Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zgolił brodę… dla Jennifer?!

442
Podziel się

"To sygnał, że chce do niej wrócić" - mówią informatorzy. Naprawdę?

Zgolił brodę… dla Jennifer?!
bDXTWggl

Amerykańskie tabloidy naprawdę uwielbiają pisać o trójkącie Aniston-Pitt-Jolie. Zeszłoroczny kryzys w związku Angie i Brada dał im spore pole do popisu. Nie było tygodnia bez doniesień o rychłym końcu związku. Para dla dobra dzieci się pogodziła i wszystko wskazuje na to, że cała rodzina jest szczęśliwa. Inaczej jednak twierdzą informatorzy największej bulwarówki w Ameryce, Globe. Tygodnik twierdzi, że Brad zgolił swoją brodę… dla Jennifer.

To sygnał, że chce do niej wrócić - przekonuje "informator" gazety. Jego nowy wizerunek to bardzo niepozorny, jednak nie do przeoczenia, sygnał, żeby zdobyć zainteresowanie Jennifer. Goląc brodę chciał jej powiedzieć, że jest gotowy na wszystko, byle tylko ją odzyskać.

Angelina jest wściekła, bo rozumie, jakie plany ma Brad. Wie, jak bardzo Jennifer nienawidziła jego brody - kontynuuje źródło. Lubi kontrolować sytuację. Pozbycie się brody bez jej zgody ją rozwścieczyło. Wydaje się, że to przecież nic, ale Jolie nie mogła się uspokoić, gdy zobaczyła Brada z ogoloną twarzą.

bDXTWggn

Przypomnijmy, że Brad właśnie rozpoczął zdjęcia do nowego filmu, Moneyball. Co wydaje Wam się bardziej prawdopodobne: to, że ogolił się dla roli, czy to, że zrobił to dla kobiety, którą porzucił pięć lat temu?

bDXTWggO
KOMENTARZE
(442)
gość
11 lat temu
sliczna Aniston
gość
11 lat temu
Pewnie trudno mu odejść od Angeliny. Ona może go zniszczć. Jakos tak mi sie wydaje.
gość
11 lat temu
Jen jest śliczna :)
bDXTWggP
gość
11 lat temu
Facet nie jest w stanie zakochać się w tej samej kobiecie drugi raz. Może być oddanym przyjacielem ale nie kochankiem. Sądzę, że to dla roli.
gość
11 lat temu
Jolie - Aniston........o wiele bardziej bym wolał naturalną Aniston niż sztuczną Jolie:P
Najnowsze komentarze (442)
gość
11 lat temu
nie cierpię Angie, wygląda jak dmuchana lala
gość
11 lat temu
hahahahahahjahahahah! nie było żadnego kryzysu, nie macie na to żadnych dowodów, zawłaszcza, że oni sami nigdy o tym nie mówili!
gość
11 lat temu
ale ona jest piękna !
gość
11 lat temu
Angelina jest p******a jak ..... Aniston to piękna kobieta która wciąż ma słabość do byłego męża.On do niej z tego co widać też:))) Sądzę że to dla niej ogolił tę paskudną brodę:)))
gość
11 lat temu
jenn ma gluta w mosie !
gość
11 lat temu
rola 1000% ale nie dla Aniston wżyciu tego nie zrobił
gość
11 lat temu
Brad, wracaj do Jen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
nie maja co wymyslic ale fajnie by bylo zeby jen i brad byli znow razem
bDXTWggH
gość
11 lat temu
Ten brad jest p******y a jenifer g****a jak but z lewej nogi i brzydsza o Verssace :(Angie jest przynajmniej utalentowana i ladna a jak on niema gustu to trudno
gość
11 lat temu
Pitt wyglądał o niebo lepiej jak wystąpił gościnnie w ''Przyjaciołach'' i oni w ogóle do siebie pasują, nie ta anorektyczka Jolie ;//
gość
11 lat temu
Dla roli !!!!!
gość
11 lat temu
Już nie nadążam, pisaliście , że zgolił dla Angeliny bo krytykowała jego wygląd. Stwierdziła , że go opuści jeśli nie zmieni wyglądu. Po co kupili willę we Włoszech, jskoro uważacie , że myśli o byłej. Bzdura.
gość
11 lat temu
odmłodniał. to chyba tez kwestia farbowania włosów
gość
11 lat temu
pytanie retoryczne, lubię Angie, Brada i Roya.
...
Następna strona
bDXTWghj