Trwa ładowanie...
Przejdź na

Pokłóciły się o... garderobę!

795
Podziel się:

Kolejna porcja seksownych zdjęć...

Pokłóciły się o... garderobę!
bEBWfOgl

Nawet nie rozmawiają ze sobą na planie. Utrudnia to trochę pracę ekipie serialu Prosto w serce. Już kiedy spotkały się podczas zdjęć do Och Karol 2, było jasne, że nie ma raczej mowy o przyjaźni.

Okazało się, że nadaja na zupełnie innych falach - mówi tygodnikowi Na żywo osoba z produkcji filmu. Anka to wulkan, kobieta, która lubi, by wszystko kręciło się wokół niej. Gosia zaś jest osobą skromną i wyciszoną. Gdy po pracy Mucha biegła na bankiet, Socha zaszywała się w restauracji z mężem. Tak odmienne od siebie aktorki nie miały zbyt wiele tematów do rozmowy.

Akurat obsada Och Karol2 składała się głównie z kobiet, więc każda z aktorek znalazła odopwiednią dla siebie koleżankę. Socha zaprzyjaźniła się z Katarzyną Zielińską i to z nią spędzała czas między zdjęciami. Łatwo sobie wyobrazić, jakie rozczarowanie musiała poczuć, gdy okazało się, że w serialu Prosto w serce zagra właśnie razem z nielubiana Muchą. Pokłóciły się niemal od razu, znacznie wcześniej niż przewidywał to scenariusz. Poszło o garderobę.

bEBWfOgn

Ania spędza na planie całe dnie, więc jako jedyna otrzymała własną garderobę - mówi osoba z produkcji serialu. Gdy zdjęcia rozpoczęła także Małgosia, pozazdrościła Ani tego luksusu. Na jej żądanie garderobę Muchy przedzielono na pół. Dla niej był to spory cios. Od tego czasu prawie ze sobą nie rozmawiają. Atmosfera na planie jest gorąca jak przed wybuchem wulkanu. Sceny kłótni między aktorkami przewidziane w scenariuszu wypadają bardzo realistycznie. Niechęć między nimi nie jest udawana.

bEBWfOgO
KOMENTARZE
(795)
gość
11 lat temu
czy ta Mucha to w ogóle jakąś szkołę skończyła?
maaaarlllleen...
11 lat temu
Uwielbiam Soche!!! Dobra z niej aktorka.. jest miła sympatyczna, a nie co Mucha gwiazda porno!!
gość
11 lat temu
uwielbiam Małgosie Soche!!!!
bEBWfOgP
gość
11 lat temu
socha gorą!!!!!mucha uspokój sie
gość
11 lat temu
hmmm... są różne ale jedną cechę miają, jak widac wspólną! Brak kultury!!! W pracy współpracownika nie trzeba lubić, trzeba szanowac i odnosić sie do niego kulturalnie! To tak wiele i tak mało!
Najnowsze komentarze (795)
gość
11 lat temu
Gosia, jestes super, Muszyca bzy bzy bzy lec lec....
gość
11 lat temu
Mucha na tym zdjęciu wyszła tragicznie, ale nie w tym rzecz. Ona sprawia takie nieprzyjemne wrażenie...od razu widać, że to awanturnica...
gość
11 lat temu
Gosia, Gosia, Gosia! :)
gość
11 lat temu
mucha ty frajerze
gość
11 lat temu
socha jest świetna :)
gość
11 lat temu
Mucha to wieczna nastolatka. Nie ubliżając nikomu ma już swoje lata i wypadałoby się stosownie do wieku zacząć zachowywać a nie ciągle jak pies spuszczony z łańcucha. Socha to naprawdę zdolna aktorka i piękna kobieta. Pora żeby Mucha dowiedziała się,że nie jest pępkiem świata i nie wszystko się kręci wokól niej..
gość
11 lat temu
niech mucha zdechnie !!!! życze jej tego
gość
11 lat temu
Socha jest rewelacyjna:D kocham ja:* za to Mucha zarozumiała wytapetowana siksa zachowuje się jakby pozjadała wszystkie rozumy!
bEBWfOgH
gość
11 lat temu
ale ma s****a czoło i zmarszczki pysk nijaki mucha leć usiąść na gównie haha tam twoje miejsce!!!
gość
11 lat temu
Niech Socha wygryzie Muchę!
gość
11 lat temu
mucha wygląda staro na jakies 40lat.
gość
11 lat temu
MUCHA do domu!
gość
11 lat temu
to było do przewidzenia...Małgosia jest miłą i bardzo utalentowaną dziewczyną a Mucha jest beznadziejna...zamiast niej mogłaby zagrać Julka Kamińska na pewno atmosfera byłaby wtedy idealna....przynajmniej sceny kłótni są super! XDD i dobrze tak Muszce niech zejdzie na zeimię!!!!
gość
11 lat temu
to było do przewodzenia...Małgosia jest miłą i bardzo utalentowaną dziewczyną a Mucha jest beznadziejna...zamiast niej mogłaby zagrać Julka Kamińska na pewno atmosfera byłaby wtedy idealna....przynajmniej sceny kłótni są super! XDD i dobrze tak Muszce niech zejdzie na zeimię!!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEBWfOhA
bEBWfOhB
bEBWfOhC
bEBWfOhD
bEBWfOhE
bEBWfOhj