Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Nie ma rywalizacji między Madonną a mną!"

188
Podziel się

GaGa znów zapewnia, że 'czuje połączenie" ze starszą koleżanką.

"Nie ma rywalizacji między Madonną a mną!"
bDeHCLCJ

Lady GaGa bardzo podpadła Madonnie, kiedy wydała bardzo podobny do jej Express Yourself singiel Born This Way. Czara goryczy przepełniła się jednak, kiedy piosenkarka ogłosiła, iż ma "błogosławieństwo" starszej koleżanki, stwierdzając niemalże, że 52-latka w zasadzie kończy już swoją karierę i przekazuje palmę pierwszeństwa swojej "następczyni".

Od tego czasu Germanotta musi się tłumaczyć się ze swoich słów i zachowania. Jak na razie idzie jej średnio, bo pytanie o jej relacje z Madonną powraca jak bumerang w niemal każdym wywiadzie. Ostatnio w rozmowie z magazynem The Advocate.

_**Nie ma tam żadnego dramatu, żadnej zazdrości, żadnej rywalizacji**_ - zapewnia GaGa. One po prostu cieszą się, że ich młodsze koleżanki odnoszą sukcesy. Czuję takie fantastyczne połączenie z Madonną, czuję połączenie z Barbrą [Streisand], czuję również połączenie z Cher i Blondie i wszystkimi kobietami, które były w show biznesie przede mną.

bDeHCLCL

Cóż, spodziewamy się, że takie słowa mogą Madonnę jedynie rozzłościć. I pewnie zdeterminować do ostrej pracy nad nową płytą, którą obecnie przygotowuje.

bDeHCLDm
KOMENTARZE
(188)
gość
9 lat temu
GaGa rządzisz, BORN THIS WAY ani trochę nie przypomina Express Yourself!!
gość
9 lat temu
Gaga ma śliczną cerę!
gość
9 lat temu
zamknac twoj ryj moze jedynie pala twojego starego ktora meczysz na dobranoc sssuko :*
bDeHCLDn
gość
9 lat temu
Gaga ma śliczną cerę!
gość
9 lat temu
Ehh... z nimi to wiecznie coś...
Najnowsze komentarze (188)
gość
9 lat temu
madonna jest głupa i stara to LADY GAGA żądzi i zawsze będzie i "born this way" jest dużo lepsza!!!!!!!!!!!!!! Gaga żądzi to się nie zgadaza niech lepiej za mną nie dyskutuje!!!!!
gość
9 lat temu
PROSZĘ GAGA BĘDE SZCZĘŚLIWA JAK WSZYSCY WYBIORĄ CIĘ NA KRÓLOWĄ POP !
gość
9 lat temu
Gaga ma fajne piosenki, ale i tak Madonna będzie na szczycie.
gość
9 lat temu
Rok 20011 /2012 zapowiada się ostro nowa płyta Madonny , Nowa płyta Cher ;p Aporpos zaglądając w historie Cher była pierwszą "szalona" artystką stroje,wzierunek ,kiedys tańćzyła ale po uraździe kręgosłupa musiała przestać... Poza tym jest też różnica taka że Cher nagrawały albumy mniej komercyjne w przeciwieństwie do madonny ... Cher rockowa np ;p albo płyty typu It's man's world czy Not. Commercial
gość
9 lat temu
GaGa jest ładniejsza i w ogóle! A Madonna ,też nieźle wygląda jak na swój wiek nieźle sie trzyma.
gość
9 lat temu
kto sobie ubzdurał, że born this way jest podobne nawet bardzo podobne do Express Yourself?!To się różni nawet bardzo! A Born Thos Way to znaczy Taka właśnie się urodziłam czy coś w tym stylu a nie urodzę dziecko!
gość
9 lat temu
przepraszam, ale GDZIE gadze do Madonny?
gość
9 lat temu
to zdjęcie jest z przed ponad roku (Gagi), pokazaliście jje po to, zeby wszystkim się wydawało, że Gaga kopiuje madonne?
bDeHCLDf
gość
9 lat temu
nie wcale.ciekawe madonna uważa inaczej
gość
9 lat temu
madonna to dziewica i artystka wszechczasów
gość
9 lat temu
Czytaj więcej brukowców i głupot na portalach plotkarskich.
gość
9 lat temu
LADY PAYOLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
LADY GAGA KUPILA SOBIE TYTUL "QUEEN OF POP" W MAGAZYNIE THE ROLLING STONE. PO AFERZE CHARYTATYWNEJ W JAPONII, NASTEPNA WYSZLA NA JAW WLASNIE Z MUZYCZNYM WYDAWNICTWEM! LADY GAGA= LADY PAYOLA! WSTYD PO PROSTU... JEJ KARIERA SIE SYPIE BO OSTATNI ALBUM NIE BYL SUKCESEM! SPRZEDAZ ZA 99 centow MOWI SAMA ZA SIEBIE! CIEKAWE DLACZEGO PUDLU NIE NAPISALES O AFERZE Z THE ROLLING STONE MAGAZINE? CALYMI STANAMI ZATRZESLO A W SAMYM CHICAGO NIE BYLO GAZETY, KTORA BY NIE NAPISAL O TYM JAK SIE ZOSTAJE "NOWA KROLOWA POPU" WG LADY PAYOLA!!!
gość
9 lat temu
Ja wolę Gage!
...
Następna strona
bDeHCLDH