Trwa ładowanie...
Przejdź na

Tymochowicz wziął ślub!

153
Podziel się

Pamiętacie jeszcze tę aferę?

Tymochowicz wziął ślub!
bDRWZpKJ

Po ośmiu latach znajomości Piotr Tymochowicz poślubił w Barcelonie swoją partnerkę Marzenę Popowską. Popowska jest matką 3-letniej córeczki Tymochowicza, która zdaniem Dody jest biologicznym dzieckiem zupełnie innego mężczyzny. Od jej jednej wypowiedzi rozpoczęła się jedna z większych medialnych afer roku.

Zaczęło się od tego, że Dorota poczuła się dotknięta propozycją Tymochowicza, który zaoferował, że chętnie podpowie jej, na czyich kolanach ma siadać, żeby zapewnić sobie sukces. Tak się tym zdenerwowała, że poinformowała Onet TV, iż dziecko Tymochowicza nie jest jego. Natychmiast znalazł się domniemany ojciec, niejaki DJ Pawelec, który w efekcie przyznał się do ojcostwa i to nawet nie jednego(*zobacz: "Pawelec chciał, żebym USUNĘŁA DZIECKO!" (SZOKUJĄCE WIDEO!))
*

Wzajemne oskarżenia i publiczne pranie brudów niewątpliwie bardzo urozmaiciły początek roku. W lutym Pawelec zapowiedział wniesienie sprawy do sądu i... na tym ślad się urywa. Wcześniej dał się jeszcze poznać jako wymarzony partner. Przypomnijmy: Pawelec: "Moja MĄDRA ŻONA WYBACZYŁA MI ZDRADĘ!"

bDRWZpKL

Wprawdzie ślub rzekomo wiarołomnej kochanki oraz mężczyzny z rzekomo podrzuconym dzieckiem nie wydaje się najbardziej logicznym następstwem tej historii, niemniej jednak tak się właśnie stało. Na swój ślub Popowska i Tymochowicz zaprosili grupę najbliższych przyjaciół, w tym zaprzysięgłą nieprzyjaciółkę Dody, Justynę Steczkowską, która przy okazji zajęła się obsługą fotoraficzną uroczystości. Doda niestety nie wpadła. Podobnie jak DJ Pawelec.

bDRWZpLm
KOMENTARZE
(153)
gość
11 lat temu
ale się ubrała w*******a ;/ a Tymochowicz to stary o****h i zbok
gość
11 lat temu
ależ ona brzydka!!!!!!! polecam jej żeby zateudniła sobie speca od wizerunku. TERAZ!!!!
gość
11 lat temu
Manipulant ludzmi i zwykła dz...a , a goście jacy znamienici , Jusia co wystawia się na łamy brukowca przy grobie ojca / może Tymochowicz jej doradził/ Jedno wielkie obrzydliwe bagno ....
bDRWZpLn
gość
11 lat temu
dziecko jest tego kto wychowuje - spłodzić byle i****a potrafi
gość
11 lat temu
A dobrze mu tak....ma kare ze ma taka zone.
Najnowsze komentarze (153)
gość
7 lat temu
Ale słodka
gość
7 lat temu
Ale słodziak
śWIADEK
10 lat temu
ale brykę Tymoch ma wypasiona..w te niedziele widzialem go pod hotelem SOBIESKI w Wawie w furze AURI R 8
gość
11 lat temu
Ja stara kobita i naprawdę nie ubrałabym się tak ja ta pani.Przeciez to bezguście.A Tymochowicz to podobnież facet od wizerunku.Czy on nie zauważył ja ubrała się jego kobitka???
gość
11 lat temu
Niezła l.a.t.a.w.i.c.a - od * lat w związku z Tymochowiczem a 3 - letnie dziecko z innym facetem!!! Nie mogła się zdecydować, z kim chce być? KOSZMAR!!!!
gość
11 lat temu
ojojojoj tragedia, nie dość że szpetna jest to jeszcze nie ma gustu w ubieraniu się
gość
11 lat temu
Ona jeszcze brzydsza od niego. A te rajstopy - ohyda
gość
11 lat temu
na jego kolanach za nic w swiecie bym nie siadła!!!!
bDRWZpLf
gość
11 lat temu
patologia !
gość
11 lat temu
a on to niby taki śliczny...?
gość
11 lat temu
Masz absolutną rację!
gość
11 lat temu
piekna i zgrabna kobieta
gość
11 lat temu
naucz się ortografii
gość
11 lat temu
fajnie ubrana, życzę im szczęścia
...
Następna strona
bDRWZpLH