Trwa ładowanie...
Przejdź na

Korzeniowski płaci córce tylko połowę alimentów!

427
Podziel się:

Facet z klasą. "Chce mieć wpływ na to, jak wydaje pieniądze."

Korzeniowski płaci córce tylko połowę alimentów!

Wprawdzie w tabloidach lubi się lansować na idealnego ojca i chętnie umawia się z fotoreporterami na "ustawki" ukazujące go na spacerze z córką, rzeczywistość nie wyglada tak różowo. Od kiedy Robert Korzeniowski został przyłapany na zdradzie z poznaną na wycieczce w RPA Magdaleną Kłys, jego relacje z żoną "nieco" się ochłodziły.

To oczywiście zrozumiałe i raczej nie powinien był spodziewać się innego rozwoju sytuacji. Sądził jednak, że szybko uzyska rozwód. Zdążył nawet spłodzić dziecko nowej partnerce, licząc na to, że do czasu jego narodzin, będzie już dawno po formalnościach. Oszukana żona nie zamierza jednak złożyc broni. Walczy przecież nie tylko o swoją godność lecz także o zabezpieczenie przyszłości finansowej dwóch córek. I tu zaczynają się schody.

Korzeniowski obiecał wprawdzie alimenty w wysokości 4 tysięcy złotych dla starszej córki, jednak, jak donosi tygodnik Na żywo, płaci tylko połowę zadeklarowanej kwoty.

Chce mieć wpływ na to, jak 18-latka wydaje pieniądze - tłumaczy go znajomy.

Angelika to osoba pełnoletnia i nie ma prawnej możliwości, by ojciec decydował o jej wydatkach - odpowiada Agnieszka Korzeniowska.

To zresztą drobiazgi w porównaniu z tym, o co toczy się najcięższy spór. Korzeniowska domaga się rozwodu z orzeczeniem o winie niewiernego małżonka. Dzięki temu będzie mogła ubiegać się o alimenty dla siebie. Sportowiec wypomina jej, że już dostała 3 miliony złotych w postaci apartamentu i domu oraz pieniędzy na samochód i salon laseroterapii.

Na samochód i gabinet zarobiłam sama, już po rozstaniu - wyjaśnia krótko Korzeniowska.

Szykuje się naprawdę ciężka przeprawa. Pudelek współczuje córce tak oszczędnego taty.

KOMENTARZE
(427)
trenr 0:12
11 lat temu
Czy zawsze wielki sportowiec musi być normalnym człowiekiem - zresztą nie sprawdził się całkowicie jako szef działu sportoweg publicznej telewizji - coś o tym świadczy.
gość
11 lat temu
obrzydliwy śmierdziuch.
gość
11 lat temu
Hahaaa..on taki niby bogaty a raptem 4000 na dziecko alimentów ma zasądzone. Których - zresztą - nie płaci!! I to studiującą córkę. To może on nie jest taki bogaty jednak, jak mówi i to żona swoim salonem laseroterapii go utrzymywała większość życia, gdy on sobie trenował i inwestował miliony w odżywki dla sportowców itp. Wyłazi padalec z worka.
gość
11 lat temu
dran i lobuz, mysli dupskiem to ma
gość
11 lat temu
Będzie więcej dla kochanki,będzie go jeszcze bardziej kochała,no i zaraz po porodzie postara się o drugie dziecko aby tamte dzieci dostawały mniej.
Najnowsze komentarze (427)
gość
10 lat temu
NIE NAWIDZĘ TYPA
gość
10 lat temu
no i co to trzeba o**e utrzymać d***u jeden kombinatorze
gość
10 lat temu
Niech sobie będzie kim chce jestem kobieta ,ale wkurza mnie takie chamstwo ,jak baby by chciały zyc kosztem byłego męza, 4000ty to ludzie musza pracować prawie oł roku a ona szkapa chce na miesiąc i to tylko dla jednej a niech z*******a sama ,on nie jest fajny ale ona jest p******a...
gość
10 lat temu
cócia cała mamusia
gość
10 lat temu
okropni są faceci zostawiał żonę dla jakiejś malolaty
gość
11 lat temu
Skąpiec ! Egoista ! Bo urodzony na Podkarpaciu. Dba tylko o siebie!
gość
11 lat temu
on jest okropny,miał rodzinę to chciał się do wartościować przy młodszej, myślę że skończy żle,bo jak długo może młoda się męczyć przy takim obrzydliwcu
gość
11 lat temu
Ślicznota ;)))
gość
11 lat temu
Jakie idiotyczne komentarze, ludzie córka dorosła niech idzie do pracy.Co wy chcecie od niego, miał prawo.Jedyna rzecz, że wcześniej mógł się rozwieść.Mój syn ojca nie widział prawie 10 lat a komornik ściąga mu zaledwie lekko ponad 200 zł z 450 przyznanych bo nie szuka pracy dobrze płatnej bo i tak komornik mu zabierze a jak znajdzie pracę lepiej płatną to może podwyższą mu alimenty a tak nic nie można zrobić bo mimo wielu spraw o podwyższenie alimentów sędzina litościwie patrzy na papierowego tatusia to Pan nie ma za co żyć.Ale nie zastanawia się z skąd matka ma wziąć na ubrania, podręczniki, jedzenie.12 letni chłopak potrafi zjeść.Takie tatusia życzę.
gość sorry ...
11 lat temu
gość
11 lat temu
No i patrzcie ludziska jak forsa s****i nawet wielokrotnych mistrzów olimpijskich.Jakie to żalosne. Ale to prawda zostać ojcem to i kuba z podwórka potrafi ale być ojcem niewielu.
gość
11 lat temu
gość
11 lat temu
Pewnie nie rękami, tylko na przykład głową.
gość
11 lat temu
ja ich znam osobiście to co się z stało z Korzeniowskim to szkoda gadać wszystko co piszecie jest prawdą
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie