Trwa ładowanie...
Przejdź na

Lady Gaga KRYTYKUJE POLSKĘ za dyskryminację gejów!

1959
Podziel się

"Proszę wszystkie rządy świata, by wzięły pod uwagę nasze marzenie o równości."

Lady Gaga KRYTYKUJE POLSKĘ za dyskryminację gejów!
bDZhDJhN

W sobotę w Rzymie odbyła się europejska parada równości EuroPride. Największą gwiazdą imprezy była Lady Gaga. Piosenkarka stanęła na ogromnej scenie przed setkami tysięcy zgromadzonych osób i wygłosiła kilkunastominutowe przemówienie, w którym domagała się od wszystkich rządów świata, by wprowadziły prawa antydyskryminacyjne dla osób homoseksualnych i transseksualnych. Oberwało się również Polsce.

Moją największą radością jest to, że jestem tutaj i czuję się częścią każdego z was - mówiła piosenkarka. Walczymy o wolność, sprawiedliwość, zrozumienie i przede wszystkim o równość. Staję tutaj jako obywatelka całego świata i razem z wami proszę wszystkie rządy świata, by wzięły pod uwagę nasze marzenie o równości. Bądźmy rewolucjonistami miłość i użyjmy naszych sił, by ratować ludzkie życia i promować jedność na całym świecie.

Chciałabym wymienić kilka z tych rządów: Litwa, Rosja, Polska, łączymy się z Budapesztem, Libanem i państwami na Bliskim Wschodzie. Nie chodzi tylko o jedno prawo. Te prawa są ogromnie ważne dla młodych ludzi, którzy są dotknięci dyskryminacją. Samobójstwa, nienawidzenie samego siebie, izolacja, niemożność integracji są tam na porządku dziennym. Pozwólcie nam stać razem w pokoju, nie oddzielajcie nas.

bDZhDJhP

Gwiazda nie kryła wzruszenia i łez. Po wygłoszeniu przemówienia zasiadła przy pianinie i wykonała swoje hity Born This Way i The Edge of Glory.

bDZhDJhV
bDZhDJiq
KOMENTARZE
(1959)
gość z żywca ...
10 lat temu
to nie krytyka, wyraziła swoj poglądy :)
gość
10 lat temu
kocham ją ;)
gość
10 lat temu
MA DO CHOLERY RACJĘ nie słucham jej za bardzo, nie jestem jej fanką ale często ma rację. Polska to strasznie nietolerancyjny kraj. Nie ważne, czy jesteśą homo, masz inny kolor skóry, ludzie na ulicach i tak się krzywo gapią.
bDZhDJir
gość xd heh
10 lat temu
no własnie ma rację!!!
gość
10 lat temu
Aż poczułam do niej sympatię :)
Najnowsze komentarze (1959)
gość
8 lat temu
Każdy ma prawo być sobą i kochać kogo chce i nikomu nic do tego sama jestem homo i z tym żyje ;)
Monster;x
8 lat temu
Wszystko co tutaj piszecie jest bardzo śmieszne. Zagazować homoseksualistów? Proszę was-.- Chyba już nie możecie za siebie. Era potężnych rządów kościoła katolickiego już się kończy. Dlaczego nie wytykacie pedofilstwa księżą lub tego jak rozbijają się drogimi samochodami za pieniądze, które miały być przeznaczone na kościół? Mam tylko nadzieje ze czas moherowych babci itp już niedługo dobiegnie końca i pary homo będą mogły czuć się równe w ludzmi hetero.
gość
8 lat temu
niech krytykuje swoją d*p...
gość
9 lat temu
gej- najlepszy przyjaciel kobiety
gość
9 lat temu
Nie rozumiem rasistów czy nie akceptowania gejów i lesbijek to dyskryminacja
gość
10 lat temu
Sodomitka chce zmieniać rządy. Dobre. Hmmm? Coś się jej w tej resztce chorego mózgu poprzestawiało. Za moment będzie chciała obalić kościół, wprowadzić ogólną sodomie. Ciekawe co jeszcze sobie uroi w chorym mózgu? Hmmm? Ofiary z ludzi na ołtarzach ?
gość
10 lat temu
I dobrze powiedziała !
gość
10 lat temu
ładnie wygląda
bDZhDJij
gość
10 lat temu
Po co tolerancja, lepiej mieć wszystkich w d***e! - co mnie ludzie obchodzą, gdybym tylko na nich patrzyła to gówno bym z tego życia miała. Gaga ma rację ale nie wszyscy na świecie są jej fanami, a nawet nie wszyscy fani będą jej słuchać jak słudzy... Każdy człowiek ma swój charakter a ona tego już nie zmieni :/
gość
10 lat temu
Ja jestem hetero, ale homoseksualistów nie dyskryminuję. Znałem kiedyś jednego, normalnie wyglądał i się zachowywał. Jedyne nie rozmawiałem z nim po prostu o kobietach (w ogóle nie poruszałem takich tematów, ot taki znajomy byłej). Nie toleruję natomiast pedałów (c**t które mówią damskim głosem, ubierają się w za małe ciuchy różnych babskich kolorów i generalnie facetów którzy są bardziej zniewieściali niż kobiety, bo to że ktoś jest homo nie musi oznaczać, że jest zniewieściały). Tak więc toleruję i akceptuję homoseksualistów, ale nie toleruję c**t.
gość
10 lat temu
RACJA ! ♥
gość
10 lat temu
Ma rację, przykre, ale to prawda. I tylko jeśli chodzi o homoseksualistów, Polska to kraj dyskryminacji.
gość
10 lat temu
I bardzo dobrze, mi tam wystarczy, że Dimmu regularnie przyjeżdża.
gość
10 lat temu
psss trochę żałosne -.- Ale dobra ...
...
Następna strona
bDZhDJiL