Trwa ładowanie...
Przejdź na

Agentka Rutowicz: "POWINNA DOSTAĆ OSCARA!"

476
Podziel się

Jola wraca do telewizji... z nowym wizerunkiem.

Agentka Rutowicz: "POWINNA DOSTAĆ OSCARA!"
bDKquywl

Jolanta Rutowicz ostatnie kilka miesięcy spędziła na zapewnianiu, że jej wizerunek dziewczyny uzależnionej od solarium i przedłużania paznokci był jedynie grą. "Gwiazda" Big Brothera zdjęła tipsy, pozwoliła, by jej cera nieco wypłowiała i zainwestowała w bardziej klasyczne stroje. Jednak mało kogo ta zmiana przekonała. Tym razem Jola wysłała do dziennikarzy swoją menedżerkę, by ta przemówiła w jej imieniu.

Jola zakończyła pewien etap w swoim życiu. Osobiście uważam, że powinna dostać Oscara za rolę, jaką odegrała. Chcemy odciąć się od tego, co było. Jola nadal jest sobą, ale nie jest już przerysowana - mówi tygodnikowi Takie jest życie Julia Deja, po czym dodaje, że Rutowicz chce wrócić do telewizji i już szykuje... nowy show. Prowadzimy rozmowy z różnymi stacjami, ale program na pewno będzie - obiecuje.

Myślicie, że taka przemiana osoby, która powiedziała, że "równik przechodzi przez północną część Polski", będzie wiarygodna?

bDKquywn
bDKquywO
KOMENTARZE
(476)
gość
10 lat temu
pffffffffff. urode ma okropna! nawet ja jestem ladniejsza i miliard innych zwyklych dziewczyn na swiecie. dajcie z nia spokoj. powinna dostac jobla idiotki.
Queen Chocola...
10 lat temu
ONA JEST ŻAŁOSNA, BRZYDKA I G****A!!!! F**K YOU JOLA DODA NA ZAWSZE !!!!!!!!!
gość
10 lat temu
...ale trzeba przyznać że z wariatki zrobiła się GWIAZDA he he Boże ...jaka z niej debilka hahahahaha
bDKquywP
gość
10 lat temu
kobieta-koń atakuje
gość
10 lat temu
JAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!Loveeeee
gość
10 lat temu
oskar za najlepszą rolę konia!
gość
10 lat temu
gadać to Ona potrafi
gość
10 lat temu
Trzebinia czyta pudLA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
JA JESTEM ZA A NAWET PRZECIW , TYLKO POD WARUNKIEM ŻE TO ,,CUDO ,, ZNIKNIE MI Z OCZU . MYŚLĘ , ŻE WIELU BY TO UCIESZYŁO.
gość
10 lat temu
tak można powiedzieć o każdym, o dodzie też no i co z tego?? chyba każdy rozumie że to są wgłupy dla sławy a nie na serio, więc chyba nikogo nie nabiera oprócz siebie, a ci co idą do bigbrothera zaprzyjaźnić się to trochę zły pomysł bo ludzi chcą show a nie 2 wersji m jak miłość...
gość
10 lat temu
ja w to nie wierze!!!!!!!!
gość
10 lat temu
jaki p****k!
gość
10 lat temu
hahaha.. nie interesuję się Jolą, dlatego bardzo mnie rozśmieszyło to, że "równik przechodzi przez północną część Polski" ! hahahaha
bDKquywH
gość
10 lat temu
jola choć g****a jak but to przynajmniej jest sympatyczna.
...
Następna strona
bDKquyxj