Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Już nie zakrywam twarzy, gdy mam orgazm"

173
Podziel się

Lady Gaga znowu opowiada o swoim życiu erotycznym...

"Już nie zakrywam twarzy, gdy mam orgazm"
bDZsudQR

Lady Gaga zaczęła zachęcać kobiety i mężczyzn, aby spróbowali odkryć swoje alter ego. Gwiazda twierdzi, że dzięki wcielaniu się w męski odpowiednik lepiej poznała swoją seksualność. Po wręczeniu MTV Awards gwiazda udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o zmianach, jakie zaszły w jej życiu, gdy zaczęła eksplorować męską część osobowości.

Na początku myślałam, że to będzie jedynie ciekawe doświadczenie, wcielić się w kogoś, kto jest zupełnie inny niż ja. Kiedy spisywałam swoje przemyślenia i tworzyłam cechy osobowościowe Joe Calderone, zdałam sobie sprawę, że gdy przeżywam orgazm, zawsze chowam twarz. Ukrywam, co czuję, jakbym się wstydziła.

Dzięki grze aktorskiej i otwarciu się na inność, zaakceptowałam siebie. Już nie zakrywam twarzy, gdy mam orgazm - dodała. W prywatnych sytuacjach często jestem nieśmiała i wstydliwa. To zupełnie inna część mnie niż ta, którą pokazuję na scenie.

bDZsudQT

Lady Gaga często mówi o orgazmach i seksie, jednak trzeba przyznać, że nie jest wulgarna. Akurat w tej dziedzinie Doda mogłaby ją naśladować ;)

bDZsudRu
KOMENTARZE
(173)
gość
9 lat temu
Co nas to durniu interesuje.Napisz o tym ksiazke i wyreczysz Cichopek!
gość
9 lat temu
Rety,bo ja lece do starego na nocke do zakladu...tak mi sie chce je...bac...........
gość
9 lat temu
hahaha dobre.
bDZsudRv
gość
9 lat temu
Ku....rwa,bo nie wyrobie !
gość
9 lat temu
JA DO SZPITALA NA OSTRY DYZUR....
Najnowsze komentarze (173)
gość
9 lat temu
.
gość
9 lat temu
droga emily wstan pdejdz do sciany uderz sie w glowe i zaczni rozrozniac metafory od doslownych kierowanych slow, zakrywanie twarzy - to metafora, moja instrukcja... - odbierz ją dosłownie! Bardzo proszę, podejsź do ścianY!
gość
9 lat temu
Oczywiście. Poziom intelektualny tych wszystkich mega gwiazdek jest porazający a wkład artystyczny żaden.
gość
9 lat temu
No yyyy... Ahaaaa o_O
gość
9 lat temu
A ja na to... Nic dodać, nic ująć +
gość
9 lat temu
przestancie juz z tym seksem...:/
gość
9 lat temu
najbardziej wpływowi ludzie świata, podcierający sobie tyłki dolarami, którzy kontrolują Hollywood, branżę rozrywkową, muzykę nie bez powodu promują półnagie zdziry rozprawiające o penisach, hiphopowych przestępców używających słów "pussy", "dick" i "f**k" w swoich hitach jako przecinka i całą resztę hołoty, która nic mądrego i wartościowego do życia publicznego nie wnosi. Ludzie mają coraz mniej myśleć, zaprzestać rozwijać intelekty i ambitne zainteresowania, mają wierzyć, że świat jest piękny a jedynymi złymi do szpiku kości ludźmi są sycylijscy mafiozi, że rząd amerykański jak i Kreml są czyste jak łza, X Factor jest wyznacznikiem dobrej rozrywki a filozofia życiowa Rihanny i Lady Gagi „ru.chaj dużo bo ruch zdrowy” godne naśladowania. Muzyka jak i cała reszta rozrywki niskich lotów ma na celu ogłupienie społeczeństw, zajęcie ich intelektów czymś mało pożytecznym i produktywnym, wychowanie go na masy bezmózgów, ignorantów i zagorzałych fanów tandety zachwyconych pseudowynurzeniami sławnych idiotów, wywłok i zdemoralizowanych pajaców. Demoralizacja wymierzona jest szczególnie w najmłodszych – bo ich najłatwiej i najskuteczniej naprowadzić na chore wzorce, nauczyć złego myślenia. Pieniądz i władza rządzą światem, a ludzie którzy skupiają te dwie rzeczy w swoich rękach rządzą dorobkiem intelektualno-moralnym społeczeństw, bo od pewnego czasu nakierowują je na jeden typ rozrywki (muzyka, film), wiedzy (media) i polityki (stali okupanci sceny politycznej, potężni tego świata ciągnący za sznurki). A wielu niedowiarków w różowych okularach wszystko co niewygodne dla samopoczucia tłumaczy teoriami spiskowymi paranoików, by lepiej się spało i żyło w rynsztokowym świecie "postępu", gdzie przemoc, seks i brak hamulców etycznych wyznaczają poziom zainteresowania i zaangażowania zmanipulowanych i coraz bardziej infantylnych odbiorców.
gość
9 lat temu
Dobre
bDZsudRn
gość
9 lat temu
TO ZAMKNIJ RYJ!
gość
9 lat temu
ja tez nie zakrywam twarzy xd
gość
9 lat temu
ja tez nie zakrywam twarzy xd
gość
9 lat temu
ty sie produkujesz a i tak nikt tego nie przeczyta :D:D:D
gość
9 lat temu
Dziwie się ludziom, którzy jej słuchaja. Ani to mądre, ani ładne ani śpiewać nie umie... Kreowana dziw... i tyle
gość
9 lat temu
pozaz te mala fujarke , kobieto chcialabys byc nia , a ty jestes chlopakiem
...
Następna strona
bDZsudRP