Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kupicha otworzył... zajazd!

163
Podziel się:

"Wakacje z Kupichą"?

Kupicha otworzył... zajazd!
bEDDVawR

Piotr Kupicha chyba przeczuwa, że trzeba zadbać o przyszłość, w której jego muzyka nie będzie się już sprzedawać. Wokalista Feel postanowił więc zrobić interes w hotelarstwie. Jak donosi tygodnik Życie na gorąco zajazd Kupichy o nazwie Miłosna jest położony w rozsławionej przez Adama Małysza Wiśle.

Wyobrażamy sobie radość stałych mieszkańców z dokonującego się ostatnio najazdu celebrytów. Związany z Dominiką Tajner Idzik Michał Wiśniewski też bywa tam częstym gościem. Pomijając już to, że właśnie w Wiśle znajduje się zimowa rezydencja prezydenta RP. Robi się tłoczno.

Niewiele osób wie, ze Piotr Kupicha jest nie tylko utalentowanym muzykiem, ale posiada też kartę taternika i jest instruktorem rekreacji - reklamuje lidera zespołu Feel tabloid. Tak więc zabawa z nim jest gwarantowana.

bEDDVawT

Tak, nie wątpimy. "Wakacje z Kupichą" nie wydają nam się jednak specjalnie zachęcającą reklamą. No, chyba, że zaserwują kopytka... (Pamiętacie jeszcze tę straszną reklamę Kupichy z 2009 roku?)

bEDDVaxu
KOMENTARZE
(163)
gość
11 lat temu
ale jajca, sygnuje swoim nazwiskiem jakas knajpe, a pewnie na zapleczu i w lodowkach jeden wielki syf, samo zycie, stare mrozone zarcie, koza Kupicha pewnie nawet nie zna menu.... osrac kolejne badziewie!!!!!!!!
alla
11 lat temu
FIRST
KonradKwiecie...
11 lat temu
Alez on ma seksowne wlosy na klacie. Schrupalbym!
bEDDVaxv
gość
11 lat temu
jak gotuje tak jak spiewa to ja wymiekam!!! hahaha
gość
11 lat temu
A ZONA ,GDZIE? w WISLE ,czy w domu siedzi z dzieciakami?
Najnowsze komentarze (163)
Marusia
10 lat temu
PIOTRUŚ Ma seksowny głos cmok piotruś
Marusia
10 lat temu
PIOTRUŚ Ma seksowny głos cmok piotruś
marusia
10 lat temu
Będa tam napewno
Matusia
10 lat temu
PIOTRUŚ CACY
Matusia
10 lat temu
uwielbiam PIOTRUSIA KUPICHE
gość
10 lat temu
wakacje z kupicha właśne super reklama ! Piotrek
gość
10 lat temu
Jeny LUDZIE !!! Ogarnijcie się !! Jeśli chce także mieć biznes to niech ma ! AWAM nic do tego!! A co do tego że muzyka feel'a to muzyka dla ludzi głuchych ... żal mi tego którego to napisał !!! O GUSTACH SIĘ NIE DYSKUTUJE !!!!!! DAJCIE NA LUZ!!! A ON NIECH ROBI CO CHCĘ!!!
gość
10 lat temu
O matko!
bEDDVaxn
gość
11 lat temu
a na obiad kupa i kicha
gość
11 lat temu
musze koniecznie odwiedzic ten jego zajazd a mam nie daleko;d
gość
11 lat temu
kopytka będzie serwował :P
gość
11 lat temu
a moja 6-latka od coajmniej 2 lat zakochana w Nim na maxa:)))
ŚWIADEK
11 lat temu
Dobrze rozpoczął się rok 2011r dla założycieli DeMono.Wczoraj trafiła do nas informacja,że swoista "więz" Krzywy - Sony Postanowieniem Sądu Apelacyjnego była niezgodna z prawem.Sony nie ma praw do nazwy zespołu DeMono.Oznacza to ze Sony music jeśli nie chce miec większych kłopotów musi zaprzestać skandalicznej prywaty ( ustalania "pod Krzywego" składu zespołu DeMono i wspierania takowego tworu swoją medialną marką).Szkoda która została wyrządzona musi zostać naprawiona.Krzywy wraz z Sony moze juz tylko niezwłocznie podjąć rozmowy ugodowe,ale juz tylko po to aby konsekwencje (roszczenia odszkodowawcze) były sprawnie dogadane.To ze Krzywy się skompromitował można zrozumiec, ale udział Sony music w tej sprawie to juz przestępstwo
gość
11 lat temu
SUPER !!! TAK DALEJ !!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDDVayg
bEDDVayh
bEDDVayi
bEDDVayj
bEDDVayk
bEDDVaxP