Trwa ładowanie...
Przejdź na

Nie dopuści Kozyry do "Mam talent"?

507
Podziel się:

Nienawidzą się już od 15 lat... Od czego się zaczęło?

Nie dopuści Kozyry do "Mam talent"?
bEKMizkl

Początki szczerej nienawiści byłego szefa Radia Zet do Kuby Wojewódzkiego sięga podobno sytuacji sprzed prawie 15 lat. Ale zdania na jej temat są podzielone. Nikt dokładnie nie wie, o co naprawdę poszło.

Przyniósł demo swojej audycji, które najzwyczajniej w świecie nie było dobre, Robert odrzucił więc jego kandydaturę - mówi w rozmowie z Super Expressem znajomy Kozyry.

Wątpię, żeby taka sytuacja kiedykolwiek miał miejsce - twierdzi natomiast bliski znajomy Wojewódzkiego.

bEKMizkn

Bez względu na to, co między nimi zaszło, potem było już tylko gorzej. Z pewnością jednym z kulminacyjnych momentów tej zimnej wojny był opisany przez Wojewódzkiego w Polityce incydent, który miał miejsce na ulicy Różanej w Warszawie. Kozyra podszedł ponoć do wsiadającego do swojego ferrari Kuby i powiedział mu kilka słów. Według Wojewódzkiego brzmiały one następująco: _**Jeśli jeszcze raz napiszesz albo powiesz coś o mnie to ci tak przypierdolę, że popamiętasz**_. Czyli trochę w stylu Marcina Dubienieckiego.

W tym samym 2009 roku Kozyra stracił posadę w radiu i zaczął szukać pomysłu na siebie. Wykorzystując swoje znajomości w show biznesie, prowadził imprezy i grywał gościnie w serialach, ale najwyraźniej chciałby zaczepić się gdzieś na stałe. Taką okazją wydawał się _**X Factor**_. Niestety, były szef Radia Zet z powodów zdrowotnych miał opóźnienie przy starcie w wyścigu do jurorskich foteli.

Robert miał wtedy poważną operację kręgosłupa, nie mógł chodzić - mówi tabloidowi znajomy Kozyry. Gdyby nie to, to pewnie on zasiadałby w jury X Factor.

To miejsce zajął jednak jego śmiertelny wróg. Ale przy okazji zwolnił fotel jurorski w programie _**Mam talent**_. Podobno Kozyra ma wielką ochotę na jego przechwycenie. Niestety dla niego, dyrektor programowy TVN-u Edward Miszczak bardzo lubi Kubę i ma zaufanie do jego osądu. Pracownicy stacji są przekonani, że na pewno poprosi Wojewódzkiego o radę przy wyborze jego następcy. Raczej trudno przypuszczać by był to głos przychylny dla Kozyry...

bEKMizkt

Nie komentujemy informacji pojawiających się na temat pracy pana Roberta Kozyry w charakterze jurora w czwartym sesonie programu - mówi lakonicznie osoba z PR stacji.

bEKMizkO
KOMENTARZE
(507)
gość
11 lat temu
Kuba dlaczego takie bzdury mogą doprowadzić do żarcia z Kozyrą ty jesteś tylko na pokaz WYLUZOWANY? CO?
gość
11 lat temu
Kto to jest Wojewódzki? To ten narkoman zaopatrujący się u dilera, wobec któremu później - niejaki - Wojewodźki składał zeznania?
gość
11 lat temu
rzeczywiscie wyglada zalosnie
bEKMizkP
gość
11 lat temu
podobno Kuba włożył Robkowi palec do doopy, ot cała prawda:)
gość/
11 lat temu
Ten Wojewódzki jest dobry w pysku, a tego drugiego to nie znam. Jakiś portier?
Najnowsze komentarze (507)
gośćgicu
10 lat temu
Przecież Kozyra jest tak żenujący, że tego się w ogóle nie da słuchać. Jest drętwy i ni jak się ma do idei tych programów. Niech s******a do swojej rozgłośni.
Bałamutka
10 lat temu
Obaj są gejami więc myślę, że o co innego chodzi... zwłaszcza, że emocje takie silne...
gość
10 lat temu
kuba jest najlepszy
gość
10 lat temu
ten kozyra to jakis janas
gość
10 lat temu
Kuba jest The best :) stary ale kary :P
gość
10 lat temu
Przecież młody nie jest , tylko tak udaje -stary pryk ;))
gość
10 lat temu
kuba jest najlepszy !!!
gość
10 lat temu
zle sie patrzy na pysk kozyry,nie lubie goscia.
bEKMizkH
gość
10 lat temu
ja chce wojewodzkiego , kozyra jest do kitu ,u woja coś się dzieje . fajny jest
gość
10 lat temu
ten kozyra to może grac w filmach niemców z czasów wojny . Taki typ urodziwy jak cholera . Szary wręcz popielaty. Pan Miszczak stracił chyba dla niego głowę. A po programie z swoim ulubieńcem gdy będzie miał z tego powodu 50% oglądalność ( w stosunku do programu z KW straci zapewne i posadkę. Jest śmiesznym karakanem ( 150 w kapeluszu ) bardzo zadufanym w sobie.
gość
10 lat temu
wojewodzki jest nie do zastapienia i nie wiem czy bede ogladal mam talent bez niego.... ten kozyra ttaki jakis dziwny jest zle mu sie z ryja patrzy
gość
10 lat temu
wolę Kube. Kozyra to jakiś cukrowy laluś.
gość
10 lat temu
mam talent bez wojewodzkiego t nie bedzie to saamo. kichaaaaaaa.
gość
10 lat temu
NIKT nie zastąpi Kuby!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKMizlA
bEKMizlB
bEKMizlC
bEKMizlD
bEKMizlE
bEKMizlj