Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Przyszłość Kubicy jest niepewna"

86
Podziel się

"Muszę wiedzieć, czy jest w stanie się ścigać" – mówi szef zespołu Lotus Renault.

"Przyszłość Kubicy jest niepewna"
bCPBxgHp

Na początku lutego, podczas rajdu Ronde di Ando Robert Kubica miał bardzo niebezpieczny wypadek. Kierowca Formuły 1 przeszedł kilka skomplikowanych operacji i obecnie pod czujnym okiem rehabilitantów powoli odzyskuje pełną sprawność. Mimo postępów, jakie zrobił, jego przyszłość w zespole Lotus Renault stanęła pod znakiem zapytania.

Największa włoska gazeta, Corriere della Sera, opisuje sukcesy Bruno Senny w barwach teamu Roberta i zastanawia się nad przyszłością polskiego kierowcy. Dziennikarze zwracają uwagę na rosnące nieporozumienie między Kubicą a jego zespołem:

Daniele Morelly, menedżer Roberta, nie kontaktuje się z prasą i nie poinformował wielu prestiżowych gazet o ostatniej konferencji prasowej. Prawie tak, jakby nie był w ogóle zainteresowany tym, jak czuje się Robert - czytamy w artykule.

bCPBxgHr

Do października musimy wybrać kierowców na następny rok – powiedział w wywiadzie szef zespołu Eric Boullier. Nie chcemy zrezygnować z talentu Roberta, ale ja muszę myśleć także o interesie zespołu. Nie oczekuję, że będzie natychmiast tak silny, jak przedtem, ale muszę wiedzieć, czy jest w stanie się ścigać.

Włoska gazeta marnie ocenia szanse Kubicy i pisze, że "jego przyszłość w teamie Lotus Renault jest niepewna". Robert niemal stracił w wypadku dłoń i spędził w szpitalu ponad dwa miesiące. Myślicie, że zdoła się po tym podnieść? Wygląda na to, że czas wcale nie działa na jego korzyść.

bCPBxgHS
KOMENTARZE
(86)
gość
9 lat temu
szkoda by było. Zdrowia Robert!
gość
9 lat temu
wszystko bedzie dobrze!!!!!!!!trzymam kciuki!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
gdzie jest krzyż!?!?!? :D
bCPBxgHT
gość
9 lat temu
biedny, jak chory to wszyscy się odwracają
gość
9 lat temu
Życzę mu dobrze, ale nie mam złudzeń, że w zespole wiele osób musi być na niego autentycznie wściekłych. Jakby nie patrzeć przez swoją głupotę zaprzepaścił pracę całego zespołu. Nie dziwiłabym się jakby nie dali mu miejsca w zespole, bo przecież nawet nie wiadomo w jakim jest faktycznie stanie i czy (oraz na jakim poziomie) będzie mógł się dalej ścigać. Przecież on nie miał jakiegoś tam złamania, tylko naprawdę poważny uraz. Zresztą jeśli ktoś miał np. podwójne złamanie wie jak długo trwa przywracanie dawnej sprawności. Kubica na swój sposób już jest kaleką, bo za kilkanaście lat te wszystkie urazy dają najprawdopodobniej o sobie znać ze zdwojoną siłą.
Najnowsze komentarze (86)
gość
9 lat temu
Robert na pewno wróci do formuły 1 to jest twardy facet i da radę, trzymam kciuki :-)
gość
9 lat temu
i dobrze !!!!! nienawidze f1 ! ten odgłos jak komary a kibica wygladem przypomina szczura!!!!
gość
9 lat temu
Robert wracaj na tor jestes naj lepszy brakuje ciebie w f1
gość
9 lat temu
i po h.j mu to było?? teraz jeśli nie F1 to po Kubicy...
gośćpipi
9 lat temu
oj tam oj tam ! buk mu pomoże i r****k jednemu już pomógł
gość
9 lat temu
WAŁEK!
gość
9 lat temu
Nie ważne- ortografia.
gość
9 lat temu
POLAK POTRAFI !!!!!!!!!!!!
bCPBxgHL
gość
9 lat temu
jest wielki i bedzie sie scigal niewarzne w jakim zespole
gość
9 lat temu
na pewno będzie dobrze
gośćsylvi
9 lat temu
Panie Robercie jest Pan wielki,wierzymy w Pana.
gość
9 lat temu
i tak wszywscy będą zawsze kochać Roberta i kase też ma, nie zawsze w życiu można mieć wszystko ale można mieć wystarczająco dużo
gość
9 lat temu
Ale nie on więc Robercie wracaj za 6 tygodni już na tor i pokaż wszystkim którzy wątpili w ciebie jak się jezdzi trzymam kciuki wraz z całą Polską ;) wzynnnnnnnnn
gość
9 lat temu
robert wracaj do zdrowia !!!
...
Następna strona
bCPBxgIn