Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rodzina adoptowanej Mercy pozywa Madonnę!

444
Podziel się

Żądają, by przywiozła dziewczynę z powrotem do Afryki.

Rodzina adoptowanej Mercy pozywa Madonnę!
bDIrqTqt

Jak to bywa w przypadku Madonny, nic nie może się odbyć skandalu. Taka sama sytuacja zaistniała podczas procesu adopcyjnego małej Mercy, dziewczynki z malawijskiego sierocińca. Początkowo sąd nie zgodził się na wywiezienie dziecka z kraju, gdyż piosenkarce zależało na przyspieszeniu adopcji. Dopiero apelacja sprawiła, że 4-latka trafiła pod opiekę gwiazdy.

Madonna w zamian za zgodę rodziny na adopcję Mercy zgodziła się przywozić ją z powrotem do Malawi co kilka miesięcy. Najbliższym Afrykanki zależało, żeby widywać się z nią raz na jakiś czas. Pomimo tego, że piosenkarka wraz z dziećmi odwiedziła afrykański kraj kilka miesięcy temu, nie zorganizowała żadnego spotkania. Rodzina Mercy jest gotowa iść do sądu.

Rodzina Mercy spotkała się ze mną kilkukrotnie w ciągu ostatniego roku. Są bardzo rozczarowani - mówi Emmie Chanika z organizacji CILIC zajmującej się prawami człowieka w Malawi. Zapewniają, że obiecano im, że będą mieli kontakt z Mercy. Powiedziano im również, że po osiągnięciu dorosłości, wróci do Malawi, by mieszkać z nimi.

bDIrqTqv

Żyjmy bardzo skromnie, dlatego oddaliśmy Mercy do sierocińca, by tam wychowywała się przez kilka pierwszych lat swojego życia - powiedziała babcia dziewczynki dziennikarzom Daily Mail. Wiemy, że Madonna dała władzom sierocińca ogromną sumę pieniędzy. Ci ludzie przekonali nas, żeby oddać jej nasze dziecko. Ona nie może kochać Mercy bardziej, niż ja. Chcemy tylko, żeby zachowała się jak człowiek. Czujemy się oszukani.

Co myślicie o tej sytuacji? Wyobrażacie sobie, że dziecko, które może teraz liczyć na najlepszą edukację i opiekę zdrowotną, wróci do kraju spustoszonego przez biedę, głód i HIV?

bDIrqTqW
KOMENTARZE
(444)
gość
10 lat temu
kocham moje kochanie
gość
10 lat temu
mysla,ze jak naglosnia sprawe to madonna tez im da pieniadze.co za rodzina.najpierw pozbywa sie niewinnej istotki a teraz chce sie na nej wzbogacic
gość
10 lat temu
Jak oddali ją do sierocińca to niech sie nie czepiają... Bo niby w sierocińcu było by jej lepiej?? Gówno Prawda!!! Madonna da jej wykształcenie i normalne życie chociażby z dala od rodzinnego kraju. Rodzinna jak ja oddała to nie żadna rodzina! Ale jeżeli to prawda, że Madonna obiecała przywozić małą co pare miesięcy powinna dotrzymać słowa, albo ustalić terminy odwiedzin przez prawnika ;/
bDIrqTqX
gość
10 lat temu
proste: Madonna kupiła dzieciaka ps. a co to w ogóle za matka-p*********a
gość
10 lat temu
Madonna powinna się wstydzić... wzięła zaadaptowała dziecko z Afryki, ale miała umowe z tą rodziną, że co kilka miesięcy jej rodzina będzie widzieć Mercy.
gość
10 lat temu
Dobrze że adoptowała sierotę z Afryki ,tam jest straszna bieda ,za mąz wydaje się małe dziewczynki,przynajmniej jedno dziecko uratowane.
gość
10 lat temu
Po co ja oddali,mozna zycc skromnie ale z cała rodziną, tak w afryce jest wielodziectwo, zadko ktore jest kochane a wychowywane sa jak zwierzeta, madonna wcale nie musi a dla mnie to wcale nie musi, jej dziecko. Madonna wygra każdą sprawę w sądzie dzieki kasie i tyle, lecz to nie dobrze by wpłyneło na wizerunek, musi wybrać :)
gość
10 lat temu
tam nie jest napisane ze sie zrzekli praw rodzicielskich, a madoonna to niech idzie s**ć a nie adoptuje dzieci , ona jest w takim wieku (54) że mogłaby juz mieć wnuki
gość
10 lat temu
Gdyby ją kochali nigdy nie oddaliby jej do sierocińca.I tyle.
gość
10 lat temu
"Ciężkie" to mogą być cegły, a charakter można mieć "trudny".
gość
10 lat temu
"Ciężkie" to mogą być cegły, a charakter można mieć "trudny".
gość
10 lat temu
"Powiedziano im również, że po osiągnięciu dorosłości, wróci do Malawi, by mieszkać z nimi". Śmiechu warte! Z całą pewnością wróci z własnej woli do biedy i zacofania. Po osiągnięciu pełnoletności będzie decydować o sobie i nikt jej nie zmusi do powrotu. Poza tym będzie miała amerykańskie obywatelstwo i wybierze Malawie? Jak to się mówi, do bogactwa przyzwyczajamy się migiem, ale w drugą stronę mechanizm już nie działa w ten sposób.
czytająca
10 lat temu
jakby kochali tą małą, to by woleli by mieszkała z Madonną i żyła w godziwych warunkach !
bDIrqTqP
HB
10 lat temu
~Basiu wróć
...
Następna strona
bDIrqTrr