Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ma coraz mniej czasu dla faceta

179
Podziel się

"Całe dnie spędza na planie."

Ma coraz mniej czasu dla faceta
bCXWriAB

Bez względu na to, czy relacje miedzy nimi mają charakter uczuciowy czy marketingowy, związek Anny Muchy i Marcela Sory przeżywa poważne trudności. Powodem jest brak czasu.

_**Ania całe dnie spędza na planie**_ - mówi tygodnikowi Gwiazdy menedżer aktorki. Wraca do domu dopiero późnym wieczorem.

Mimo to Mucha się nie poddaje i nie tylko stara się podtrzymać związek z Marcelem, ale także ponoć traktuje go całkiem poważnie. _**Wbrew plotkom oni bardzo przyszłościowo traktują swój związek**_ - przekonuje znajomy aktorki.

bCXWriAD

Mucha stara się znaleźć czas na wspólne kolacje z Sorą. Oczywiście na mieście, gdzie można się natknąć na fotoreporterów. Aktorka zawsze uważnie ich wypatruje. Niestety, niedługo nastapi dłuższa przerwa w spotkaniach. Kiedy rozpoczną się castingi do kolejnej edycji You Can Dance, Mucha będzie musiała dzielic czas między nagrania a zdjęcia do serialu Prosto w serce, które potrwają jeszcze co najmniej rok.

bCXWriBe
KOMENTARZE
(179)
gość
10 lat temu
Ojejku jejku
gość
10 lat temu
....za gruba....
gość
10 lat temu
wygląda okropnie z tą grzywą to tyłu, z takim czołem nie może zaczesywać się 'a la top model', sorry...
bCXWriBf
gość
10 lat temu
ale nadal bez stanika ;)))
gość
10 lat temu
nie moge, co to jest?głowa prawie takiej samej długości co tułów hehehe
Najnowsze komentarze (179)
gość
10 lat temu
wiszące cycki, ogromne męskie zakola (nie wiem, po co ona je jeszcze uwydatnia fryzurą zaczesaną do tyłu, to wybitnie antykobiece) i wielka, męska szczena.
gość
10 lat temu
pusta i perfidna..zal..mam nadzieje ze przestana ja obasadzac w jakichkolwiek lubianych przeze mnie serialach czy programach..zepsula mi niegdys teraz albo nigdy..w usta usta ja wcisneli na sile(wypadla tam baaardzo kiepsko).wszedzie gdzie sie nie pokaze widzom sie odechciewa..ogladania oczywiscie..:/
gość
10 lat temu
bzzzy
gość
10 lat temu
głowa niczym u frankensteina!
gość
10 lat temu
wygląda na ciężarną...
OLOSweet
10 lat temu
SUUPERR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
nałuz stanik staraaaa :D
gość
10 lat temu
teraz widzicie jaka ona jest p******a! Kwadratowy pysk, sztuczne rzęsy, oblesne b****o zaRAZ porośnie tłuszczem brrrr ohyda!
bCXWriAX
gość
10 lat temu
MIERNA TUPECIARA, WRZASKLIWA I PODOBNA DO RATLERKA. JEJ PARTNER /MECHANIK SAMOCHODOWY/ MA TAK PASKUDNĄ GĘBĘ, ŻE POWINIEN NA NIEJ SIEDZIEĆ!
gość
10 lat temu
Ona fajna sunia ; d
gość
10 lat temu
ale ma zakola
gość
10 lat temu
mucha jest nieprzyjemna nie pocaloalby jej ble jest w niej cos oblesnego
gość
10 lat temu
Mucho, wycieniuj sobie parę kosmyków i rzuc na czolo!
rudypies
10 lat temu
no bez kitu czoło ma przepotężne... mogłyby z tego migi i f15 startować jak z lotniskowca... :)
...
Następna strona
bCXWriBz