Trwa ładowanie...
Przejdź na

Socha parkuje na trawniku

260
Podziel się:

BMW, którego jest "twarzą"...

Socha parkuje na trawniku

Tym razem mandat słusznie jej się należał. Kilka dni temu Małgorzata Socha pojawiła się na warszawskim Powiślu. Przyjechała po męża, Krzysztofa Wiśniewskiego. Nie mogła znaleźć wolnego miejsca parkingowego, więc... wjechała na trawnik. Nie uszło to uwagi straży miejskiej i kiedy Socha wraz z mężem wrócili do samochodu, stało już przy nim już dwóch funkcjonariuszy.

Nie wyglądali na zachwyconych widokiem kosztownego BMW na środku miejskiego trawnika. Jak donosi Super Express, aktorka postanowiła skorzystać ze znanej twarzy i podjęła próbę dyskusji. Tłumaczyła strażnikom miejskim, że nie mogła znaleźć miejsca, że inni też tak robią (w tym rzeczywiście miała rację), a trawa w takim miejscu i tak niespecjalnie rokuje.

W agrumentacji dzielnie wspierał ją mąż. W końcu zniecierpliwieni strażnicy dali im wybór: mandat lub sprawa w sądzie. Socha musiała spuścić z tonu i przyjąć mandat. Nie wiadomo, na jaka sumę opiewał. Za takie przewinienie przewidziana jest kara od 20 do nawet 500 złotych.

Dla aktorki taka suma nie będzie zapewne problemem. Większy kłopot może mieć z polskim przedstawicielstwem BMW. Socha, jako "twarz marki", powinna chyba bardziej pilnować, by pojawiała się ona w dobrym kontekście. A przynajmniej nie łamać przepisów w tak ostentacyjny sposób.

Myślicie, że dadzą jej za darmo kolejny samochód?

KOMENTARZE
(260)
gość
10 lat temu
Tarnów lubi Sochę :)
gość
10 lat temu
widocznie jej wolno...zwykly czlowiek dostalby mandat i kopa w zad...
gość
10 lat temu
pozazdrościć
gość
10 lat temu
ehhh i tak ja lubie :)
gość
10 lat temu
aj dyny dyny się ubawimy! parówka i kiełbasa rulez!
Najnowsze komentarze (260)
Eljana
4 miesiące temu
To jest powód do zerwania kontraktu,może naucza się czegoś w ten sposób.No teraz niech BMW się wypowie czy takiej reklamy potrzebuje.no cóż Kozidrak, Socha, czy życie ich czegosc uczy poza pycha i głupotą. BMW ty ja naucz!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
no to co ze zaparkowala na trawniku, teraz nigdzie spokojnie nie mozna zaparkowac wiec luzacka dziewczyna sprytnie sobie poradzila, to dodaje jej pazurka
jarosław
10 lat temu
Uważam,że to skandal!Tacy znani ludzie powinni być przykładem dla młodzieży, wstyd pani Małgorzato!
gość
10 lat temu
Konstancja Grelak a przepraszam Sagowska , super gr tę rolę!!!!!
gość
10 lat temu
no i dobrze niech placi jak nie umnie sie przystosowac jak inni co mysli ze jej wszystko wolno
lol mi koment...
10 lat temu
autor;gosc To co wolno wojewodzie to nie tobie ........! jak by niewiedzial to to zdanie to konczy sie na smrodzie gosia rzadzi
l455a8
10 lat temu
ale ona nie brzydka
gość
10 lat temu
super babka
gość
10 lat temu
Teraz pewnie zostanie twarzą Dacii i będzie jeździć Loganem
gość
10 lat temu
a ja ją rozumię, u nas często jest brak miejsc do parkowania. Nasza policja ma za to "najlepsze sprawy", bo to najłatwiej .
gość
10 lat temu
Jast sliczna kobieta i nie rozumie dlaczego takie niekozystne zdjecia pozwalacie wkladac.Przeciez kazdy z was by sobie nie pozwolil na takie zdjecie samego siebie.
kiciuś
10 lat temu
Śliczności !! Ahhh, mniam mniam! Zjadłbym Cię cukiereczku...
gość
10 lat temu
Śliczności !! Ahhh, mniam mniam! Zjadłbym Cię cukiereczku...
gość
10 lat temu
dadzą ona fajna babka jest
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie