Trwa ładowanie...
Przejdź na

Słonica prawie go zabiła!

433
Podziel się

Tak to jest, jak się pracuje z 4-tonowym zwierzęciem.

Słonica prawie go zabiła!
bDZspalh

Robert Pattinson może mówić o ogromnym szczęściu. Kilka dni temu zakończyły się zdjęcia do jego nowego filmu, Water for Elephants. Aktor pożegnał się z planem w naprawdę wielkim stylu. Niemal zginął podczas jednego z ostatnich dni zdjęciowych.

W jednej ze scen postać grana przez Roberta miała się wdrapać na plecy słonia i zacząć go polewać wodą. Rosie, 4-tonowa słonica, nie zrozumiała poleceń trenera.

W scenariuszu słoń miał ruszyć do przodu i zacząć wymachiwać trąbą na prawo i lewo, ale Rosie pomyliły się sygnały - donosi osoba z produkcji filmu. Zamiast tego usiadła, podniosła przednie nogi i położyła się na boku. Nikt nie zdążył zareagować. Robert ześlizgnął się z jej pleców i prawie wylądował pod nią. Na szczęście nic mu się nie stało. Oprócz tego, że wylądował twarzą w błocie.

bDZspalj

Obawiamy się, że dla fanek boskiego Roba mogła to być niemal katastrofa...

bDZspalK
KOMENTARZE
(433)
gość
11 lat temu
czy go lubimy, czy nie, przykro by było.
Kochanka_wamp...
11 lat temu
oj oj oj Biedny Patisonek Przystojniaczek :D:D
gość
11 lat temu
najpierw się naucz angielskiego baranie
bDZspalL
gość
11 lat temu
kocham!!
Kochanka_wamp...
11 lat temu
Oj oj Oj Bied Patiosnek przystoniaczek ;D;D
Najnowsze komentarze (433)
Aliss
9 lat temu
czemy my go ogladamy ja ide np niedlugo na casting i go olewam bo po co miec na jego punkcie szal jak to bes sensu wezcie sie w garsc i zajmijcie sie marzeniami a byc moze go zobaczycie
gość
9 lat temu
A mi obojentnie czy by go zabiła czy nie
gość
9 lat temu
k
gość
9 lat temu
Drogi osobniku płci nijakiej czy kimkolwiek jesteś bardzo się mylisz!!! Gdybym była tym słoniem to bym cię pewnie obsrała!!!
gość
10 lat temu
O kur*a , ale on ma szczęscie . Biedak. ; *
gość
10 lat temu
To Taylor też gra w tym filmie ?!
gość
11 lat temu
Co wy do niego macie? "Szkoda, że nic mu nie jest" Jesteście żałośni! Chcielibyście, żeby ktoś zginął tylko dlatego, że nie podoba wam się jako aktor?
gość
11 lat temu
Biedny Rob.!:)
bDZspalD
gość
11 lat temu
mo j piekny pattinson, a wszyscy polacy sa brzydcy :D
gość
11 lat temu
jezu, szkoda, że nic mu nie jest :/
gość
11 lat temu
kogo nazywasz gówniarą??
gość
11 lat temu
jacie, ludzie dobijacie mnie, o co wam w ogóle chodzi? weźcie się w końcu uspokujcie, to wam nic nie da, tyracie gwiazdy, jak Pattinsona, Kristen , Bibera i wgl inne, co wy do nich macie? nawet ich nie znacie, nie wiecie jacy są, więc nie oceniajcie ich, wychodzicie tylko na jakieś bez mózgi... Co zazdrościcie im tego? no napewno.. dajmy przykład biebera, co on wam zrobił? tylko to,że umie śpiewać i jest na prawdę ładnym chłopakie, tyracie go od pedałów i wgl, co dzieciak osiągną sławe, i teraz wszyscy zazdrośni, dajmy miał znajomych ale gdy stał się sławny to większość pewnie się od niego odsuneła, tylko dla tego, tak samo jak od innych. to jest zwykła zazdrość. tak jak teraz wy to robicie, jeżeli chodzi o patinsona, bo gra w filmie, uganiają się za nim, nawet te 10-15 latki, i ch*uj wam do tego, ale jest dobrym aktorem.. i co wy myślicie ,że oni mają takie naprawde wspaniałe życie? zgodze się mają, bo mają wszystko co chcą, ale oni musieli ciężko na to zapracować, wiecie ile oni miają na głowie, ile wysiłku muszą w to włożyć, nie którzy musieli zostawić swoje rodzinny gdzieś tam dalego i widują się z nimi tylko raz na jakiś długi czas, to nie jest fajne. Te wszystkie osoby, które tak tyracie, chociaż nic wam nie zrobiły, muszą dużo przechodzić, te paparazi , które piszą o nich tyle rzeczy , których większość nie jest prawdą, to jest koszmar, one przez takie coś mogą wszystko stracić tak szybko, ale oni z tym walcza.. to są tacy ludzie jak my wszyscy, ale my właśnie takim zachowaniem pokazujemy jaka polska jest do kitu, nie ma na tym świecie ludzi idealnych..
gość
11 lat temu
Kochany przystojniak;D
gość
11 lat temu
Bezsensu pisać goguś, wymoczek, nijaki itp. Musi chłopak coś potrafić skoro biora go do tylu produkcji. JA osobiście widziałam go w kilku starszych filmach i cąłkiem mu niezle poszło. Ktos pryzkleił mu etykiete Edzia z Sagi i pewnie przez pare lat mu jej nie odczepią. A co widzą w nim malolaty?? Zapewne nie Roberta Patogena tylko Edwarda Cullena i jasna sprawa;P Świeci sie w słonku kocha na zabój silny męski ale nie Patogen tylko Edzik... Nie ma co jechać po facecie
...
Następna strona
bDZspamf