Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Gówno mnie obchodzi GaGa! GDZIE JEST MUZYKA?!"

438
Podziel się:

Noel Gallager ostro o młodszej "koleżance".

"Gówno mnie obchodzi GaGa! GDZIE JEST MUZYKA?!"
bEEJVaeZ

W latach 90-tych Liam i Noel Gallagherowie, wraz z zespołem Oasis, byli jednymi z najlepszych przedstawicieli brit-popu. Później, głównie przez kłótnie między braćmi grupa przerywała działalność, aby w 2009 roku oficjalnie przestać istnieć.

Obecnie Noel nie ma najlepszego zdania o współczesnej muzyce. Szczególnie do gustu nie przypadła mu Lady GaGa, którą uważa za przykład świetnej promocji, za którą niestety nie idzie nic więcej.

_**Gówno mnie obchodzi Lady GaGa**_ - wyznał starszy z braci Gallagherów. Wszystko kręci się wokół kontrowersji i kreacji z surowego mięsa. Chodzi o muzykę? Naprawdę? Jej promocja jest na najwyższym poziomie, ale gdzie jest, kurwa jego mać, muzyka? Jej album często jest grany w moim domu przez moją córkę. To taka Madonna w wersji light. Madonna była mocna. Udało się jej przekraczać granice, w muzyce, nie tylko w muzyce, we wszystkim. Czy za dwadzieścia lat będziemy słuchać GaGi? Nie!

bEEJVafb

Trudno nie zgodzić się z opinią, że ostatnio forma GaGi faktycznie przerosła treść...

bEEJVafC
KOMENTARZE
(438)
gość
10 lat temu
Zgadzam sie.
gość
10 lat temu
bo gówno się znasz na muzyce
gość
10 lat temu
BRAWO NOEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bEEJVafD
gość
10 lat temu
zamiast siedzieć na pudlu, zacznij żyć, to się może dowiesz
gość
10 lat temu
Gość ma u mnie plus :) Może i gaga ma fajne piosenki teraz, nawet niektóre mi się podobały, ale przestały. Za to zespoły typu Oasis słuchał non-stop :) Oczywiście muzyka jak wino - im starsza tym lepsza ;)
Najnowsze komentarze (438)
seo
5 lata temu
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there's even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That's right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin seo
Gość
6 lat temu
Gość ma rację!
gość
6 lat temu
Noel jest chory psychicznie i zazdrosny
Debbie Harry
9 lat temu
Noel to geniusz!!!!!!! I love him!!!! Uwazam ze ma racje gaga ucichla i tak zawsze dzieje sie z typowymi popowymi arysteczkjami na które najpierw jest boom a pozniej co cóż gasną. Tworczosc Noela i Liama jest wieczna!!
gość
9 lat temu
Oasis to najlepszy zespół jaki kiedykolwiek istniał! Lady Gaga niech s*******a
gość
10 lat temu
Muzykę do odtwarzania publicznego zwolnioną z opłat OZZ można znaleźć na musicdays.pl . Dodatkowo przedsiębiorca otrzymuje bezpłatną i dożywotnią licencję, a do paczki z zakupionymi płytami dołączana jest naklejka do lokalu, w którym będą odtwarzane płyty z musicdays.pl
gość
10 lat temu
Gaga robi furore jak wiele gwiazd na tym świecie. Nie miejmy jej więc za złe tego, że próbuje zrobić koło siebie skandal i szum. Dlatego myślę więc, że dla prawdziwych znawców muzyki będzie ważna muzyka jaką gra piosenkarz, a nie liczba skandali na jego koncie...
Evilly
10 lat temu
Haha! Paradoks polega na tym, że jego WŁASNA CÓRKA słucha Lady GaGi. :) Hipokryta i tyle. ;)
bEEJVafv
gość
10 lat temu
a bo tak dziadzie !
gość
10 lat temu
Gallagher ma racje,bo ta Gaga nie robi dobrej muzy.To kicz dla malolatow.
gość
10 lat temu
niech się zamnknie lamus przeklęty ! Gaga dawno przebiła madonne !
gość
10 lat temu
gazeta spod kurtki mu wystaje
Julek.!
10 lat temu
No baa. Gość ma racje, bez wątpienia. Gaga, to wymysł mediów i tabloidów, nie jest kimś wielkim, jak mi sie wydaje.
gość
10 lat temu
ostatnio?? a kiedy nie przerastała błagam Cię Pudel......
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEEJVago
bEEJVagp
bEEJVagq
bEEJVagr
bEEJVags
bEEJVafX