Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mozil ZROBIŁ SOBIE TATUAŻ NA SZYI?! Spory...

576
Podziel się:

Będzie żałował?

Mozil ZROBIŁ SOBIE TATUAŻ NA SZYI?! Spory...
bESlPusB

Turkusowego irokeza Czesława Mozila po raz pierwszy widzieliśmy podczas turnieju piłkarskiego, podczas którego zbierano fundusze dla żony przedwcześnie zmarłego Piotra Stopy Żyżelewicza. Jak widać, muzykowi spodobała się taka "alternatywna" fryzura i zamierza regularnie farbować włosy.

Podczas jego ostatniej wizyty u fryzjera nasz czytelnik dostrzegł bardziej radykalną zmianę w wyglądzie Mozila. Na szyi jurora X Factor widać zarys czegoś, co przypomina tatuaż. Rysunek jest zapewne dopiero w trakcie postawania i muzyk jeszcze nie raz będzie musiał odwiedzać studio. Wygląda na to, że Czesław wytatuuje sobie drzewo... i nagrobek. Oryginalnie.

Tatuaż wygląda jednak na tyle amatorsko, że podejrzewamy, iż Mozil pomalował się tylko mazakiem... Jeśli jednak zdecydował się na trwałą "ozdobę", obawiamy się, że będzie tego jeszcze żałował.

bESlPusD

Czy cmentarne drzewo ma dla Mozila jakieś osobiste znaczenie? Zapewne dowiemy się tego wkrótce.

bESlPusJ
bESlPute
KOMENTARZE
(576)
gość
10 lat temu
gość
10 lat temu
oj tam flamastrem robi sobie tatuaże a wy już połykacie
gość
10 lat temu
on ma nasobie spodnie, które noszą w US pracownicy restauracji i budowlańcy DECKERS
bESlPutf
gość
10 lat temu
a to nie farba do włosów lub henna?
gość
10 lat temu
Dorabia???
Najnowsze komentarze (576)
http://fitflo...
7 lat temu
fitflop australia
gość
10 lat temu
o żal mozil oszalał
gość
10 lat temu
ale żal
gość
10 lat temu
oj tak! Mozilowi odbiła sodówka! Lansik w modnym salonie, drogie, markowe ciuchy i nowiusieńki sharan przy boku! Zielony się znudził..
gość
10 lat temu
czy z tatuażem czy bez i tak jest słodziutki ...
gość
10 lat temu
mógłby juz wyjechac.pewnie ma AIDs skoro cały czas rżnie ulicznice.
gość
10 lat temu
tak a znasz go osobiście? wiesz, że to illuminayi-satanista?
illuminati
10 lat temu
z innego komentarza na pudelku: wystarczy w wyszukiwarkę wpisać " Victoria's Secret! illuminati" a pojawi sie wiele odniesień do stron dokumentujących, że Victoria's Secret wykorzystuje symbolikę illuminati. Poprzednia sesja zdjeciowa tej modelki dla tej firmy na pudelku przedstawia zdjecia , które potwierdzaja , że dana firma należy do illuminati. "Magda Frąckowiak w bieliźnie Victoria's Secret! SEXY!" - ukazane jedno oko, poprzez zakrycie drugiego, znak cicho na ustach, koń, motyw zwierzęcy na wzorach materiałów, mrugniecie okiem, lustro, trójkat na staniku z tyłu, złączone 2 palce:kciuk i wskazujący- tak sataniści pokazują "szóstkę", dwa palce (jak "victory" )na tle oczu- to oznacza oko w trójkące: "LOGO ILLUMINATI" - przedstawionych jest tu dużo symboli illuminati jak na jedną sesję zdjeciową.Na żywo polecam "Occult symbols at Victoria's Secret 09 opening.wmv‏ " tam można zobaczyć modelki oraz zespół BEP, który też pokazuje symbole. i niech ktoś mi powie, że illuminati nie rzadzą światem...
bESlPusX
mi
10 lat temu
Nie ogarniam Was ludzie. Jeżeli Czesław chce mieć tatuaż, pofarbowane włosy czy nawet zrobi sobie kolczyk, nic Wam do tego. Jego sprawa, a szufladkowanie go z ludźmi, którym sława uderzyła do głowy, to czysta głupota. Czesław jest i zawsze był szczery w tym co robi. Jest sobą.
gość
10 lat temu
sexyy :)
gość
10 lat temu
czy Czesiek będzie miał blue hairy ;O???
gość
10 lat temu
czy Czesiek będzie miał blue hairy ;O???
ka
10 lat temu
"Dziekuje wam , Ależ ja nie popełniam błędów, piszę błędnie, nie farbuje włosów, czekam tydzień zanim je opcinam, nie mam tatuażu tylko marokanskie wspomnienia. Wstaje. " jak chociażby szamponetką pomalował to od razu przecież nie zejdzie. był niedawno w Maroku. gdzieś (czy na jego fb czy 'imperium') są nawet zdjęcia jak jakaś kobitka robi im tatuaże. 'pisakiem' ha, też mi coś. mam zerowe doświadczenie w tej dziedzinie ale pod prawdziwy tatuaż włosy trzeba chyba wygolić a co? pomysły się na nowe 'reportaże' skończyły?
gość
10 lat temu
nie tylko nie tatuaż ! mam nadzieję że to tylko mazak :/
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESlPutQ
bESlPutR
bESlPutS
bESlPutT
bESlPutU
bESlPutz