Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mucha wypina się na nowym samochodzie... (FOTO)

1156
Podziel się:

Dostała go za darmo. A właściwie - za te zdjęcia... Mercedes płaci jej nawet za paliwo.

Mucha wypina się na nowym samochodzie... (FOTO)
bEEgxgfF

Okazuje się, że bycie fotografowanym na ulicach Warszawy przez paparazzi może mieć swoje plusy. Ania Mucha jest jedną z gwiazd, które postarały się, by na tym zarobić. Podpisała umowę z Mercedesem i co pewien czas otrzymuje samochód "do przetestowania" za darmo. Tym razem dali jej srebrnego Mercedesa Roadstera. Oczywiście na odbiorze samochodu nie zabrakło fotoreporterów. Ania musiała prężyć się przed nimi na masce. Cóż, nie ma nic za darmo.

Pani Anna Mucha jest twarzą naszej marki i co jakiś czas dostaje samochód do testowania - mówi Faktowi pracownik polskiego salonu Mercedes Benz. Z tego modelu będzie mogła korzystać przez kilka miesięcy.

Gdyby tego było mało, Mercedes pokrywa wszystkie jej koszty eksploatacji samochodu, w tym paliwa.

bEEgxgfH
bEEgxgfN
bEEgxggi
KOMENTARZE
(1156)
gość
10 lat temu
Ładnie wygląda na tle mercedesa
gość
10 lat temu
ladna moze jest, ale talent marny...!!
gość
10 lat temu
fajnie dostać auto do testowania. nie znosze jej i w zasadzie to ułatwiło mi wybór. zastanawialiśmy się nad właśnie takim mercedesem lub bmw z4. będzie więc bmw
bEEgxggj
gość
10 lat temu
też chce takego:(
gość
10 lat temu
gorzej jak się przyzwczai do dobrego łatwo się przyzwyczaić
Najnowsze komentarze (1156)
fitflops sing...
6 lat temu
fitflop walkstar on sale fitflops singapore online
slimak
8 lat temu
No dobrze dobrze ale to jest przychód. Odprowadza od tego podatek?
rabarbar
8 lat temu
eeechhhhhh..... !!!!!!!!!piękny!! i piękna!!!:)
gość
8 lat temu
lizałbym te cyce
Zenek
8 lat temu
kocham Wieśka
gość
8 lat temu
no jej się udało, ale czy jest na tyle znana że powinno mercedesowi zależeć na takiej reklamie? mało osób ją zna
yyy
8 lat temu
Ale by ją zaszedł od tyłu.
gość
8 lat temu
dajcie mi choćby fiata Tico, też będę pozować
bEEgxggb
gość
8 lat temu
tak dobrze się wypięła, że dostała mercedesa ?
gość
8 lat temu
pokraka
gość
8 lat temu
brzydal
Maszyna Cyfro...
9 lat temu
Maszyna Cyfrowa za swą głupotę najmocniej praprezsza - jest wszak tylko Zwykłym Komputerem Domowym i gdzież jej tam do bystrości komentatorf3w Pańskiej notki, ktf3rzy opisaną przez Pana dwuznaczność "onetowskiego" tytułu w mig dostrzegli. Uprzejmie zatem proszę się w ogf3le nie krępować i jak komu głupiemu dokładnie wskazać Maszynie gdzież owa "dwuznaczność" dokładnie się znajduje.Komputer ze wstydem przyznaje, że pomimo, iż na podstawie listu dziennikarza przeanalizował kolejność wydarzeń - był (na uroczystości), chciał (order), nie otrzymał (okazało się), przeżył szok (procedury), już nie chce (mimo "wdzięczności") - nadal nie może wspomnianej "dwuznaczności" w tytule odnaleźć. Taka g****a maszyna.Oczywiście dodanie słowa "Szok" może sugerować czytelnikowi, że to Pan Prezydent doznał szoku, a nawet, że wszyscy dookoła są mocno zszokowani - jednak nie jestem pewien czy właśnie o to Panu chodziło.PS. Co tam zresztą Maszyna... Proszę sobie wyobrazić, że słowa, ktf3re Pan odbiera jako przejaw "głębokiego szacunku", Mf3j Użytkownik interpretuje jako zawoalowane ale jednak ...szyderstwo.PECET
Uznajmy, że z...
9 lat temu
Uznajmy, że zapakowali sobie po satlrze (w sumie porf3wnywalnym nawet, choć brama Van Bronckhorst'a jest bramą turnieju). Z Holendrf3w zeszła para w 30 minucie, oddali pole.Forlany prawie - jak na nich - bez strat (no, jeden gol) przetrzymały te pierwsze pf3ł godzinki. Holendrzy jakby - dlaczego? - odpuścili. Robbena w ogf3le nie ma - tak jak my mf3wili.Plan na drugą połf3wkę?!
ANAL VOMIT
9 lat temu
Krótko. Fajna d**a w Louboutinach...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEEgxggU
bEEgxggV
bEEgxggW
bEEgxggX
bEEgxggY
bEEgxggD