Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mucha ZAGRA LESBIJKĘ!

351
Podziel się

W filmie z Małgorzatą Foremniak.

Mucha ZAGRA LESBIJKĘ!
bEiQrLeJ

Produkcja nowej wersji komedii Och, Karol! rusza już pod koniec czerwca. Na planie filmu spotka się wiele aktorek, które wcielą się w role kochanek tytułowego bohatera. U boku Małgorzaty Foremniak, która jak wiadomo zagra mężatkę o niezaspokojonych fantazjach erotycznych, pojawi się także, według informacji Show, Ania Mucha.

Mucha od dawna marzyła o roli w pełnometrażowym filmie. Doczekała się doskonałej okazji, aby zrobić to, co lubi najbardziej, czyli wzbudzić trochę kontrowersji. Zagra w nim bowiem... lesbijkę.

Jak myślicie, kto może zostać obsadzony w roli jej kochanki?

bEiQrLeL
bEiQrLfm
KOMENTARZE
(351)
gość
11 lat temu
okropne b****o, jedyne co w niej ladne to buty od louboutin'a
gość
11 lat temu
T****K
gość
11 lat temu
tapeciara g****a, bezsensowna, bezpłciowa gwiazdka tandety.
bEiQrLfn
gość
11 lat temu
g*****!
gość
11 lat temu
ja ja widze w roli Q**y !! :huehuehue : )))))
Najnowsze komentarze (351)
gość
11 lat temu
Mucha bedzie lepsza od foremnika
goość .
11 lat temu
pff *.* ! . co za bania ;p ! . żałosne ;p !
Znawczyni:)
11 lat temu
Idzie na kase...
gość
11 lat temu
Cudowne przypadki z życia Kaczyńskich-Kalksteinów ... 1) Pierwszy cudowny przypadek w życiu Jarosława to zawrotna kariera jego ojca Rajmunda. Tuż po wojnie żołnierzy AK, rozstrzeliwano, osadzano w więzieniach, sadzano na nogach od stołka, torturowano, w najlepszym razie wykluczano z życia społecznego. Tymczasem Rajmund Kaczyński, żołnierz AK, tuż po wojnie, dostaje od stalinowskiej władzy wypasiony apartament na Żoliborzu, jak na tamte czasy rzecz poza zasięgiem zwykłego obywatela, nawet szarego członka PZPR. 2) Cud drugi, żołnierz AK, mąż sanitariuszki AK, dostaje posadę wykładowcy na Politechnice Warszawskiej i oboje żyją sobie z jednej pensji jak pączki w maśle.W tym czasie gdy w Polsce rządzi Bierut, a właściwie Stalin rządzi Bierutem, posada dla Akowca na uczelni brzmi jak ponury żart, jednak rzecz miała miejsce. 3) Cud trzeci, rodzą się bliźniaki i jako dzieci akowskiego małżeństwa, na początku lat 60, kiedy większość dzieci akowców opłakuje swoich rodziców, albo czeka na ich powrót z więzienia, nasze orły zabawiają się w reżimowej TV. 4) Cud czwarty. Jarosław Kaczyński jako jedyny działacz opozycji, kręgu doradców Lecha Wałęsy nie zostaje internowany. 5) Cud piąty, Jarosław Kaczyński odmawia (tak twierdzi) podpisania lojalkii, jako jedyny opozycjonista odmawiający władzy PRL zostaje zwolniony do domu, co więcej nikt go nie nęka, w okresie 1982-1989. 6) Cud szósty, Jarosław Kaczyński jako jedyny opozycjonista ma sfałszowaną teczkę i jako jedyny opozycjonista domagający się powszechnej lustracji, ujawnia swoja teczkę dopiero po naciskach prasy. 7) Cud siódmy to cud zagadka. Jaki jest związek między ofiarowanym Rajmundowi Kaczyńskiemu przez PRL apartamentem na Żoliborzu, pracą w czasach stalinowskich na Politechnice Warszawskiej, karierą filmową bliźniaków i brakiem internowania Jarosława Kaczyńskiego w stanie wojennym? Kto wie? Czym aż tak bardzo mógł zaimponować władzy ludowej żołnierz AK Rajmund Kaczyński, że władza otoczyła jego samego, jego żonę z AK i dzieci szczególna troską.????????????????? Opowieściami o wykańczaniu bolszewików? Kto wie, czym mógł zaimponować oficerowi SB Jarosław Kaczyński, że ten po odmowie podpisania lojalki wypuścił go wolno i nigdy już nie nękał?????? CO UKRYWA KACZYNSKI????????? DLACZEGO NIGDY NIE MOWI O SWOJEJ RODZINIE- DLACZEGO NIE UJAWNIA POLAKOM SWOJEGO PRAWDZIWEGO ZYCIORYSU??? O OJCU??????
gość
11 lat temu
Boze jak ona jest żenująca ..chodzi ciagle w tych samych butach i ma oblesne lapska;/ lol...Dziewczyno na role!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
a to ona nią nie jest:)
gość
11 lat temu
g*****!
gość
11 lat temu
precz z muchami
bEiQrLff
mijaa
11 lat temu
idealna rola :D
gość
11 lat temu
żal
gość
11 lat temu
to się musiało tak skończyć :)
gość
11 lat temu
Marina Łuczenko
gość
11 lat temu
taaak, myślę że to odpowiednia rola dla tej .....
gość
11 lat temu
mUCHA zagrała lezbijkę choć nie wiem po co bo nią jest . Jest taka ciężka i malutka że pięciu facetów musi ją trzymać. NIEZNAJOMI
...
Następna strona
bEiQrLfH