Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Już nie zakrywam twarzy, gdy mam orgazm"

173
Podziel się:

Lady Gaga znowu opowiada o swoim życiu erotycznym...

"Już nie zakrywam twarzy, gdy mam orgazm"

Lady Gaga zaczęła zachęcać kobiety i mężczyzn, aby spróbowali odkryć swoje alter ego. Gwiazda twierdzi, że dzięki wcielaniu się w męski odpowiednik lepiej poznała swoją seksualność. Po wręczeniu MTV Awards gwiazda udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o zmianach, jakie zaszły w jej życiu, gdy zaczęła eksplorować męską część osobowości.

Na początku myślałam, że to będzie jedynie ciekawe doświadczenie, wcielić się w kogoś, kto jest zupełnie inny niż ja. Kiedy spisywałam swoje przemyślenia i tworzyłam cechy osobowościowe Joe Calderone, zdałam sobie sprawę, że gdy przeżywam orgazm, zawsze chowam twarz. Ukrywam, co czuję, jakbym się wstydziła.

Dzięki grze aktorskiej i otwarciu się na inność, zaakceptowałam siebie. Już nie zakrywam twarzy, gdy mam orgazm - dodała. W prywatnych sytuacjach często jestem nieśmiała i wstydliwa. To zupełnie inna część mnie niż ta, którą pokazuję na scenie.

Lady Gaga często mówi o orgazmach i seksie, jednak trzeba przyznać, że nie jest wulgarna. Akurat w tej dziedzinie Doda mogłaby ją naśladować ;)

KOMENTARZE
(173)
gość
10 lat temu
Co nas to durniu interesuje.Napisz o tym ksiazke i wyreczysz Cichopek!
gość
10 lat temu
Rety,bo ja lece do starego na nocke do zakladu...tak mi sie chce je...bac...........
gość
10 lat temu
hahaha dobre.
gość
10 lat temu
Ku....rwa,bo nie wyrobie !
gość
10 lat temu
JA DO SZPITALA NA OSTRY DYZUR....
Najnowsze komentarze (173)
gość
10 lat temu
.
gość
10 lat temu
droga emily wstan pdejdz do sciany uderz sie w glowe i zaczni rozrozniac metafory od doslownych kierowanych slow, zakrywanie twarzy - to metafora, moja instrukcja... - odbierz ją dosłownie! Bardzo proszę, podejsź do ścianY!
gość
10 lat temu
Oczywiście. Poziom intelektualny tych wszystkich mega gwiazdek jest porazający a wkład artystyczny żaden.
gość
10 lat temu
No yyyy... Ahaaaa o_O
gość
10 lat temu
A ja na to... Nic dodać, nic ująć +
gość
10 lat temu
przestancie juz z tym seksem...:/
gość
10 lat temu
najbardziej wpływowi ludzie świata, podcierający sobie tyłki dolarami, którzy kontrolują Hollywood, branżę rozrywkową, muzykę nie bez powodu promują półnagie zdziry rozprawiające o penisach, hiphopowych przestępców używających słów "pussy", "dick" i "f**k" w swoich hitach jako przecinka i całą resztę hołoty, która nic mądrego i wartościowego do życia publicznego nie wnosi. Ludzie mają coraz mniej myśleć, zaprzestać rozwijać intelekty i ambitne zainteresowania, mają wierzyć, że świat jest piękny a jedynymi złymi do szpiku kości ludźmi są sycylijscy mafiozi, że rząd amerykański jak i Kreml są czyste jak łza, X Factor jest wyznacznikiem dobrej rozrywki a filozofia życiowa Rihanny i Lady Gagi „ru.chaj dużo bo ruch zdrowy” godne naśladowania. Muzyka jak i cała reszta rozrywki niskich lotów ma na celu ogłupienie społeczeństw, zajęcie ich intelektów czymś mało pożytecznym i produktywnym, wychowanie go na masy bezmózgów, ignorantów i zagorzałych fanów tandety zachwyconych pseudowynurzeniami sławnych idiotów, wywłok i zdemoralizowanych pajaców. Demoralizacja wymierzona jest szczególnie w najmłodszych – bo ich najłatwiej i najskuteczniej naprowadzić na chore wzorce, nauczyć złego myślenia. Pieniądz i władza rządzą światem, a ludzie którzy skupiają te dwie rzeczy w swoich rękach rządzą dorobkiem intelektualno-moralnym społeczeństw, bo od pewnego czasu nakierowują je na jeden typ rozrywki (muzyka, film), wiedzy (media) i polityki (stali okupanci sceny politycznej, potężni tego świata ciągnący za sznurki). A wielu niedowiarków w różowych okularach wszystko co niewygodne dla samopoczucia tłumaczy teoriami spiskowymi paranoików, by lepiej się spało i żyło w rynsztokowym świecie "postępu", gdzie przemoc, seks i brak hamulców etycznych wyznaczają poziom zainteresowania i zaangażowania zmanipulowanych i coraz bardziej infantylnych odbiorców.
gość
10 lat temu
Dobre
gość
10 lat temu
TO ZAMKNIJ RYJ!
gość
10 lat temu
ja tez nie zakrywam twarzy xd
gość
10 lat temu
ja tez nie zakrywam twarzy xd
gość
10 lat temu
ty sie produkujesz a i tak nikt tego nie przeczyta :D:D:D
gość
10 lat temu
Dziwie się ludziom, którzy jej słuchaja. Ani to mądre, ani ładne ani śpiewać nie umie... Kreowana dziw... i tyle
gość
10 lat temu
pozaz te mala fujarke , kobieto chcialabys byc nia , a ty jestes chlopakiem
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie