Trwa ładowanie...
Przejdź na

Partnerka Szpaka "zrobi z niego mężczyznę"?

436
Podziel się

Paulina Biernat zapowiada rewolucję na parkiecie. "Mam taki plan zabójczy".

Partnerka Szpaka "zrobi z niego mężczyznę"?
bDXTsawR

Kiedy ogłoszono, że Michał Szpak wystąpi w _**Tańcu w gwiazdami**_, najbardziej palącą okazała się kwestia, czy zaprezentuje się widzom w sukience. Niestety, gwiazdor X Factora ostatecznie zrezygnował z tego pomysłu, jednak jego pierwsza stylizacja i tak była mocno kobieca (szczególnie długie, czarne paznokcie)

Mimo wszystko jednak jego partnerka, Paulina Biernat, ma wobec niego ambitne plany. Jak zapowiada, dzięki swoim pomysłom na aranżacje zrobi z Michała mężczyznę.

Przez ten pierwszy miesiąc zdążyłam go już polubić i stwierdzić, że to jest bardzo sympatyczny i wrażliwy człowiek - mówi tancerka w rozmowie z Faktem. On jest szalenie plastyczną postacią, szalenie plastyczną osobą. Ja mam taki plan zabójczy... Rzeczywiście, bardzo bym chciała, jak każda kobieta, żeby klęknął przede mną z kwiatami, w jakimś tańcu, bo chyba nikt się tego nie spodziewa po Michale. Poimprowizujemy, zobaczymy!

bDXTsawT

Przypomnijmy niedawne wyznanie Szpaka: Jestem PRAWICZKIEM!

bDXTsaxu
KOMENTARZE
(436)
gość
10 lat temu
no powodzenia
gość
10 lat temu
boze pudel no i co z tego ze jest prawiczkiem :| kazdy uprawia seks wtedy kiedy jest gotowy
gość
10 lat temu
a ja go lubię i już
bDXTsaxv
gość
10 lat temu
a ja tam go lubie....a moze cos jednak wykabinuje
gość 21
10 lat temu
Odczepcie się od Szpaka - waszych czereśni nie zjada - niech zbiera doświadczenia życiowe i rozwija się - mało macie własnych problemów....
Najnowsze komentarze (436)
gość
8 lat temu
Jestem prawczkiem, bo jestem gejem. Proste!
:*
9 lat temu
Moim zdaniem, udało się jej to zrobić. Już jest PO Tańcu z Gwiazdami, a oni wciąż mają ze sobą świetny kontakt co daje mi dużą satysfakcję :). Michał się przy niej zmienił na lepsze naprawdę. Moim zdaniem zaczął zachowywać się chyba bardziej dojrzale i w ogóle. Zresztą...było widać od początku, że oni są dla siebie stworzeni i się dogadają. Nie trzeba tu żadnej kłótni ani dyskusji. Wystarczy spojrzeć i pomyśleć :).
gość
10 lat temu
to super
gość
10 lat temu
To tylko jego własna moda. Wątpię czy się przyjmie. Nie ma szans na wybiegu.
gość
10 lat temu
gość
10 lat temu
ciekawe jak zrobi z niego mężczyznę. Chyba mu doszyje ptaszka!
to nie prawda...
10 lat temu
to by było super ale nie zmieniaj go za bardzo]
gość
10 lat temu
Odpie*dolić sie od szpaka! On jest cudowny i daleko zajdzie! a Wy jesteście zje*an bo oceniacie ludzi po wyglądzie ! świrusy -.- Michał Rządzisz!
bDXTsaxn
t2
10 lat temu
fajny chlopak, zycze mu powodzenia w karierze.Sama w jego wieku bylam ekscentryczna....a to tylko przeszkadza szarakom.....
stanowczenie
10 lat temu
To ja za taką modę już podziękuję. Wole inne bajki.
takisobieptas...
10 lat temu
Ale to, co jest modne przyciąga. Nie dziwię się Szpakowi, że wybrał taki styl
stanowczenie
10 lat temu
A ja mam wampirów w mediach i literaturze powyżej dziurek w nosie. Zwłaszcza nie potrafię pojąć fascynacji Zmierzchem. Dodam, że lubię i horrory i fantasy, ale to już przesada. I wolałabym Szpaka w innym przebraniu.
takisobieptas...
10 lat temu
Nie wiem, czy to dlatego, że właśnie czytam V część Wampiratów J. Sompera, czy na większej fali "wampiryzmu" , który pojawia się nawet w reklamie, ale Szpak jako krwiopijca podoba mi się bardzo.
gość
10 lat temu
ja go lubię fajny jest :D
...
Następna strona
bDXTsaxP