Trwa ładowanie...
Przejdź na

Syn Arnolda zmienia nazwisko!

126
Podziel się:

Chce, by zwracano się do niego po nazwisku panieńskim matki.

Syn Arnolda zmienia nazwisko!
bEKEOoPp

Wygląda na to, że Arnold Schwarzenegger nie rozbił jedynie swojego małżeństwa, a całą rodzinę. W poniedziałek The Los Angeles Times podał do wiadomości, że przyczyną rozpadu małżeństwa aktora z Marią Shriver był jego romans sprzed lat z pomocą domową, a przede wszystkim nieślubne dziecko. Wczoraj pokazywaliśmy Wam zdjęcia kochanki gwiazdora: Schwarzenegger zdradził żonę Z TĄ KOBIETĄ! (FOTO + ZDJĘCIA NIEŚLUBNEGO SYNA!)

O ekscesach łóżkowych głowy domu rodzina dowiedziała się w styczniu i od tamtej pory starała się ukryć tę informację przed mediami. Nie udało się. Skrzywdzona żona i dzieci byłego gubernatora Kalifornii zaczynają publicznie mówić o tym, co się stało. 18-letni syn Arniego, Patrick, zmienił swoje nazwisko na profilu społecznościowym z Schwarzenegger na Shriver. Córka gwiazdora napisała natomiast:

To nie jest dla mnie łatwe przeżycie, ale jestem wdzięczna za waszą miłość i wsparcie. Moje rany zaczynają się zabliźniać. Zawsze będę kochała moją rodzinę - wyznała na Twitterze 21-letnia Katherine.

bEKEOoPr

Tymczasem żona Schwarzeneggera pojawiła się we wtorek w studiu telewizyjnym na nagraniu ostatniego odcinka programu Oprah Winfrey. Obok niej pojawiły się .in. Beyonce, Madonna, czy Halle Berry.

Przez ponad 30 lat byłaś moją najdroższą przyjaciółką. Pokazałaś mi, czym jest miłość, wsparcie, mądrość, a co najważniejsze – prawda - powiedziała Maria.

bEKEOoPS
KOMENTARZE
(126)
gość
10 lat temu
Nastąpi teraz szybka zamiana, dotychczasowe dzieci zmienią nazwiska na nazwisko matki a nieślubne zawalczą o nazwisko Szwarcenegera
gość
10 lat temu
NO ICO MAJA PRZYRODNIEGO BRATA ,CZY IM SIE TO PODOBA CZY NIE ,PUSTE SNOBY I EGOISCI.
gość
10 lat temu
slodki jest ;p
bEKEOoPT
gość
10 lat temu
NAZWISKA!!!!!!!!!!!!! NIE ZMIENI NAZWISKA111111
Fajne zdj nr ...
10 lat temu
: )
Najnowsze komentarze (126)
ugg sandals u...
7 lat temu
ugg clearance 2013 australian ugg sandals uk
gość
10 lat temu
Patrick dobra d*pa
gość
10 lat temu
Piękny komentarz, ale się uśmiałam :))))))))))
gość
10 lat temu
Przestańcie się Go czepiać. To, że zmienia nazwisko, nie oznacza, że uważa się za lepszego od przyrodniego brata. Nie przyszło nikomu do głowy, że ma prawo wstydzić się za ojca?
gość
10 lat temu
Mogła bym z nim stracić dziewictwo ;D
gość
10 lat temu
co to za frajer kurde??? !
gość
10 lat temu
Co by nie mówić, to mózg ma mięśniaka.Mógł bzykać bez pozostałości.Ile jeszcze bedzie ujawnionych lewych bachorków.Współczuję dzieciom Schiver.
gość
10 lat temu
I dobrze :))
bEKEOoPL
pietaszek
10 lat temu
piękny chłopak
gość
10 lat temu
ŁADNY CHŁOPAK DOBRZE ŻE PODOBNY JEST DO MATKI
gość
10 lat temu
fajny
gość
10 lat temu
kto wie czy ten syn jest prawdziwym synem arnolda bo wcale niepodobny
gość
10 lat temu
Kobitka fajna, a Arni myśli że zawsze będzie na pozycji ,,wygrywającego" ale niestety zniżac się do poziomu sprzątaczki, jako gubernator, to już wstyd.
gość
10 lat temu
dokładnie
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKEOoQE
bEKEOoQF
bEKEOoQG
bEKEOoQH
bEKEOoQI
bEKEOoQn