Trwa ładowanie...
Przejdź na

Partnerka Szpaka "zrobi z niego mężczyznę"?

436
Podziel się

Paulina Biernat zapowiada rewolucję na parkiecie. "Mam taki plan zabójczy".

Partnerka Szpaka "zrobi z niego mężczyznę"?
bDIAacCZ

Kiedy ogłoszono, że Michał Szpak wystąpi w _**Tańcu w gwiazdami**_, najbardziej palącą okazała się kwestia, czy zaprezentuje się widzom w sukience. Niestety, gwiazdor X Factora ostatecznie zrezygnował z tego pomysłu, jednak jego pierwsza stylizacja i tak była mocno kobieca (szczególnie długie, czarne paznokcie)

Mimo wszystko jednak jego partnerka, Paulina Biernat, ma wobec niego ambitne plany. Jak zapowiada, dzięki swoim pomysłom na aranżacje zrobi z Michała mężczyznę.

Przez ten pierwszy miesiąc zdążyłam go już polubić i stwierdzić, że to jest bardzo sympatyczny i wrażliwy człowiek - mówi tancerka w rozmowie z Faktem. On jest szalenie plastyczną postacią, szalenie plastyczną osobą. Ja mam taki plan zabójczy... Rzeczywiście, bardzo bym chciała, jak każda kobieta, żeby klęknął przede mną z kwiatami, w jakimś tańcu, bo chyba nikt się tego nie spodziewa po Michale. Poimprowizujemy, zobaczymy!

bDIAacDb

Przypomnijmy niedawne wyznanie Szpaka: Jestem PRAWICZKIEM!

bDIAacDC
KOMENTARZE
(436)
gość
8 lat temu
Jestem prawczkiem, bo jestem gejem. Proste!
:*
9 lat temu
Moim zdaniem, udało się jej to zrobić. Już jest PO Tańcu z Gwiazdami, a oni wciąż mają ze sobą świetny kontakt co daje mi dużą satysfakcję :). Michał się przy niej zmienił na lepsze naprawdę. Moim zdaniem zaczął zachowywać się chyba bardziej dojrzale i w ogóle. Zresztą...było widać od początku, że oni są dla siebie stworzeni i się dogadają. Nie trzeba tu żadnej kłótni ani dyskusji. Wystarczy spojrzeć i pomyśleć :).
gość
9 lat temu
to super
bDIAacDD
gość
9 lat temu
To tylko jego własna moda. Wątpię czy się przyjmie. Nie ma szans na wybiegu.
gość
9 lat temu
gość
9 lat temu
ciekawe jak zrobi z niego mężczyznę. Chyba mu doszyje ptaszka!
to nie prawda...
9 lat temu
to by było super ale nie zmieniaj go za bardzo]
gość
9 lat temu
Odpie*dolić sie od szpaka! On jest cudowny i daleko zajdzie! a Wy jesteście zje*an bo oceniacie ludzi po wyglądzie ! świrusy -.- Michał Rządzisz!
t2
9 lat temu
fajny chlopak, zycze mu powodzenia w karierze.Sama w jego wieku bylam ekscentryczna....a to tylko przeszkadza szarakom.....
stanowczenie
9 lat temu
To ja za taką modę już podziękuję. Wole inne bajki.
takisobieptas...
9 lat temu
Ale to, co jest modne przyciąga. Nie dziwię się Szpakowi, że wybrał taki styl
stanowczenie
9 lat temu
A ja mam wampirów w mediach i literaturze powyżej dziurek w nosie. Zwłaszcza nie potrafię pojąć fascynacji Zmierzchem. Dodam, że lubię i horrory i fantasy, ale to już przesada. I wolałabym Szpaka w innym przebraniu.
takisobieptas...
9 lat temu
Nie wiem, czy to dlatego, że właśnie czytam V część Wampiratów J. Sompera, czy na większej fali "wampiryzmu" , który pojawia się nawet w reklamie, ale Szpak jako krwiopijca podoba mi się bardzo.
bDIAacDv
gość
9 lat temu
ja go lubię fajny jest :D
...
Następna strona
bDIAacDX