Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Sodówka uderzyła mu do głowy"

1799
Podziel się

"Zaczął się zachowywać jak wielka gwiazda. Bywał bezczelny i naburmuszony".

"Sodówka uderzyła mu do głowy"
bDJvySth

Michał Szpak czuje się coraz pewniej przed kamerami. Do tego stopnia, że ekipa Tańca z gwiazdami nienajlepiej wspomina współpracę z nim. Wygląda na to, że raczej nie będą za nim tęsknić.

Michał poczuł się pewnie i zaczął się zachowywać jak wielka gwiazda - przyznaje w rozmowie z Super Expressem pracownik ekipy. Sodówka uderzyła mu do głowy. Bywał bezczelny i naburmuszony.

Sympatii jurorów także nie udało mu się pozyskać. Emocje sięgnęły zenitu, kiedy tydzień temu widzowie ocalili Szpaka kosztem znacznie lepiej radzącej sobie na parkiecie Katarzyny Pakosińskiej. Nawet Jolancie Fraszyńskiej, która prywatnie za Pakosińską nie przepada, puściły wtedy nerwy.

bDJvyStj

Wiem, że czasem się poprztykałyśmy, ale to, że ona odpadła, a nie Michał to przesada - powiedziała za kulisami.

Niskie oceny jury wynikały z tego, że do pewnego momentu można jeszcze jechać na wdzięku ale od pewnego momentu niestety to już nie wystarczy i to musiało tak się skończyć - wyjaśnił Janusz Józefowicz.

Wkrótce zderzenie z rzeczywistością może być dla Michała bardzo nieprzyjemne. Myślicie, że naprawdę uwierzył w to, że jest już gwiazdą?

