Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Z Mają nie mam kontaktu. BYŁA DOBRĄ NIAŃKĄ"

627
Podziel się

"To media ją wykreowały i zrobiły z niej gwiazdę" – mówi Natalia Kukulska.

"Z Mają nie mam kontaktu. BYŁA DOBRĄ NIAŃKĄ"
bDUMdkCt

Natalia Kukulska odmówiła Mai Sablewskiej pomocy podczas nagrywania odcinków do pierwszej edycji X Factor. Zamiast niej jurorka została zmuszona współpracować z Sebastianem Karpielem-Bułecką. I tu pojawił się zgrzyt, a menedżerka zaczęła wypowiadać pewne niepochlebne opinie na temat swojej byłej pracodawczyni. Kukulska twierdzi jednak, że zawsze dopingowała swoją opiekunkę do dzieci i że zależało jej na tym, by się rozwijała.

Odmówiłam wzięcia udziału w tzw. domu jurora. Miałam wtedy inne zobowiązania zawodowe, poza tym z Mają nie mam bliskiego kontaktu od dawna - tłumaczy w Gali. Jeśli miałybyśmy znów coś razem robić, wolałabym najpierw odnowić znajomość na płaszczyźnie ludzkiej, a nie medialnej. Znam Maję z bardzo dobrej strony, znam jej pozytywne cechy. Była bardzo dobrą niańką i utalentowaną. Robiła fantastyczne zdjęcia, miała również mnóstwo pomysłów, jako osoba z mojego fanklubu też. Byłam tą, która Maję dopingowała. Ona doskonale o tym wie.

Najwyraźniej nie tak doskonale, jak jej się wydaje, skoro w jednym z wywiadów stwierdziła nawet, że piosenkarka "widziała ją w roli wiecznej pomocy domowej". Zobacz: Sablewska: "Pomagałam swoim wyglądem poprawić samopoczucie innym".

bDUMdkCv

Kukulska zapewnia, że było inaczej:

Kiedy Katarzyna Kanclerz zaprosiła ją do pracy w Universal, mówiłam: Idź, bo to fantastyczna szansa. Maja nie za bardzo chciała tam iść. Było jej dobrze z nami, a nam z nią – wspomina. Chciała działać w moim fanklubie, pomagała mojemu menadżerowi. Potem utrzymywałyśmy bliski kontakt, który rozszedł się po kościach, bo obie byłyśmy zapracowane. Cieszę się, że odnosi sukcesy, choć mam wrażenie, że jest już inną osobą niż ta, którą znałam, ale każdy się rozwija. Jeśli komuś się wydaje, że ona nie jest na właściwym miejscu, nie może mieć pretensji do Mai, tylko do mediów, bo to media ją wykreowały, zrobiły z niej gwiazdę.

To dość czytelna sugestia, że jej zdaniem Majka nie nadaje się do roli celebrytki. Myślicie, że znowu jej jakoś złośliwie odpowie?

bDUMdkCW
KOMENTARZE
(627)
gość
9 lat temu
Natalia jest miła, choć niezbyt popularna:)
gość
9 lat temu
A CZEMU NIE A CZYM MAJA RÓŻNI SIĘ OD NICH ŻE NIE MOŻE BYĆ CELEBRYTKĄ MAJA NICZYM
gość
9 lat temu
bDUMdkCX
gość
9 lat temu
... powiedziała prawdę, i to wszystko!
gość
9 lat temu
Natalia niestety istnieje tylko dzięki swoim Rodzicom.
Najnowsze komentarze (627)
gość
6 lat temu
Święta prawda. Brawo
katja8937
8 lat temu
Witam, chętnie pomożemy w napisaniu prac maturalnych, zaliczeniowych, licenjackich, magisterskich. Oferujemy bardzo przydatne materiały dydaktyczne. Niedrogo i solidnie. Czas realizacji nie jest dla nas problemem. Już nie musisz się martwić, że nie zdążysz w terminie oddać swojej pracy. pomocedydaktyka@wp.pl Oferujemy przystępne ceny i solidne wykonanie.
gość
9 lat temu
może ty :/
gość
9 lat temu
Natalia to kompletne beztalencie, ktore nie istniałoby gdyby nie jej tata, bo mama to tez niezbyt lotna historia, chociaz lotem zokończona. Nie dorasta do piet Maji. To ona u niej powinna sprzątać.
gość
9 lat temu
gość
9 lat temu
gość
9 lat temu
prawde powiedziawszy to ty tez :P
gość
9 lat temu
Natalio, przytyj trochę, bo znów wyglądasz jak kostucha!
bDUMdkCP
gość
9 lat temu
Natalia Kukulska zaistniala tylko dzieki swoim rodzicom! A poza tym to ona ma zeza a nie Majka haha
gość
9 lat temu
Maja jest fajna. Mądrze pisze np. na swoim blogu. Jest inteligenta, i weźcie się od niej odczepcie. Super by było, gdyby była w 2 edycji, bo ją naprawdę lubie.  Ale g***i Kuba musiał wszystko popsuć.
gość
9 lat temu
A ja trzymam strone Mai, zazdrosnikow jej sukcesu nie brakuje.
gość
9 lat temu
TROCHE SZACUNKU DLA OSOBY ,KTORA POMOGLA WYCHOWAC PANI DZIECI . KULTURE WYNOSI SIE Z DOMU , CZEGO NAUCZY PANI SWOJE DZIECI - LADNY PRZYKLAD NIE MA CO ??????????
gość
9 lat temu
PO PROSTU WSTYD PANI KUKULSKA./
gość
9 lat temu
końska twarz natalki
...
Następna strona
bDUMdkDr