Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zatrudni w Buffo... Michała Szpaka?

237
Podziel się

A przy okazji być może i jego siostrę... "To multitalent."

Zatrudni w Buffo... Michała Szpaka?
bEaxCUPV

Tym razem Janusz Józefowicz podobno sam wpadł na pomysł zatrudnienia kogoś z _**Tańca z gwiazdami**_. Czyli to inna sytuacja niż w przypadku Stefano Terrazzino, wciśniętego mu w ramach "pakietu" przez TVN.

Obserwując Michała w Tańcu z gwiazdami Józefowicz przekonał się, że Szpak to multitalent: nie tylko dobrze śpiewa, ale nieźle tańczy, ma talent aktorski - mówi w rozmowie z tygodnikiem Na żywo jeden z pracowników Buffo. _**Dlatego postanowił zatrudnić go w swoim teatrze**_.

Michał podobno ciągle się waha. Ponoć obiło mu się o uszy co nieco na temat charakteru przyszłego szefa (jak zresztą chyba każdemu). Ale jest tak bardzo zdeterminowany by zaczepić się w Warszawie, że pewnie przyjmie propozycję Józefowicza. Postanowił poza tym, że spróbuje wcisnąć Józefowiczowi w pakiecie swoją siostrę, która uczy się śpiewu operowego w jednej z włoskich szkół muzycznych. W kupie zawsze raźniej.

bEaxCUPX

Mało kto wie, że Michał pomaga finansowo swojej rodzinie - mówi informator tabloidu. Jego tata pracuje w fabryce styropianu i nie zarabia kokosów, a potrzeby są duże, bo Michał ma troje rodzeństwa. Gdy Józefowicz zaproponował mu pracę, Michał wspomniał mu o utalentowanej siostrze. Nie stawiał warunków, ale polecał Marlenę. Kto wie, może i ona zostanie gwiazdą? Największym marzeniem Michała jest ściągnięcie mamy i siostry do Polski, kupno domu. Kariera jest ważna, ale on chciałby mieć miejsce, gdzie czeka na niego mama.

Nie przesadzalibyśmy z tymi zdolnościami tanecznymi, ale rzeczywiście, Szpak zdaje się pasować do cyrkowej stylistyki Józefowicza. Pytanie tylko, czy dwie osoby tak rozkochane w sobie zdołają uniknąć konfliktów.

bEaxCUQy
KOMENTARZE
(237)
gość
9 lat temu
Sprytu mu nie brakuje , poza tym nie trzeba wyglądać jak paker, żeby być męskim ...
gość
9 lat temu
chyba trzeba emigrować, po co byc w PL-zyc tutaj, frustrować się każdego dnia.Ja się frustruje tym zyciem, wściekłym wyścigiem szczurów-chce wyjechać
gość
9 lat temu
Słodki Michaś:)
bEaxCUQz
gość
9 lat temu
Michał się nadaje do teatru :)
gość
9 lat temu
szpak to bardzo zdolny artysta podziwiam go
Najnowsze komentarze (237)
n.c.
9 lat temu
O nie! ps. Józek mógłbyś sobie zrobić te zęby w końcu!
gość
9 lat temu
Heh Juzefowicz wygląda tu jak bóbr xD
gość
9 lat temu
Brawo Michał! Jestes świetnym, wrażliwym, utalentowanym, odważnym i sympatycznym młodym człowiekiem. Tak trzymaj!
nKwtz5 , [url...
9 lat temu
nKwtz5 , [url= [link=
Eeo2tn edswn...
9 lat temu
Eeo2tn <a href="
MqzCMQ , [url...
9 lat temu
MqzCMQ , [url= [link=
hsq8va vlbiq...
9 lat temu
hsq8va <a href="
Weeeee, what ...
9 lat temu
Weeeee, what a quick and easy souloitn.
bEaxCUQr
gość
9 lat temu
Gość napisał/a: Szpak się zapowiadał dobrze,ale wyszło szydło z worka,celebryta jeb..ny. święte słowa
gość
9 lat temu
Poprawka.. To ANTYTALENT!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
Doda znowu Ty?
`nka
9 lat temu
Tiaaa.... Pasuje.
gość
9 lat temu
PO PIERWSZE DZIECKO NIE RÓB TYLE BŁĘDÓW...WSTYD..A PO DRUGIE TWOJA MAMA JEST PROJEKTANTKĄ MODY TAK JAK TY JESTEŚ ŚWIETNA Z ORTOGRAFII,A PO TRZECIE JAK JUŻ COŚ PISZESZ,TO PISZZ SENSEM,BO TAKI MATOŁEK JAK TY NIE WIE,ŻE MÓWI SIĘ I PISZE O STARSZEJ SIOSTRZE,MARLENIE KTÓRA WE WŁOSZECH STUDIUJE ŚPIEW OPEROWY,,,IDZ POUCZ SIĘ TROCHĘ,BO CZAS UCIEKA,A MICHAŁEM TO TY NIGDY NIE BĘDZIESZ.
gość
9 lat temu
ble
...
Następna strona
bEaxCUQT