bDJvyStK
KOMENTARZE
(1799)
gość
6 lat temu
Oooo ten na końcu to taki był ładny a teraz sie popsul
Grease
9 lat temu
Czy jest mi ktoś w stanie przetłumaczyć mi jego słowa na Polski?
gość
9 lat temu
Stało się to czego się najbardziej obawiałam. Miły , skromny chłopak z małej miejscowości zamienił się w naburmuszonego , pewnego swojej genialności celebrytę.
bDJvyStL
gość
9 lat temu
A ja myślę , że Michałowi Szpakowi nie odbiło , tylko on taki poprostu jest. Pamiętam jak po dniu ogłoszenia wyników w Dzień dobry Tvn powiedział do o wiele starszego od siebie Gienka Loski " Pijak" nie patrząc nawet na kamery. Niedługo potem u Kuby Wojewódzkiego brzydko nazał współżycie z kobietą. Wtedy to bagatelizowałam. Uważałam , że sobie żartuje lub , że mu się wypsnęło ,ale teraz sądze , że on ma taki charakter, tylko ukrywa to przed dziennikarzami i kamerami , a prywatnie jest zwykłym cwaniaczkiem, któremu udało się wybić. Przecież nikt go nie zna z nas prywatnie. Tak naprawdę nie mamy pojęcia jaki ma charakter , a ciągle wypływają o nim takie plotki o tym , że kogoś obraził lub kogoś ocenił... Nie wiem. Nie mnie go oceniać , ale sądze , że jeśli nadal będzie tak podskakiwać to w końcu się bardzo przeliczy, bo Artysta powinien byćprzede wszystkim skromny i pokorny. Niestety cwaniak pozostanie cwaniakiem , czyli takim Szpakiem.
gość
9 lat temu
Zapomniałam jeszcze o aktorstwie to , również nasz Szpak zamierza robić w przyszłości :). Trochę szkoda , że chce robić wszystko tylko nie śpiewać. Pewnie patrzy na starych piosenkarzy , ale oni mają juz kilkanaście lat na scenie sa sobą i mogą sobie na coś takiego pozwolić. Niestety początkujący piosenkarze nie. Pierwsza płyta jest najważniejsza , bo to ona jest w pewien sposób jego wizytówką i to przez jej pryzmat artysta jestpostrzegany. Jeżeli szpak nadal się nie poprawi to ciągle bedzie postrzegany tak jak teraz , czyli jako wielkie ZERO.Trochę smutno , bo naprawdę przez moment uwierzyłam , iż mam do czynienia z polskim Prin cem , ale jak wkrótce się przekonałam mam do czynienia ze zwykłym przeciętniakiem , który potrafi śpiewać jedynie covery i nic więcej.
gość
9 lat temu
Na koniec zauważyłam jeszcze , że Szpak nie potrafi określić w tym co zamierza w przyszłości robić. Raz chce śpierwać , potem tańczyć , zostawać jurorem w programach. Na koniec pisać książki. Może dojdzie do tego jeszcze sprzedawanie popcornu w kinach , aby lepiej zrozumieć dlaczego ludzie go tak bardzo wytykają palcami. Ano może dlatego , ze nagrał badziewiarską płytęza , którą zaśpiewał 28 , 99 zł. Fajnie gdyby zmienił coś w swojej karierze. Proponuje na początek zmienić dotychczasowego menadżera , gdyż z tego co ostatnio zaobserwowałam jest to typowy cwaniaczek czychajacy na kase jakich w show biznesie mnóstwo. Dziwie się tylko , iż Szpak tego nie zauważa , ale być może jest zbyt zajęty ostatnio piruetami w tańcu , aby cokolwiek innego zauważać. Potem nalezy zająć się porządnie muzyką ,bo z tego co ostatnio widzę , jeśli Michał będzie obracał się w takim towarzystwie jak teraz to jego kariera nie potrwa zbyt długo
gość
9 lat temu
Bardzo podobał mi się na początku x - factor. Skromny chłopak z Jasła z talentem muzycznym. Niestety teraz widzę , że się grubo pomyliłam. Pierwszy błąd jaki zrobił to był program taniec z gwiazdami , który zabierał mu cenny czas jaki mógł poswiecić na płytę.Dziwię się takiego zachowania i naburmuszenia z jego strony. Inni ludzie marzą o tym , żeby w swoim życiu nagrać , choć jedną płytę. On jedynie raczył nagrać płytę z pięcioma według mnie beznadziejnymi piosenkami. Niech się ogranie i rozejrzysię wokół siebie. Ile ludzi ma o wiele większy talent i chodzą od programu doprogramu , by ich ktokolwiek zauważył. Jemu udało się wyróżnić na pierwszym rzucie. Ma warunki głosowe , menadżera to niech teraz bierze się za muzykę , a nie lata od imprezy do imprecy i na końcu dziwi się , że wszyscy postrzegają go jako celebrytę. Sam stworzył sobie taką otoczkę wokół siebie. Na imprezy zawsze można zacząć chodzić , ale teraz nie warto skoro się nic nie znaczy. Można przecież zaczął chodzić do takich programów , kiedy będzie się miało za sobą dwadzieścia lat na scenie , mnóstwo forsy i dużo czasu z którym nie wiadomo co zrobić , a nie na samym początku swojej kariery muzycznej.
gość
9 lat temu
Mistrz drugiego planu powraca! :D
gość
9 lat temu
mistrz drugiego planu. ten koleś i ta mina - najlepsze
gość
9 lat temu
on dopiero zaczyna karierę ja nie widzę żeby mu sodówka uderzała ale każdy ma swoje zdanie . Dla mnie to nie sodówka tylko to że ma takie specyficzne zachowanie :P
gość
9 lat temu
Na pierwszej fotce mamy wybitnego mistrza drugiego planu.
gość
9 lat temu
Mistrz drugiego planu, haha.
gość
9 lat temu
wierzy,że jest gwiazdą bo rypie go jakiś gwiazdor.
bDJvyStD
gość
9 lat temu
W******K.....I TYLE
...
Następna strona
bDJvySuf