Trwa ładowanie...
Przejdź na

Sablewska: "Do Dody nie wrócę!"

257
Podziel się

"Nie ma dystansu do siebie. Powinna odpocząć i przemyśleć pewne sprawy."

Sablewska: "Do Dody nie wrócę!"
bDJJDNVh

O Mai Sablewskiej nadal głośno. Niedawno menedżerka gwiazdy średniego kalibru, Toli Szlagowskiej, pojawiła się na ustach wszystkich za sprawą wywiadu, jaki udzieliła jej pracodawczyni sprzed lat, Natalia Kukulska. Piosenkarka przypomniała złośliwie, że Sablewska była "dobrą niańką, a tylko media zrobiły z niej gwiazdę". Zobacz: "Z Mają nie mam kontaktu. BYŁA DOBRĄ NIAŃKĄ"

Najwyraźniej Maja nie odebrała tych słów jako przytyku w swoją stronę. Przekonuje, że Natalia nie miała niczego złego na myśli:

Ja przeczytałam ten wywiad. Znam bardzo dobrze Natalię i ona bardzo dobrze powiedziała. Faktycznie byłam dobrą nianią, pewnie dalej mogłabym być, bo uwielbiam dzieci – mówi w rozmowie z Wideoportalem. Pracowałam też na myjni samochodowej i jak trzeba było, to miałam odmoknięte ręce po to, żeby zarobić na koncerty. Wiedziałam, że sama muszę zapracować na pewne rzeczy. Ja się tego nie wstydzę, taka jest prawda.

bDJJDNVj

Natalia jest bardzo fajną, ciepłą osobą, ja ją bardzo dobrze wspominam, całą jej rodzinę. Oni bardzo mi pomogli, a Natalia, tak naprawdę, pomogła mi najbardziej i ja jej zawsze będę za to wdzięczna. Nigdy nie powiem na nią złego słowa, bo nie mam podstaw do tego.

Rzeczywiście? Ciekawe więc, o kim w czerwcu mówiła, że "widziała ją w roli wiecznej pomocy domowej"... Przypomnijmy: Sablewska: "Pomagałam swoim wyglądem poprawić samopoczucie innym"

Padło również pytanie o Dodę. Jeszcze niedawno Sablewska nie odrzucała kategorycznie opcji powrotu do współpracy (zobacz: Sablewska: "Rozmawiałam z mamą Dody"). Chyba jednak gorzkie słowa Rabczewskiej przekonały ją, że to naprawdę zamknięty rozdział:

Do Dody nie wrócę. Z kilku przyczyn. Patrzą na to, co robi i co mówi, to ja nie muszę nic mówić. Ja już to kiedyś powiedziałam, [że powinna trochę odpocząć i przemyśleć pewne sprawy], tylko do tego trzeba mieć duży dystans do siebie, a uważam, że Doda go nie ma.

bDJJDNVp
bDJJDNVK
KOMENTARZE
(257)
gość
9 lat temu
Doda wroci do Polski z podkulonym ogonem! moze wtedy zdejmie te pieluchomajtki zeby za wszelka cene skoncentrowac na sobie uwage. OMG co ona zrobi jak sie zestarzeje???
anka21
9 lat temu
doda jest cool a ta sablewska to żal a na tym zdjęciu wygląda jak by umarła i wstała ble!!!!!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
Dobrze mówi ta Maja. Jest ładna, mądra i ma klasę ,warto brać przykład!! :)
bDJJDNVL
gość
9 lat temu
Skazano dwóch zbói na śmierć przez rostrzelannie. Porucznik pyta:-Macie szanse na ostatnie życzenie. Jakie masz życzenie? -Chcę żeby przed śmiercią zaśpiewała mi Mandaryna. -OK. Załatwione. A (...)
gość
9 lat temu
sablewska
gość
9 lat temu
dodzia wyglada jak w pampersie :D
gość
9 lat temu
G****A MAJKA
gość
9 lat temu
Weźcie się obudzcie Doda wygląda olśniewająco ! A to nie PAMPERS tylko super ubranie !! wielu z was by chciało takie Doda jest super !! kocham cię Doda
gość
9 lat temu
Dla mnie Maja nie musi być menagerką Dody !!! ważne że Doda jest szczęśliwa i to się liczy ;D Gdybym miała 18 lat chciałabym być jej menagerką ;** w końcu jestem największą fanką Dody !! ;D
gość
9 lat temu
Kocham Sablewską!
gość
9 lat temu
głupie to, laska naprawdę ma figurę... ciężko na nią pracuje, to trudno żeby nie miała ^^ a ubiera się w taką pieluchę która sprawia że wygląda totalnie beznadziejnie;/ i spadajcie z tymi zawistnymi komentarzami, nieważne czy nazwiecie to fuksem czy czymkolwiek - osiągnęła sporo.
gość
9 lat temu
chyba doda do ciebie
gość
9 lat temu
Wygląda jak w pampersie
bDJJDNVD
gość
9 lat temu
Czytając wypowiedzi Majki Sablewskiej utwierdzam się w przekonaniu, że Kuba Wojwódzki ma rację nisko oceniając jej intelekt. Podziwiam ją jednak za wytrwałe dążenie do celu i pracowitość. Dzięki tym cechom osiągnęła bardzo wiele, ale aby to utrzymać trzeba być błyskotliwym ( a błyskotliwości jej brak.)
...
Następna strona
bDJJDNWf