Trwa ładowanie...
Przejdź na

Instruktor tańca na rurze w "You Can Dance"!

219
Podziel się

"Jak będę miała wieczór panieński, to do ciebie zadzwonię!" - obiecała Kinga uczestnikowi, który rozbiera się na imprezach.

Instruktor tańca na rurze w "You Can Dance"!
bDZVFAOd

Wygląda na to, że producenci z TVN mają słabość do ludzi zajmujących się kontrowersyjnymi dziedzinami "sztuki". W _**Top Model**_ była tańcząca na rurze i marząca o karierze na wybiegach Marta Szulawiak, a w pierwszym odcinku szóstej edycji _**You Can Dance**_ na warsztaty do Casablanki dostała się tancerka erotyczna. Najwyraźniej stwierdzono, że jedna taka osoba to za mało, bo we wczorajszym odcinku programu ostatni bilet dostał Patryk Rybarski, utalentowany tancerz, instruktor tańca na rurze.

26-latek zaczynał od trenowania zapasów, lecz, jak opowiadał, w końcu najważniejszy stał się dla niego taniec. Na filmiku widzieliśmy, jak prowadzi zajęcia z tańca na rurze, wykonując na niej różne skomplikowane ewolucje. Jury zgodnie stwierdziło, że należy mu się ostatnie miejsce na warsztatach. Ja myślę, że to jest chłopak do You Can Dance. Myślę, że powinien zmierzyć się z tymi innymi facetami - powiedział Agustin Egurrola.

Nie był to jedyny erotyczny akcent w tym odcinku. O bilet walczył również pracownik zakładu stolarskiego, który dorabia sobie, rozbierając się na wieczorach panieńskich. Jak zapewniał, "chce wyrwać Kingę Rusin" oraz "zaprezentować się erotycznie". Cel osiągnął, chociaż nie do końca.

bDZVFAOf

Chciałam się popatrzeć chłopakowi w oczy, a jego oczu nie widziałam niestety - orzekła zawiedziona Kinga. Skoro tańczysz na wieczorach panieńskich, to dobrze zacząłeś, zdjąłeś marynarkę, szelki, myślałam, że będzie ciąg dalszy... Jak będę miała wieczór panieński, to do ciebie zadzwonię!

Na szczęście "poważnych" tancerzy również nie zabrakło. W dogrywce kobiet o ostatni bilet walczyły trzy dziewczyny: Ola, Magda i Sandra. W ciągu dwóch godzin musiały opanować dwie nowe choreografie, czyli jazz i hip hop. Po zaciętej walce ostatecznie do Casablanki dostała się Magda Wójcik.

Dodać trzeba, że bardzo rozmowny był Michał Piróg. Przy okazji występu 18-letniej Ewy Józefczak, który wyjątkowo nie spodobał się Egurroli, ogłosił, że przewodniczący jury "może mieć kryzys wieku średniego". Po pokazie tańców disco zalecił Rusin "pokręcić loki", cokolwiek miało to znaczyć. Na koniec wyznał, że w wieku 12 lat zakochany był w dziewczynie, z którą nad jeziorem słuchał piosenki Jona Secady. Później mu przeszło.

bDZVFAOl
bDZVFAOG
KOMENTARZE
(219)
gość
10 lat temu
jacy wy jestescie załośni wszyscy łacznie z ta całą kingą :
gość
10 lat temu
gość
10 lat temu
bDZVFAOH
gość
10 lat temu
chyba tylko zdrowo porąbany, bo wygląda jak ONO..ni to kobieta ni facet...a jego komenty są żenujące...
gość
10 lat temu
podobał mi sie jego taniec
Najnowsze komentarze (219)
gość
10 lat temu
Patryk Rybarski grał w Tancerzach
gość
10 lat temu
Kochany z czym do ludzi???? hehe
gość
10 lat temu
Panienka Przenajswietsza
gość
10 lat temu
ja uwielbiam taniec na róze .chodzą do klubów nocnych codziennie. a także ja uprawiam seks analny za pieniądze. bez prezerwatywy uwieżcie mi. moja kochana partnereczka tak mi liże p**e że aż och.po prostu to uwielbiam. zdradzam moją kobietę bo ona chce seksu 2 razy w tygodnu.ale ja chyba jestem już od tego uzależniony. NAPRAWDĘ !!!! wieżycie mii !!!
gość
10 lat temu
Z wyglądu też ;]
gość
10 lat temu
Z zachowania Patryk Rybarski jest z*******y.
gość33
10 lat temu
widziałam, że zaraz na takim portalu będzie "sensacja" z takiego czegoś, że chłopak uczy tańca na rurze -.- to jest taki sam taniec jak hip-hop, jazz czy jeszcze coś innego ... szczerze, to to jest bez sensu !
gość
10 lat temu
halo tu polska nie litwa
bDZVFAOz
gość
10 lat temu
Z******i p***l.
gość
10 lat temu
Ejjj panienki, zacytuję baaardzo bogatego, ale niezbyt wysokiego klasyka "stanę na swoim portfelu i będę najwyższy" hahahaha
gość
10 lat temu
Temu cwelowi Pierogowi pewnie podobał się występ
gość
10 lat temu
a ona świetnie jakby zniknęła z wizji . PORAŻKA!!! ZNIKAJ KOBIETO //////11
gość
10 lat temu
oczywiście.
gość
10 lat temu
gdzie fajnie ? za lewym uchem ,czy prawym kolanem ??
...
Następna strona
bDZVFAPb