Trwa ładowanie...
Przejdź na

WYWALĄ WSZYSTKICH?! Nie tylko Skrzynecką?

873
Podziel się

Wielkie zamieszanie w "Tańcu z gwiazdami". Ekipa w szoku.

WYWALĄ WSZYSTKICH?! Nie tylko Skrzynecką?
bDJQOVat

Jak już pisaliśmy, dotychczasowa prowadząca Tańca z gwiazdami, Katarzyna Skrzynecka, dostała wymówienie. Co więcej, kompletnie się tego nie spodziewała. Nic na ten temat nie wiem. Wiem, że zaczynamy 4 września - powiedziała zaskoczona Super Expressowi.

Jak twierdzi Fakt, idąc na spotkanie z producentami show była przekonana, że dostanie do podpisania kontrakt na kolejną edycję. Tak się jednak nie stało.

Kasia poczuła się bardzo skrzywdzona i potraktowana jak amatorka - mówi znajoma Skrzyneckiej. Nie sądziła, że po tylu latach zawsze udanej współpracy zostanie wezwana na dywanik miesiąc przed programem i podziękuje jej sie bez słowa wytłumaczenia, by zastąpić ją młodszą koleżanką.

bDJQOVav

W TVN mówi się, że na następczynię Skrzyneckiej jest typowana młodsza wersja Skrzyneckiej, Kasia Cichopek, która lada dzień ma podpisać kontrakt ze stacją. Jednak, jak twierdzi z kolei Super Express, nie oznacza to, że królowa pasztetów zostanie na lodzie. Podobno producenci mają wobec niej tajemnicze plany.

Tylko Beata Tyszkiewicz ma już podpisaną umowę - mówi osoba związana z produkcją show. Reszta jury oraz prowadzący zostaną wymienieni, na razie jednak nie wszystkie nazwiska są znane. Ale skoro udało się podmienić jurora w "You Can Dance" to tu też widzowie zaakceptuja zmiany. Jest plan, by Skrzynecka i Gąsowski zamiast prowadzić show, zasiedli w jury.

Być może więc Skrzynecka zastąpi za stołem jury Iwonę Pavlović. Jurorka chyba też nabrała już takich podejrzeń, gdyż przez cały dzień unikała odbierania telefonów. Czyżby bała się wezwania na dywanik?

Drugi prowadzący Tańca z gwiazdami, Piotr Gąsowski, nie kryje niepokoju.

bDJQOVaB

Proszę mnie o nic nie pytać - powiedział zdenerwowany. Może będzie pięć, a może trzy osoby w jury?!

Również Beata Tyszkiewicz wydaje się mocno zestresowana.

Jestem zszokowana, nie wiemy, co będzie dalej - powiedziała w rozmowie z Faktem. Jeśli jednak potwierdzą się informacje Super Expressu, to właśnie ona jako jedyna ma klarowną sytuację. Nie może tego o sobie powiedzieć inny juror, Zbigniew Wodecki.

Jestem zaskoczony - wyznał w rozmowie z tabloidem. Stacja coś szykuje...

bDJQOVaC

Na tym tle jedyną oazą spokoju wydaje się dyrektor programowy TVN, Edward Miszczak. Prawdopodobnie dlatego, że to on zwalnia, a nie jest zwalniany.

Docierają do mnie różne informacje, ale w tym tygodniu zajmuję się "Mam talent" - wyjaśnił spokojnie. W przyszłym tygodniu zacznę zajmować się "Tańcem z gwiazdami", to będziemy mogli porozmawiać.

Czyli w grafiku Miszczaka zamieszanie w programie dopiero nastąpi. Jak myślicie, czy jest możliwe gorsze posunięcie niż przeniesienie Skrzyneckiej do jury?

bDJQOVaD
bDJQOVaW
KOMENTARZE
(873)
gość
10 lat temu
Kasia Sowińska jest nieodpowiedzialnym beztaleńciem. Jeśli już trzeba zastąpić p. Skrzynecką / nie rozumiem dlaczego/ to tylko na K .Cichopek. Jest profesjonalistką.
gość
10 lat temu
To nie oglądajcie. Niewielka strata.
gość
10 lat temu
Bo co? Bo nie będziesz oglądać. Niewielka strata. Wielką strata jest natomiast że tak utalentowana osoba jak Kasia Cichopek jest ostatnio nieobecna w telewizji.
bDJQOVaX
gość
10 lat temu
A co ci takiego zrobiła? Jest doskonała jako prowadząca programy.
gość
10 lat temu
Masz rację . Zmiany w jury i osobach prowadzących wcale nie są potrzebne. Raczej powinni się postarać o atrakcyjne "gwiazdy".
gość
10 lat temu
A ja uważam że Cichopek byłaby doskonała w roli prowadzącej. Już nie jeden raz to udowodniła w innych programach.
gość
10 lat temu
taniec z gwiazdami jest już tak stary i przereklamowany, że juz nikt tego nie ogląda. do tego jakies ostatnie pokraki, nedzne aktorzyny przychodzą do programu.
gość
10 lat temu
Ja napewno nie obede tego ogladała do d-----py oni sa
gość
10 lat temu
wodeckiego mozna zmienić ale nie na Gąsowskiego, makabra. Czarna Mamba musi być i Garliński też
gość
10 lat temu
JAK DLA MNIE TO PROGRAM POWINIEN JUŻ ZEJŚĆ Z ANTENY BO ZMIANY I TAK NIE WNIOSĄ NICZEGO FAJNEGO. PO PROSTU PROGRAM SIĘ PRZEJADŁ I TYLE. MOŻE CZAS NA COŚ ZUPEŁNIE NOWEGO?!
gość
10 lat temu
Ja bym wszystkich wymieniła i w tedy powiało by swizościa i wieksza ogladalnością bo kazdy by był ciekawy jak sie nowi sprawdzą ale o tym nikt nie pomyśli-Miszczak juz stary to wolno kontaktuje.
gość
10 lat temu
stara Tyszkiewicz? ty i****o spójrz do lustra bo zapewne możesz jej tylko zazdrościć wyglądu!!!! jest wspaniałą kobietą!ale co ty b****u mozesz wiedzieć na ten temat:)
gość
10 lat temu
A wszystkich uczestników konkursu na starych! Starości też sie coś nalezy!!!
bDJQOVaP
gość
10 lat temu
Ona najzwyczajniej w swiecie ma zbyt subtelna inteligencję oraz kulturę, by niektórzy mogli zrozumieć, że oprócz młodości, ta kobieta to klasa. Ale czy młodość sama w sobie stanowi wartość? Nie, dopiero wtedy , gdy sobą coś reprezentuje.
...
Następna strona
bDJQOVbr