Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Patrzyłam, jak druga wieża się zapada!"

229
Podziel się

"Stałam na dachu mojej szkoły. Nadal nie wierzę, że to się wydarzyło!"

"Patrzyłam, jak druga wieża się zapada!"
bCwZCFWt

Dzisiaj przypada 10. rocznica ataków terrorystycznych na Stany Zjednoczone. W atakach na Nowy Jork i Waszyngton zginęło blisko 3000 osób. Lady Gaga, wtedy 15-letnia uczennica katolickiego liceum, była na zajęciach. Nauczyciele odwołali oczywiście lekcje, jednak nie wypuścili dziewczynek do domu.

11 września byłam w mojej szkole. Pamiętam, że mój nauczyciel historii zebrał nas w jednej sali i wszyscy oglądaliśmy telewizję – wspomina piosenkarka w wywiadzie z MTV. Nikt nie wierzył, że to się dzieje. Pobiegliśmy więc na dach, patrzyliśmy, jak druga wieża się zapada. Moja szkoła znajdowała się wiele kilometrów od WTC, ale niebo nad nami było czarne.

Pomimo tego, że od ataków minęło już 10 lat, gwiazda nadal ma problemy z zaakceptowaniem i przetrawieniem tego, co wtedy widziała.

bCwZCFWv

Nie jesteś w stanie opisać czegoś takiego. To zbyt okropne. Nie wierzyliśmy wtedy, że coś takiego może się przytrafić. Czasami nadal nie wierzę, że to się wydarzyło. Pamiętam, że wielu moich przyjaciół straciło członków rodziny. Ich życie zmieniło się na zawsze. To chwila, w której należy się łączyć i zrozumieć, że Nowy Jork zmienił się na zawsze i będzie już jedną wielką rodziną.

bCwZCFWW
KOMENTARZE
(229)
gość
9 lat temu
niesamowite
gość
9 lat temu
ja bym sie rozryczła i miała depreche
gość
9 lat temu
Ona to wszystko widzi Big Sister XD
bCwZCFWX
gość
8 lat temu
dobra jest dziwna ale mila
gość
9 lat temu
Ma rację... Cześć pamięci Poległych w tym Polaków.. [*]
Najnowsze komentarze (229)
gość
5 lata temu
Super sexi
Y8hW5m , [url...
8 lat temu
Y8hW5m , [url= [link=
Ltxat8 , [url...
8 lat temu
Ltxat8 , [url= [link=
ahUcnO hmwiq...
8 lat temu
ahUcnO <a href="
Swietna, prze...
8 lat temu
Swietna, przewrotna teza i jej dieodzwnoe. Doskonala faktografia.Warto to co Pan pisze umiescic w szerszym kontekscie, ktory pokazuje "Operacja Condor", ktora ma swoj poczatek w roku 1975 w Santiago de Chile, gdzie w siedzibie chilijskiej policji politycznej DINA spotkali sie przedstawiciele policji politycznych autorytarnych, prawicowych rezimow Ameryki Lacinskiej (Chile, Brazylii, Peru, Ekwadoru, Argentyny, Urugweaju, Paragwaju). To spotkanie sluzylo skoordynowaniu dzialan sluzb specjalnych wspomnianych panstw przeciw lewicy, zwiazkom zawodowym i odbywalo sie za wiedza amerykanskiego sekretarza stanu H.Kissingera i we wspolpracy z CIA."Szwadrony smierci", ktore powolaly te policje zabily w ramach "operacji Condor" ok. 30.000 ludzi (mordujac przeciwnikow politycznych rzeznikow takich jak A.Pinochet nawet na ulicach Waszyngtonu).Warto tez pamietac o innym froncie walki z Ludem Bozym Ameryki Lacinskiej zorganizowanym w milionowy ruch spoleczny w lonie Kosciola Rzymsko-Katolickiego znany pod nazwa Teologii Wyzwolenia.Ten ruch spacyfikowali w ramach watykanskiej wersji "operacji Condor" Papiez K.Wojtyla i J.Ratzinger, owczesny sekretarz Kongregacji Dokrtyny Wiary sprzymierzajac sie z oprawcami Ludu Bozego, ktorzy pacyfikowali go przy pomocy “szwadronow smierci”...Pozdro.
gość
8 lat temu
dobra jest dziwna ale mila
gość
8 lat temu
miałam w tedy 5 lat
gość
9 lat temu
co ona ma na głowioe ?!
bCwZCFWP
gość
9 lat temu
ja bym sie zesrała ze strachu
gość
9 lat temu
ubrała się ładnie.. ale to coś na głowie... Ul xDDD
gość
9 lat temu
1
gość
9 lat temu
No, super wokal!!
Marusia!
9 lat temu
[*]
gość
9 lat temu
To było straszne... tyle ludzi zginęło..Gaga musiała być w szoku. a tak nie w temacie to odgapiła paznokcie od Szpaka :D
...
Następna strona
bCwZCFXr