Trwa ładowanie...
Przejdź na

Żuławski poniża Tyszkiewicz!

552
Podziel się

"Ma tylko jeden talent - biust." Co mu odpowiedziała?

Żuławski poniża Tyszkiewicz!
bDYHKgPV

Jak niedawno pisaliśmy, Andrzej Żuławski z swoim najnowszym dziele Ostatnie słowo opisuje kobiety swojego życia. Portrety nakreślone w książce trudno uznać za szczególnie pochlebne. Reżyser zarzuca swoim dawnym miłościom między innymi brak inteligencji, interesowność i wytyka, że brzydko się zestarzały.

W swojej książce charakteryzuje nie tylko swoje żony i kochanki lecz także aktorki, z którymi zdarzyło mu się pracować. I właśnie w tej kategorii oberwało się Beacie Tyszkiewicz, która w 1967 roku zagrała u Żuławskiego główną rolę w Pieśni triumfujacej miłości, opartej na trudnym i wymagającym materiale, jakim jest opowiadanie XIX-wieczonego pisarza rosyjskiego Iwana Turgieniewa.

Jest bez talentu, co mam zrobić? Nie umie grać do dzisiaj... - napisał o niej reżyser. Nie mogę powiedzieć, że jest to osoba całkowicie wyzbyta talentu, bo to byłaby nieprawda. Ale jej talent ma krótkie nogi. Ona jest żywym przykładem na to, jak prowadzić karierę, gdy się nie ma talentu. A właściwie ma się jeden talent, czyli biust.

bDYHKgPX

Beata Tyszkiewicz nie przyjęła tego zbyt dobrze.

Wcale nie wymagam, by uznano mnie za utalentowaną. Andrzej zatrudnił mnie w swoim filmie, grałam u niego... Musiało być mu bardzo ciężko pracować z takim beztalenciem. Dlaczego wtedy mnie zatrudnił? - pyta w Super Expressie. Ale jeśli ma taką potrzebę serca, mówienia takich rzeczy... Proszę bardzo. Są różniludzie, jedni donoszą, inni piszą anonimy. Mam nadzieję, że rzeczywiście jest to jego ostatnie słowo.

Zabrzmiało trochę jak życzenie śmierci. Przynajmniej medialnej.

bDYHKgQy
KOMENTARZE
(552)
gość
10 lat temu
odpowiedziala mu z klasa, koles majakies problemy z bania albo niska samoocene musi ponizyc innych zeby sie lepiej poczuc
gość
10 lat temu
i dobrze mu powiedziała ! on jest jakiś walnięty w dekiel i uważa się za bóg wie kogo a w sumie jest 'z***m' wszystkich krytykuje - a powinien zacząć od siebie - burak z niego jak nie wiem !!!
gość
10 lat temu
staruch jakieś brednie wypisuje byle tylko zaistnieć jakoś w mediach, niech się zajmie jakąś normalną pracą a nie ludzi obraża!!!
bDYHKgQz
gość
10 lat temu
Jesli facet posumowujac swe zycie zauwaza, ze wszystkie jego kobiety byly puste i glupie, to co w takim razie to swiadczy o nim... hm?
gość
10 lat temu
słabe........ szkoda o nim pisać
Najnowsze komentarze (552)
R55
5 miesięcy temu
Może Pani Beata Tyszkiewicz mu nie się nie oddała,
gość
10 lat temu
Przecie elita polskiego kina MUSI żółcić sobie zęby fajkami. Wstyd.
gość
10 lat temu
nie przespała się z nim i teraz się mści . Stary ramol czego on jeszcze oczekuje od życia . Chyba żeby go wszyscy znienawidzili !!!!
gość
10 lat temu
żuławski to taka sara may
gość
10 lat temu
Pani Beato, pora założyc sobie licówki albo inne zęby... Własne już nie daja rady...
gość
10 lat temu
tenżuławski to ma nie wszystkich w domu coś mu się na starość popiepszyło wszysce be tylko on jeden stary dureń juz nie może i onbraża wszystkich cham
gość
10 lat temu
wybiel se babo zeby troche ;/
gość
10 lat temu
Jemu to juz naprawde wali w dekiel.
bDYHKgQr
gość
10 lat temu
Kto to jest Zulawski i jaki on ma talent?
ja
10 lat temu
jak ten facet się "pięknie starzeje" chyba zwymiotuję
gość
10 lat temu
jakie ładne zabki hahah
gość
10 lat temu
tyszkiewicz to zenada
gość
10 lat temu
zeby od fajek zólte jak brukiew taka gwiazda a nie ma na wybielenie u stomatologa feeeeeeeeeeeee
gość
10 lat temu
tyszkiewicz to chore b****o powinna sie leczyc
...
Następna strona
bDYHKgQT