Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mucha znów tyje

1151
Podziel się

Na razie 3 kilo.

Mucha znów tyje
bEglqTXF

Może powinna czasami zrezygnować z przejażdżki którymś ze swoich licznych mercedesów i przebiec się piechotą? Jak donosi złośliwie Super Express, Musze znów rośnie brzuszek. Wygląda na to, że po restrykcyjnej diecie, którą stosowała przed i w trakcie Tańca z gwiazdami, dopadł ją efekt jojo. Albo powróciła do starych nawyków żywieniowych, albo zaniedbała ćwiczenia, w każdym razie - przybyło jej co najmniej 3 kilo.

Piękna Ania przez wiele miesięcy katowała się, by zrzucić ponad 11 kilogramów - przypomina. Kiedy jej się to udało i ważyła niecałe 55, dostawała tyle propozycji pracy, że przebierała w nich jak w ulęgałkach. Między innymi dzięki swojemu powalającemu wyglądowi zasiadła w cieplutkim fotelu jurora "You Can Dance - Po prostu tańcz". Jak się okazuje, wystarczyło zaledwie kilka tygodni i kilka odcinków programu, by piękna sylwetka Ani zaczęła zmieniać się i przypominać tę poprzednią - starą.

Bez przesady - 3 kilo to jeszcze żadna zmiana. Warto w tym miejscu przypomnieć, że o angażu Muchy do You Can Dance zdecydowały nie tyle jej nawyki żywieniowe, co pewnien obiad w restauracji, który zjadła była gwiazda TVN-u Weronika "żałuję, że nosi moje nazwisko" Pazura.

bEglqTXH

Żeby stracić posadę Ania musiałaby ją przebić... Nie sądzimy, żeby było to możliwe. Na pewno obraca się w lepszych kręgach.

Przy okazji, zauważyliście, że odkleiła się jej rzęsa?

bEglqTYi
KOMENTARZE
(1151)
gość
11 lat temu
sztuczne rzesy czasem sie odklejaja heheeh co za wtopa:)
Kajojka
11 lat temu
rzęsa :D
gość
11 lat temu
pudel wymyslasz. zal
bEglqTYj
gość
11 lat temu
odkleoje rzesy jaka lipa
anik5
11 lat temu
sztuczne rzęski się odkleiły, a to pech
Najnowsze komentarze (1151)
gość
8 lat temu
zazdrościcie jej i dlatego tak gadacie
gość
11 lat temu
przebiec się piechotą - whaaaat? Cóż za piękna gra słów :)
gość
11 lat temu
u rzęski się jej odkleiły;)
gość
11 lat temu
żałosna jest -.-
gość
11 lat temu
nie tylko rzęsa ona cała jest sztuczna i obklejona badziewiem
gość
11 lat temu
żenada... Mucha to sama żenada.... tss
gośćbbb
11 lat temu
sztuczne rzęsy,hahahaha, siara jak nic
nie napisze
11 lat temu
wy debile internetowe brzydale siedzicie i nic nie robicie tylko krytykujecie Ania jest sliczna a wy macie problemy psychiczne
bEglqTYb
kosmetyczka
11 lat temu
wiec jeszcze raz... rzesy sie odklejają jednakże nie tego samego wieczora zatem albo a mało wprawna wizażystka albo b mało profesjonalana... inna sprawa ze stylizacja jeden do jeden kosztuje od 200 do 6300zł w zalezności od rangi salonu urody i jest wstydem i brakiem klasy że ktoś kto ma tyle kasy tak skąpi... po co chudnąć jak potem cały efekt przyćmiewają odklejone rzesy???????????
gość
11 lat temu
rzęsy doczepiane ;/ niech se tyje nie moje inta rara
gość
11 lat temu
odkleiły i co z tego?;] Niektorzy normalni ludzie tego używaj, znczy sie doczepiają sobie sztuczne rzęcy.. Ludzie Żłosni jesteście.. z reszta jak tazda gwizda, ma jkaś wtope.. Haaahha;)
pijacki smiec...
11 lat temu
czy juz pocalowaliscie ja w tylek?
ewelayna21
11 lat temu
ciekawe gdzie ;P
gość
11 lat temu
hahhahahahahhahhahahah i ta rzesa
...
Następna strona
bEglqTYD