Trwa ładowanie...
Przejdź na

Szpak ZATAŃCZY W SUKIENCE?

759
Podziel się

Polska jest już gotowa na celebrytę-drag queen?

Szpak ZATAŃCZY W SUKIENCE?
bDYQAZxN

Stylistka Tańca z gwiazdami, Dorota Williams nie wyklucza żadnej opcji, nawet tej najbardziej ekscentrycznej.

Michał będzie się musiał dostosować do niektórych reguł tańca towarzyskiego - zastrzega jednak w rozmowie z Faktem. Ale my zawsze traktujemy nasze gwiazdy w sposób indywidualny. Jak Michał zechce i zaakceptuje to Agustin Egurrola, to może tańczyć nawet w sukience i na szpilkach.

Nie wiadomo jeszcze, co na to Michał. Finalista X Factor dał się już poznać jako osoba samowystarczalna w zakresie stylistyki. Wydaje się, że ma przemyślany sposób na "wyrażanie siebie" i konsekwentnie go realizuje. Ciężko przewidzieć, jak w jego przypadku będzie przebiegała współpraca z profesjonalną stylistką. Można się tu chyba spodziewać różnic pogladów.

bDYQAZxP

Jak myślicie, czy Polska jest już gotowa na pierwszego celebrytę-drag queen?

bDYQAZyq
KOMENTARZE
(759)
gość
10 lat temu
Polska nie jest gotowa, ale i tak znajda sie ludzie, ktorym sie to spodoba. Ze mna wlacznie, pora na zmiany.
Kladia97
10 lat temu
Powiem jedno , szczególnie do ludzi, którzy są ze mną : Nie przejmujcie się wypowiedziami 'ćwierć inteligentów', którzy tylko gadają głupoty , żeby 'zaistnieć' przez chwilę i aby każdy się z nimi kłócił. Przepraszam, ale tak naprawdę to ci ludzie nie dorastają mu nawet do pięt a ich 'krytyka' jest w ogóle jakby .. bez smaku. On się wyróżnia i bardzo dobrze. I to jest właśnie Polska. Nikogo nie kochać tylko wszystkich wygwizdywać za to, że są .. sobą ?
antyszpak
10 lat temu
nielubie cie
bDYQAZyr
czaderka
10 lat temu
NIE ZNOSZE TEGO PROGRAMU WIEC I TAK OGLADAC GO NIE BEDE TAK JAK POLOWA MOICH ZNAJOMYCH:)
gość
10 lat temu
tylko w Polsce z odmieńców robi sie artystów
Najnowsze komentarze (759)
gość
8 lat temu
fajny dajcie mu spokuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!superrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
Nie jest żadną drag queen. Robi na scenie jaja, jak wszyscy szanujący się rockmani.
gość
10 lat temu
Szpak bardzo WYGRA ten program
gość
10 lat temu
No to bedzie niezła pompa przed telewizorem;D
gość
10 lat temu
hmm... lubiłam szpaka takim jakim był na samym początku poprostu rozpuszczone loczki,rurki,trampki,i kilka "męskich błyskotek" ale ostatnio trochę przesadza a gdyby zatańczył w sukience to bym go znienawidziła bo ostatnio widzę w nim babę a nie fajnego faceta który ma wszystkow d.....
gość
10 lat temu
ooo chory...
gość
10 lat temu
on jest genialny, hahaha szpaak !! nie przejmuj sie krytyka ..
gość
10 lat temu
na tego durnia to nie mozna juz patrzć.Tylko TVN mogło zrobic taka głupotę zatrudniając go - załosny śmierszny kiczowaty w******k ten szpak.
bDYQAZyj
gość
10 lat temu
Myślę że chyba Polska nie jest jeszcze przygotowana na to żeby zobaczyć takiego Michała w tańcu z gwiazdami . A propo dlaczego on jest w tańcu z gwiazdami z niego to żadna gwiazda przebiera się w kiecki i chodzi w szpilkach nie przepadam za nim i to bardzo Sorki ale gość chodzi jak baba i maluje się oraz paznokcie to ma być facet ???Normalne Brazylijska Telenowela Masakra jakaś Haha
gość
10 lat temu
Drogi pudelku, poczytajcie sobie co to jest draq queen.
gość
10 lat temu
bzdety zupełne... Michał jest pięknym chłopakiem i pieknie sie ubiera. To nie ma nic wspolnego z Drag-Queen!
gość
10 lat temu
Chyba oczadzieli!!!!! Michał w sukience nie realne!!!!
gość123456
10 lat temu
niech sobie założy stringi i biustonosz ,i niech śpiewa;d
gość
10 lat temu
13-tka mieszanina piorunujaca brakuje tylko agenta Tomka......
...
Następna strona
bDYQAZyL