Trwa ładowanie...
Przejdź na

Lis i Rusin walczą o wpływy w TVN!

1028
Podziel się

Hania przyjaźni się z... panią Wejchert. "Kinga powinna być zaniepokojona" - mówi wysoko postawiony pracownik TVN.

Lis i Rusin walczą o wpływy w TVN!
bDZtkOBN

Póki Kinga Rusin ma poparcie dyrektora programowego stacji, Edwarda Miszczaka, nie musi się obawiać o swoją pozycję. Hanna Lis wpadła jednak na pomysł, gdzie szukać wsparcia w walce o wpływy z byłą żoną swojego męża. Na pokazie mody marki La Mania, współtworzonej przez partnerkę Jana Kulczyka, Lisica pojawiła się pod rękę ze swoją przyjaciółką... Aldoną Wejchert, wdową po współzałożycielu spółki ITI, w skład której wchodzi telewizja TVN.

Kinga powinna być zaniepokojona - stwierdził w rozmowie z tygodnikiem Na żywo jeden z wysoko postawionych pracowników stacji. Wiadomo już, że Hanna Lis nie pali się do prowadzenia programu kulinarnego w TVN Style. Wydaje się, że tę propozycję potraktowała zaledwie jako wstęp do poważniejszych negocjacji. Sam Miszczak chyba też już pojął, że "polskiej Nigelli Lawson" na razie nie będzie.

Ten temat to tykająca bomba. Nie mogę niczego ani potwierdzić, ani zaprzeczyć - powiedział w rozmowie z tabloidem, potwierdzając tym samym, że Kinga jest co najmniej wściekła na plany zatrudnienia swojej byłej świadkowej.

bDZtkOBP

Zdaniem pracowników TVN-u afiszowanie się znajomością z Aldoną Wejchert ma pomóc "Lisicy" w jej staraniach o prowadzenie któregoś ze sztandarowych programów TVN.

Hanna liczy na jej wsparcie - przyznaje chcący zachować anonimowość informator tabloidu. Wejchertowa jest członkiem rady nadzorczej, po zmarłym mężu odziedziczyła nie tylko udziały ale i wpływy. Nie oddziałuje bezpośrednio na telewizję jak Miszczak, ale jeśli zechce, może więcej niż on. Kinga ma więc czego się bać.

Kini nie trzeba było dwa razy powtarzać. Na imprezie RMF Classic 22 marca nie odstępowała Miszczaka na krok. Uwieszona na jego ramieniu pozowała fotoreporterom i zaśmiewała się po każdym jego słowie...

Przypomnijmy te dość przykre zdjęcia:

bDZtkOBV
bDZtkOCq
KOMENTARZE
(1028)
gość
10 lat temu
z tego bylby niezly scenariusz filmowy, najpierw wielkie przyjaciolki, a potem wrogowie na smierc i zycie
gość
10 lat temu
Lisowa stara komucha a wiadomo,że teraz to komuchy ,żądzą no trochę przefarbowani,ale ten sam cel i fałsz!
gość
10 lat temu
Córka komunistów Smoktunowicz teraz kapitalistka pełna gębą a fuuu.
bDZtkOCr
gość
10 lat temu
gdyby żył Wejchert, Smoktunowicz zabrałaby sie za niego ma juz wprawe w odbijaniu meżów swoich przyjaciółek
gość
10 lat temu
jak sie Liisowa przyjazni, to pani Wejchert powinna uwazac, wiadomo juz ile warta jest "bezinteresowna" przyjazn Hani :)
Najnowsze komentarze (1028)
1bTSBi cxeym...
9 lat temu
1bTSBi <a href=" [url= [link=
s3pquw rfugv...
9 lat temu
s3pquw <a href=" [url= [link=
gość
9 lat temu
Kinga super laska, to super kobieta, klasa, super matka, podziwiam ja, zycze szczęscia ,
gość
9 lat temu
milion razy wole Kinge od Hanki,
gość
10 lat temu
Nie moge patrzeć na tę Lisową
gość
10 lat temu
Nadęte , puste b****o z tej Lisowej
gość
10 lat temu
Lisowa, to b******l bez zasad moralnych
gość
10 lat temu
rozklekotana ciezarowka to hanna lis ilu jeszcze zdobedzie facetow ile rozbije zwiazkow co taka osoba moze zrobic skrzywdzic dzieci lisa cioteczka
bDZtkOCj
gośćPANIE LIS
10 lat temu
STRZELIL PAN SOBIE SAMOBUJA MAJAC TAKA ZONE ZAMIENIC NA PUBLICZNY KLOZET ZA MOMENT OKARZE SIE ZE HANIA ZAKOCHALA SIE PONOWNIE TO KOBIETA KOCHLIWA NA PINIADZE DZIWIE SIE ZE POSWIECIL PAN WLASNA RODZINE DZIECI I TAKA WSPANIALA ZONE DLA TEJ WYRAFINOWANEJ WSTEETNEJ BABY ZA MOMENT USLYSZYMY ZE HANIA ZNOWU JEST ZAKOCHANA W KIMS TO JUZ KTORY ZWIAZEK ROZWALILA ZOSTANIESZ PAN NA LODZIE ZOSTAWIC TAKA SWIETNA RODZINE I DLA KOGO !!!!!!!!!!!!!
dobrawas
10 lat temu
Ale ten Lis g***i. Zamienic taką fajną zonę Kingę na takie czupiradło jak ta Hanka. I poświęcic jeszcze swoje wlasne dzieci. Nie do wiary jacy faceci są głupi
dobrawas
10 lat temu
Nie wierzę, że jesty ktoś, kto chciałby sie przyjaźnić z taka kreaturą jak Smoktunowicz
gość
10 lat temu
Rusin duzo Ladniejsza i madrzejsza od Lisowej
gość
10 lat temu
Jednak Rusin ma wieksza klase niż ograniczona Lisowa
gość
10 lat temu
Lisowa podobna jest do Frankesztajna
...
Następna strona
bDZtkOCL