D patolożi jednym słowem :D
gość
11 lat temu
ma rację ani kuicha, ani komorenko czy zaglobelny nie sa gwiazdami
bEabnCgP
gość
11 lat temu
Po co ta Santor dała się wmanewrować w bycie w jury tego programu???Myślałam że jest poważniejsza...
gość
11 lat temu
a mi Ciebie
Najnowsze komentarze (760)
gość
10 lat temu
Jurorzy rządzą :D
emma002
11 lat temu
zdejmijcie ten program!!! każdy kolejny tego typu,coraz bardziej żałosny
gość
11 lat temu
co za kicz z tej Dody!!!!
gość
11 lat temu
już wolę komarenkę niż kopytko. nie trawię typa
gość
11 lat temu
Komarenko spadówa na Sybir.
gość
11 lat temu
hmm po cóż oceniać i oczerniać gwiazdy i ich uczniów? każy ma swoich fanów , nie każdego trzeba lubić. Ale zachowanie Karolaka to jest dopiero żenada!! Siedząc obok p. Ireny zachowuje sie jak szceniak próbując zaimponować Dodzie zachowaniem prostaka :/ Nawet Doda tak nie razi w tym tragicznym programie... Raz obejżałam ..wiecej nie bede ..szkoda czasu
rosebuster
11 lat temu
Przecież Ela dobrze mówi. Niektóre "bożyszcza" mimo popularności nie są tak naprawdę jacyś wybitni. No przecież Kupiszka to wyjec kompletny, Stachursky ma niewielkie umiejętności wokalne, za to charczy porządnie, Ivan Komarenko przebił się na jednym hicie zahaczającym o disco-polo... Inna sprawa, że komentarz Ivana o "Jak Oni Śpiewają" jest słuszny. Tamten program to też był kwas.
gość
11 lat temu
Zgadzam się z nią. Polska czci same śmieci, pseudo-artystów, beztalencia ;/
bEabnCgH
gość
11 lat temu
Ivan i ten drugi to UNIWERSALNI B-BOY'e! :)
gość
11 lat temu
srał ich pies, Zapendowska ma rację
gość
11 lat temu
Brawo Pani Elżbieto! Co racja to racja. Poprzedni program z Pani udziałem i reszta jury to była perełka. Jury -mistrzostwo świata. A przede wszystkim jego klasa!! Pani cenne uwagi i PROFESJONALIZM przede wszystkim, P. Edyta Górniak- ZNAKOMITA i Rudi Schubert ze swoim poczuciem humoru - byliście super.... Natomiast teraz- m******a!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szkoda rzeczywiście, że Pani Santor zdecydowała się na udział w tym zestawie jury. Toż to porażka!!!! Rozwydrzone, wyjątkowo głuuuuuuuuuupie dziewuszysko, bez klasy i umiaru, słownictwo na poziomie śmietnika. Kiedy ta farbowana blond wenus zabiera głos, cierpnie skóra na d... Pan Karolak również za dużo mądrych rzeczy nie ma do powiedzenia i zastanawiające jest tylko to, czemu ktoś wymyślił cos równie debilnego dla Polsatu? Ktos tej stacji wyjątkowo źle życzy.... Hahahahaha
cococo
11 lat temu
proponuję nowy program: "Jak oni rysują" i niech w jury zasiądzie Nieznalska, Mleczko i jakikolwiek rysownik
gość
11 lat temu
niech ta kluska kupicha wreszcie spłynie ze świata szołbyznesu
gość
11 lat temu
A tak naprawdę, to ta Zapendowska pozjadała wszystkie rozumy łącznie ze swoim, niestety.Taka alfa i omega z Bożej łaski.
...
Następna strona
bEabnChj