Trwa ładowanie...
Przejdź na

Schwarzenegger NIE CHCE PŁACIĆ ŻONIE!

168
Podziel się

"Żadne pieniądze nie są w stanie wynagrodzić krzywd, jakie jej wyrządził." Ciekawa linia obrony?

Schwarzenegger NIE CHCE PŁACIĆ ŻONIE!
bDZSxpvV

Arnold Schwarzenegger i Maria Shriver byli małżeństwem przez prawie 25 lat. Wzięta dziennikarka śledcza zrezygnowała ze swojej kariery, aby poświęcić się wychowaniu dzieci i prowadzeniu domu. Kilka miesięcy temu dowiedziała się jednak, że jej mąż zdradzał ją z co najmniej kilkoma kobietami, a z jedną z nich ma nawet dziecko, obecnie 14-letniego chłopca. Wszystko wskazuje na to, że gdyby Shriver nie odkryła tajemnicy Arniego, on sam raczej by się do tego nie przyznał...

Obecnie trwają już przygotowania do pierwszej rozprawy rozwodowej. Ponieważ przed ślubem nie sporządzono intercyzy, do podziału jest cały majątek, warty około 400 milionów dolarów. Zdradzona małżonka Schwarzeneggera może liczyć na połowę tej kwoty, co uczynić ją może najbogatszą rozwódką w show biznesie.

Jednak, jak twierdzą osoby z otoczenia pary, Arnold ma obiekcje co do alimentów, które miałby wypłacać byłej żonie. Maria domaga się ich ze względu na lata poświęcone wychowaniu dzieci i rezygnacji z pracy zawodowej. Wystąpiła również o obciążenie go kosztami procesowymi i wynagrodzeniem jej prawnika. Na to aktor nie chce się zgodzić.

bDZSxpvX

Arnold pokrywa znaczną część domowych wydatków, opłaca również prywatną szkołę dwójki najstarszych dzieci - mówi informator. Wie, że wina leży po jego stronie, że Maria była świetną żoną i matką oraz że żadne pieniądze nie są w stanie wynagrodzić krzywd, jakie jej wyrządził.

Ciekawa linia obrony - skoro "żadne pieniądze nie są w stanie tego wynagrodzić", może na wszelki wypadek nie płacić jej w ogóle? Jednocześnie Schwarzenegger zapewnia, że rozwód odbędzie się bez udziału mediów.

_**Zapewnia, że będzie bardzo hojny**_ - dodaje źródło. Rozwód przebiegnie w bardzo przyjacielskiej atmosferze, nie będzie też przedmiotem medialnej gry.

Nie bylibyśmy tego wcale tacy pewni... Zobacz*: *Żona Schwarzeneggera opowie wszystko za 15 milionów dolarów!

bDZSxpwd
bDZSxpwy
KOMENTARZE
(168)
gość
10 lat temu
Następny byk, który zerwał się z uwięzi.
gość
10 lat temu
Strasznie sztuczne mają twarzy, że to się jeszcze trzyma
gość
10 lat temu
Nie wolno zdradzac,a kara powinna byc dluga i uciazliwa.Wyczysc go do konca.Jestem za...
bDZSxpwz
gość
10 lat temu
ona na słodką mi nie wygląda
Oda
10 lat temu
Nie moje pieniądze nie moj problem.
Najnowsze komentarze (168)
gość
10 lat temu
obcy kontra predator
gość
10 lat temu
ale oni są paskudni
gość
10 lat temu
Kolejna kobieta, która sięga po nie swoje pieniądze. Ten przypadek pokazuje jak kobiety postrzegają ślub z mężczyzną. Z niewiadomych przyczyn sądzą, że facet staje się ich własnością, oraz że mają prawo do wszystkiego, co znajduje się w jego posiadaniu. Pier....e pasożyty!!!
gość
10 lat temu
Nie swiruj,ze nie wiedziala,ze przez dziesiatki lat walil ja po rogach...
gość
10 lat temu
Zaraz zaraz - skoro zajęła sie prowadzeniem domu - to skąd opiekunka do dzieci? Cos tutaj nie gra.
gość
10 lat temu
Chcial to ma, niech buli. Skoro zadne pieniadze nie sa w stanie wynagrodzic jej krzywd, to niech moze odda jej wszystko?
gość
10 lat temu
Wystarcza alimenty,ktore zaofiarowal jej wielkodusznie ten szlachetny czlowiek.
gość
10 lat temu
ta... nie płacić jej w ogóle.. dostanie pół ogromnego majątku i jeszcze potrzebne jej alimenty? pudel to i****i
bDZSxpwr
gość
10 lat temu
rezygnacji z pracy zawodowej chcialabym tak sieposwiecic :) dla bogacza
gość
10 lat temu
Nie on pierwszy i nie ostatni!!! Nie pochwalam tego bo zdradzic żone z gosposią i to jeszcze brzydka to trzeba nie mieć klasy i gustu!!!! To pies leci za każdą suką jak ma cieczkę ale człowiek !!!! ????? No coż !!!!
gość
10 lat temu
Dlatego ,drogie kobietki ,nie warto poświecac się dla faceta.Jak chcą mieć rodzinę ,to niech sami sobie rezygnuja z pracy. ...a nie hodują sobie niewolnice-zależne całkowicie od nich
gość
10 lat temu
Akurat nie wiedziała o jego skokach durne pierniczenie ,a żadac odszkodowanoa za wychowywanie własnych dzieci to dopiero trzeba byc wiedzmą.
gość
10 lat temu
Kobieto, tracisz meza, przyjaciela i najblizsza osobe, która by byla przy tobie do loza smierci - tylko dlatego, ze ma nieslubne dziecko, a chcial zostac z toba? co teraz sobie znajdziesz? listonosza z Mexyku?
gość
10 lat temu
Przy jednej dziurce to i kot zdechnie ;p trzeba kozystac z zycia puki mozna ;]
...
Następna strona
bDZSxpwT