Żuławski... przeprasza Tyszkiewicz!

219
Podziel się

Po co ją obrażał?

Żuławski... przeprasza Tyszkiewicz!

W niedawno opublikowanej autobiografii Ostatnie słowo Andrzej Żuławski w swoim charakterystycznym stylu opisuje kobiety, które wywarły wpływ na jego życie. Wytyka im liczne - jego zdaniem - niedostatki inteligencji, talentu oraz to, że... brzydko się zestarzały. Oberwało się między innymi Beacie Tyszkiewicz, u której wiekowy reżyser docenił tylko jedną zaletę - biust.

Przypomnijmy jego czułe słowa pod jej adresem:

Ona jest żywym przykładem na to, jak prowadzić karierę, gdy się nie ma talentu. A właściwie ma się jeden talent, czyli biust.

Aktorka zniosła to nienajlepiej.

Wcale nie wymagam, by uznano mnie za utalentowaną. Andrzej zatrudnił mnie w swoim filmie, grałam u niego... Musiało być mu bardzo ciężko pracować z takim beztalenciem. Dlaczego wtedy mnie zatrudnił? - pytała retorycznie w Super Expressie. Ale jeśli ma taką potrzebę serca, mówienia takich rzeczy... Proszę bardzo. Są różni ludzie, jedni donoszą, inni piszą anonimy. Mam nadzieję, że rzeczywiście jest to jego ostatnie słowo.

Zabrzmiało to trochę jak życzenie śmierci. Widać, że nienawiść między nimi jest naprawdę szczera. Po namyśle reżyser postanowił przekręcić kota ogonem i tłumaczy się, że... wcale nie miał na myśli tego, co napisał.

To robota wydawnictwa - oskarża. Podsunęli kolorowym pismom smaczne fragmenty. Nie całą książkę, nie moje życie, tylko wyrywki o dupie Maryni [w tym wypadku - o "dupie Tyszkiewicz" - red.]. Pierwszy film, jaki w życiu zrobiłem dla telewizji, zrobiłem z Beatą. Była najpiękniejszą kobietą, jaką widziałem w życiu... - wspomina wzruszony w rozmowie z tygodnikiem Wprost. Doskonale zagrała swoją rolę. I była żoną mojego przyjaciela Andrzeja Wajdy. Nie chciałbym, żeby się tym przejmowała. Wolałbym, żeby się z tego śmiała.

Tyszkiewicz postanowiła przychylić sie do jego prośby:

Wyszło na nasze - mówi w rozmowie z Super Expressem. Nie przejmuję się. Zrobię, jak sobie życzy. Potraktuję sprawę z poczuciem humoru.

Rozumiemy, że już nie życzy mu z całego serca, żeby to była jego ostatnia książka.

KOMENTARZE
(219)
gość
9 lat temu
stary pierdziel który chce żeby się mówiło o nim blllllleeeeeee :(((((
gość
9 lat temu
a zulawski to jakis erotoman
gość
9 lat temu
hmm, powiedział co wiedział, a potem kręci...
gość
9 lat temu
on ma brwi ufarbione...
gość
9 lat temu
Najnowsze komentarze (219)
gość
9 lat temu
KIEDY UJRZAŁAM CLAUDIE CARDINALE , ZOBACZYŁAM W NIEJ BEATĘ TYSZKIEWICZ. TE SAME MANIERY, MINY, CIENKIE PAPIEROSKI. SĄ DO SIEBIE BARDZO PODOBNE. MAJĄ TEN SAM WIEK.
gość
9 lat temu
a ten człowiek ma jakis problem,najpierw obrzydlwie obszczekał Rosatti/która by go chciała takiego oblesniego dziadygę/a teraz P Tyszkiewicz.chłopie z ciebie żadna pięknośc,A STARZEJESZ SIĘ OBRZYDLIWIE,AZ DOSTAJE Z OBRZYDZENIA SLINOTOKU.
gość
9 lat temu
A on to sie ladnie zestarzal??
ivss
9 lat temu
Na starość się kłócą przez tabloidy.. :/
gość
9 lat temu
Panie Żuławski. Moim skromnym zdaniem Pan Pani Beacie Tyszkiewicz mógłby pastować obcasiki i wielmożnym ukłonem dzięki składać, że zechciała owa Dama chwil kilka zabrać w Pana produkcji i w pięknym geście dmuchnąć papierosowym dymem, gdyż błękitna krew pochodzenia Pani Beaty wprowadza tolerancję , takt , inteligencję i subtelność w jej ustach nawet w wypowiadaniu brzydkiego słowa...Czego innym BRAK.
gość
9 lat temu
Tyszkiewicz - to aktorka z klasą ,czego brak wielu dzisiejszym aktorkom ,może nawet i dobrym ,ale nie każda może zagrać tak jak p. Beata.A Żułąwski ? Stary pirduśnik , śpi z kobieta a potem ją obgaduje publicznie ( np.Rossati) By się wstydził - stary c*p!
Marlena Percz...
9 lat temu
stary piernik niech zacznie przepraszać wszyskie kobiety jakie spotkał i skrzywdził na swojej drodze, bo niestety życia zabraknie ajuż kostucha się zbliuża do dziada
gość
9 lat temu
niech sie pani nie przejmuje starym gratem,on teraz już tylko może...mielić jęzorem..popdobno miał wyjechać ciągle jeszcze ,szwenda sie ten stary pryk po kraju!!
gość
9 lat temu
stary pierdziel
gość
9 lat temu
"malolata"i stary pryk dobrze sie rozumieja..
gość
9 lat temu
tyszkiewicz to chore b****o
gość
9 lat temu
TO ON TEŻ PRZELECIAŁ TYSZKIEWICZ ?? CHOLERA TO CHYBA EROTOMAN GAWĘDZIARZ
gość
9 lat temu
Miała piękny biust? to dobrze, seksapil to nasza broń, a pani Beacie nie brakuje go do dzisiaj. Teraz gwiazdy mają sztuczne biusty i twarze jak maski ( po botoksie). Poza tym bardzo często zdobywają sławę dzięki skandalom.
gość
9 lat temu
Pani Beato jest Pani suuuuuuperrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!
...
Następna strona