Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Nauczycielka na WF-ie złamała mi kręgosłup!"

599
Podziel się

"Kazała mi wykonać akrobację, której się bałam. Ona mi "pomogła"."

"Nauczycielka na WF-ie złamała mi kręgosłup!"
bCxiGRCJ

W najnowszym numerze Gali nie zaskakuje jedynie "aborcja Photoshopem", jakiej została poddana Anna Mucha. Spore wrażenie robi również wywiad, jakiego aktorka udzieliła Ninie Terentiew. W szczerej rozmowie z dyrektor programową Polsatu wspomina czasy szkolne. Podczas zajęć wychowania fizycznego uległa poważnemu wypadkowi i... złamała kręgosłup. Wszystko przez bezmyślną nauczycielkę.

Straciłam w pewnej chwili wiarę w system edukacji, kiedy w podstawówce miałam wypadek. Nauczycielka na WF-ie złamała mi kręgosłup... To tak w jednym zdaniu – mówi. Choć być może teraz trudno komuś w to uwierzyć, ale jako dziecko byłam szalenie karna, grzeczna, zdyscyplinowana itd. Nauczycielka kazała mi wykonać akrobację, której się bałam. Ale jednak zrobiłam to, a ona mi "pomogła". Następnie pół roku spędziłam w metalowym gorsecie.

W każdym razie, w chwili, kiedy ona złamała mi jeden kręgosłup, ten fizyczny, zbudowałam moralny. Nagle nauczyłam się zadawać pytania, zastanawiać się, czy dorośli zawsze mają rację tylko dlatego, że są dorośli. Powoli wyrabiałam swoje zdanie. Niewykluczone, że paradoksalnie tej kobiecie bardzo wiele zawdzięczam. A wszystkie pretensje o to, jaka jestem, należy kierować do pani od WF-u.

bCxiGRCL

Obawiamy się, że bardziej decydujący był tu wpływ Kuby Wojewódzkiego...

bCxiGRDm
KOMENTARZE
(599)
gość
9 lat temu
hah, nie lubie jej
gość
9 lat temu
wierze jej- bo nasz nauczyciel na przymuszonej lekcji WF w szkole, kazal nam jechac ba basen , ktory mial glebokosci 3 metrow i zmuszal nas do skakania na gleboka wode - a jak ktos nie chcial bo sie bał to wpychal na sile i w basenie jeszcze nas walił po glowie długim kijem jak zesmy machali rekami by dopłynac na krawedz basenu- to bylo straszne i nie poniósł t tego zadnej konsekwencji- tak sie traktuje uczniow !!!!! i w Polsce nie ma zadnych kontroli i nie robi sie zadnych ANKIET anonimowych w szkolach zeby sie dowiedzialo kuratorium oświaty... bo wszyscy maja wszystko w du..pie. !!!!! i to jest straszne....................................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
rozumiem ja, mialam w podstawowce wredna nauczycielke WF, kazala nam chodzic po rownowazni bedacej na wysokosci naszych ramion... beznadziejna baba katarzyna figat sie nazywa
bCxiGRDn
gość
9 lat temu
git majonez
gość
9 lat temu
mam dosc artykulow o niej na sile ja promujecie
Najnowsze komentarze (599)
gość
6 lat temu
Prawda :)
gość
9 lat temu
haha :) Uwielbiam ją :):)
gość
9 lat temu
Anka co ty pie...dlaczego tak zmyślasz dobrze wiesz jak to było
gość
9 lat temu
dobrze że mózg jej się nie zlasował może była by mądrzejsza ale co głupiemu po rozumie
gość
9 lat temu
Mnie też baba zmuszała do ćwiczeń i trochę się potłukłam!!!
gość
9 lat temu
CO ZA TRANSWESTYTA BLEE
gość
9 lat temu
A mnie powala twoja glupota debilko!!! Złamany kręgosłup to nie zerwany rdzeń kręgowy!! Poucz sie troche anatomii n****u!!
gość
9 lat temu
Jest taką beznadzieją kobietą jak wiele PAŃ. Mucha nie ma klasy Jest bardzo przeciętna i bez urody. nie piszczcie już o Tej beznadziejni ej Pani Proszę już nie pisać o tej miernocie. PROSZĘ,PROSZĘ,PROSZĘ,PROSZĘ,PROSZĘ,
bCxiGRDf
gość
9 lat temu
g****a i*****o jakby ci zlamala kregoslup o bys nie zyla debilko !!!!!!!!!!!!!!!!! jej glupota mnie powala!
gość
9 lat temu
nauczycielka była nieświadoma, że tak wadliwie zbudowanej osoby nie nalezy na siłę zmuszać do ćwiczenia.
gość
9 lat temu
hahahaha
gość
9 lat temu
OD TAKICH GŁUPOT JAKIE WYPISUJECIE OBIAD MI SIĘ C O F A .
gość
9 lat temu
złamała kręgosłup, a teraz na szpilkach biega, będąc nawet w ciąży, tak? yhym, jasne.
gość
9 lat temu
CO ZA BZDURY -GDYBY MIAŁA ZŁAMANY TO BY NIE CHODZIŁA-NIE LUBIĘ JEJ
...
Następna strona
bCxiGRDH