Trwa ładowanie...
Przejdź na

Tyszkiewicz poniża Hołdysa!

432
Podziel się

Węgrowska też... "Starzejacy się mężczyźni tak po prostu mają."

Tyszkiewicz poniża Hołdysa!
bDJvVwGJ

Nie cichną echa wczorajszej awantury między Marylą Rodowicz, a Zbigniewem Hołdysem, który 40 lat temu był członkiem jej zespołu. Zobacz, jak się poniżają! Okazało się, że argumenty Hołdysa, wypominające Maryli podeszły wiek i słabą pamięć wywołały oburzenie wielu osób.

_**Starzejacy się mężczyźni tak po prostu mają**_ - diagnozuje Beata Tyszkiewicz na łąmach Super Expressu. Szukają potwierdzenia swojego wieku gdzie indziej.

Głos postanowila zabrać także znana z wysokiej klasy Iwona Węgrowska: Co to za dżentelmen wypomina kobiecie wiek?! Mężczyźnie, który tak robi brakuje klasy - oświadczyła oburzona. Tylko niech się do niej nie porównuje, bo Marylka jest świetną ceniona i ciężko pracującą do dziś artystką, a on?

bDJvVwGL

Zdaniem świetnie pamiętającego tamte czasy Andrzeja Rybińskiego z popularnego w latach 70-tych zespołu Andrzej i Eliza, Zbigniew Hołdys musiał wówczas nadużywac alkoholu, bo tak robili wszyscy.

Alkohol był, jest i będzie w różnych zespołach i w różnych ilosciach. A co można było robić w takim Zwiazku Radzieckim po koncercie? - pyta retorycznie w tabloidzie. Gdy jechało się na 2-3-miesięcy kontrakt? Wódka była w cenie wody mineralnej, to się piło.

Rybiński zapewne wie, co mówi, gdyż przed laty przeżył trasę w towarzystwie Hołdysa.

Po tych słowach z jakiegoś powodu wywołany do tablicy poczuł się Piotr Kupicha i postanowił zapewnić czytelników tabloidu oraz swoją żonę, że... zarówno on jak i jego koledzy z zespołu Feel podczas tras koncertowych prowadzą się wzorowo.

bDJvVwGR

Może 30 lat temu tak było, ze artyści byli ciagle na bani. Teraz na pewno tak nie jest - przekonuje. A Marylkę jako artystkę uwielbiam i niewyobrażalne jest dla mnie wytykanie jej wieku.

Cóż, Hołdys pokazał, że jest prawdziwym gentlemanem. Warto to zapamiętać. Podobnie jak tę głośną wypowiedź: Hołdys o Kaczyńskim: "Ponury CH*J! Parszywy posraniec!"

bDJvVwHm
KOMENTARZE
(432)
taka jedna ko...
7 lat temu
To hiperrealizm, dla mnie żadna sztuka bo większość "artystów" maluje tego typu obrazy przy pomocy rzutnika. Praca odtwórcza
gość
10 lat temu
typowy zarozumialec
B6
10 lat temu
Dosyć żałosna to postać ten Hołdys.
bDJvVwHn
gość
10 lat temu
Chyba nie patrzy w lustro... stary przemądrzały przebrany piernik.
gość
10 lat temu
holdys to poczwwara , do wora i foira ze dwora, niech idzie g**j przerzucac w oborze bo tylko do tego nadaje sie ze swoim glosem
gość
10 lat temu
Hołdys był jest i zawsze zostanie h*amem
gość
10 lat temu
Ten Holdys wyglada jak zbieracz puszek po piwie,straszna klasa oj oj oj!
gość
10 lat temu
ło matko! przede wszystkim pisze się "beztalencie"! baran poprawił barana
gość
10 lat temu
tak. nie pija. jasne,jasne. ezdzilem z roznymi kapelami i o roznych rozmiarach i pija. i pic beda. bo to ciezka praca. hihihih
gość
10 lat temu
A ta stara pi.zda jeszcze żyje?!?
gość
10 lat temu
pani hrabino i pani się zniżyła do ich poziomu
gość
10 lat temu
pani hrabino to się nie godzi wciągać w pyskówki plebsu
gość
10 lat temu
ale z tego trolla przychlast!! hah!!
bDJvVwHf
gość
10 lat temu
jak on wyglad jakby co dopiero wylazl z jakiegos wyra jak m***l
...
Następna strona
bDJvVwHH