Trwa ładowanie...
Przejdź na

Żmuda wygryzła Sochę i Muchę!

588
Podziel się

To ona zagra w serialu.

Żmuda wygryzła Sochę i Muchę!
bDJXtWEl

Wraca do seriali. Jak donosiliśmy przedwczoraj, Marta Żmuda-Trzebiatowska ubiega się o rolę w nowym serialu Jedynki Chichot losupowstającym w oparciu o bestsellerową powieść Hanny Lemańskiej. W walce o rolę przebojowej pani psycholog, której życie niespodziewanie zmienia się po wpływem dwójki dzieci i rudego kota, musiała pokonać Małgorzatę Sochę i Annę Muchę.

Jak donosi Super Express, udało się. Ale to raczej gorzki sukces. Wybrano ją bowiem, bo jest... mniej znana niż jej konkurentki.

Widzowie trochę zapomnieli o Żmudzie-Trzebiatowskiej - mówi osoba z produkcji seriali. Najwyższy czas o niej przypomnieć.

bDJXtWEn

To prawda, że Ani i Małgosi układa się ostatnio lepiej niż Marcie. Obie dostają propozycje grania w filmach fabularnych - Socha właśnie skończyła zdjęcia do debiutu reżyserskiego Cezarego Pazury Weekend, a Mucha pracuje na plane Och, Karol. Rola w serialu Jedynki to dla Żmudy coś w rodzaju nagrody pocieszenia.

bDJXtWEO
KOMENTARZE
(588)
gość
10 lat temu
i bardzo dobrze fajna jest
gość
11 lat temu
bardzo dobrze że marta wygrała
gość
11 lat temu
swioetnie. jest najlepsza
bDJXtWEP
triczek987
11 lat temu
Martusia rądzi!!!!!!!!Gratulacje!Będę ciebie oglądać niż te dwie wiedźmy
gość
11 lat temu
Ciesze sie!
gość
11 lat temu
ważne że nie mucha ;D
gość
11 lat temu
Nie lubię Żmudy!
ahcos
11 lat temu
Małgosia S. to piękna dziewczyna i dobra aktorka, co w dzisiejszych czasach jest rzadkością. I chociaż chciałbym Ją oglądać każdego dnia, to nie w serialach. Wystarczy, że zagra dobrą rolę w teatrze lub nawet w reklamie, gdzie się bardzo ładnie i naturalnie prezentuje.
gość
11 lat temu
SOCHA
gość
11 lat temu
HAHA JA TEZ
gość
11 lat temu
Socha jest 100x lepsza! Żmuda nie ma charakteru i jest bezbarwną postacią!
gość
11 lat temu
blehh, Socha lepsza
gość
11 lat temu
żmuda jest śliczna, więc może wreszcie trafi na dobrą rolę dla siebie. socha sobie poradzi, bo jest i łądna i cholernie zdolna, a mucha... niech się bzyka ;)
bDJXtWEH
gość
11 lat temu
aj ja jestem za żmudą i cieszę się że to ona będzie grała w tym serialu
...
Następna strona
bDJXtWFj