Narzeczona księcia Williama będzie miała dwie suknie ślubne!

292 reakcje
0
0
292
Podziel się

Kate Middleton nie uniknie porównań z Księżną Dianą. Sprosta im w tym ważnym dniu?

Narzeczona księcia Williama będzie miała dwie suknie ślubne!

Od czasu ogłoszeniu zaręczyn Księcia Williama i Kate Middleton nie milkną spekulacje na temat nawet najmniejszych szczegółów ceremonii. Przypomnijmy, że obędzie się ona 29 kwietnia, a zaproszeni zostali m.in. Victoria i David Beckham, Elton John czy Paul McCartney. Co ciekawe, zaszczytu tego nie dostąpił Barack Obama z małżonką.

Najwięcej emocji wywołuje oczywiście suknia ślubna Kate, która już porównywana jest to matki swojego ukochanego, ikony mody, Księżnej Diany. Ponoć chęć do jej zaprojektowania zgłosiła nawet sama Victoria Beckham, która w ramach przekonania do siebie przyszłej żony Williama wysłała jej szafę pełną swoich autorskich kreacji. Jednak najbardziej prawdopodobne jest to, iż suknię ślubną dla Middleton uszyje Bruce Oldfield, ulubiony projektant Lady Di. Co więcej, nie będzie to jedna, ale aż dwie, oddzielne kreacje.

Ślub odbędzie się rano, a następnie Kate przebierze się specjalnie na wesele - mówił Oldfield w programie Today. Tak, będzie specjalna suknia na wieczór. Nie zdecydowałem jeszcze ostatecznie, czy będzie ona biała.

Będą to z pewnością jedne z najbardziej wyczekiwanych kreacji tego roku. Przypomnijmy, jak w dniu swojego ślubu prawie 30 lat temu wyglądała księżna Diana.

292
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(292)
gość
9 lat temu
Diana była piękna....
gość
9 lat temu
Niesamowite:):P
gość
9 lat temu
Szczęścia życzę, choć mało mnie to obchodzi. Dziwna to królewska rodzinka. Sekrety, zdrady itp.
Asianka
9 lat temu
Tez bym chciala takiego ksiecia Williama:)
gość
9 lat temu
Drugiej takiej Diany nie będzie...
Najnowsze komentarze (292)
gość
9 lat temu
szkoda mi diany ;( :( :(
gość
9 lat temu
Sadze że ta suknia nie była nowa tylko to jakaś tradycja królewska. Pewnie na ślubie miała ją inna księżna z tej rodziny. Współczuję tej Kate bo myśle że skończy podobnie jak Diana. Sponiewierana po latach, odrzucona i zniszczona psychicznie. Tylko popatrzcie jak wyglądała na szcześliwa przed ślubem a jak wyglądała po roku 2003? Zniszczona kobieta. Ta rodzina królewska ją zmiażdżyła! Znęcali się nad nią. Zresztą można wywiady obejrzec na You Tube! Straszne.
gość
9 lat temu
Diana miała taką WIEŚNIACKĄ tą suknie > katastrofa
gość
9 lat temu
Oj pióra się posypia w pałacu :))
gość
9 lat temu
Oj pióra się posypią w pałacu :)))
gość
9 lat temu
Kate jest wulgarna i pospolita. Ciekawe jak będzą układały się jej stosunki z Camillą Parker? Ale będzie jazda.
gość
9 lat temu
Da radę ! Będzie nawet lepsza , bo jest odważniejsza, chodzi z podniesioną głową (nie to co Diana). Diana była zbyt skromna.
gość
9 lat temu
Każdej na tym tronie daleko jest i będzie do Diany
gość
9 lat temu
Będzie miała dwie ceremonie ślubne czy w trakcie jednej się przebierze? Suknia na przyjecie to nie suknia ślubna.
gość
9 lat temu
Księżna Diana to za szczęśliwa nie była.
gość
9 lat temu
Nie będzie ona biała I gówno prawda, że Pani V zaproponowała jej jakieś uszycie, matko Boska, TV tam nie macie ?! Dodam jeszcze, że mamy Bank Holiday na tę cześć i UK nie pracuje w ten dzień ?! Może Ja Ci pudel kilka faktów podeśle co ?!
gość
9 lat temu
i dwa pierścionki zaręczynowe jeden na ręku drugi w pi....dzie
gość
9 lat temu
takie coś ma być żoną księcia Wiliama ? żal...
gość
9 lat temu
może teraz to brzydka suknia ale 30 lat temu to była jedna z najlepszych i najdroższych sukien ślubnych :p przypomnijcie sobie ze zdjęć jakie miały wasze mamy czy babci te 30 lat temu ;p
...
Następna strona