Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rosati w amerykańskim "Maximie"! (FOTO)

490
Podziel się:

Podoba Wam się w rozpiętej męskiej koszuli?

Rosati w amerykańskim "Maximie"! (FOTO)
bEEKlwRh

W amerykańskiej telewizji rusza wkrótce nowy serial z Dustinem Hoffmanem pt. Luck. Produkcję HBO będziemy mogli obejrzeć również w Polsce. Ciekawostką jest w niej epizodyczna rola Weroniki Rosati.

Angaż w serialu zwrócił na Polkę uwagę mediów. Niestety, póki co z nie najwyższej półki ale zawsze. Po emisji pilota Luck wzmianka o Weronice pojawiła się w amerykańskim wydaniu Maxima.

Nie wiemy, czy można to nazwać sukcesem, to w końcu tylko jedno zdjęcie w mało ambitnym piśmie. Ale przynajmniej pojawiła się "na radarze" mediów.

bEEKlwRj

Podoba Wam się w rozpiętej męskiej koszuli?

bEEKlwRK
KOMENTARZE
(490)
gość
10 lat temu
kurczę, bardzo bym chciała, żeby zrobiła wielką karierę w USA, by się odgryzła tym wszystkim polskim szczekaczom i zazdrośnikom z środowiska aktorskiego, zazdrosnym z powodu urody, rodziców, tego jak żyła w dzieciństwie (na zachodzie, płynne języki obce, obycie na salonach!), tego gdzie się kształciła i tego, że "ma czelność", a raczej zaplecze do tego, aby próbować na zachodzie oby się jej udało, Wera, nie słuchaj polskich dołujących jadaczek...
gość
10 lat temu
ma doświadczenie w zaspokajaniu panów więc nie ma co się dziwić
informacja
10 lat temu
MAXIM w USA jest liderem na rynku , czyta go 2,5mln czytelnikow .W magazynie pojawiaja sie sesje znanych aktorek ,piosenkarek ,modelek. Nie jest to program TV :)
bEEKlwRL
gość
10 lat temu
ależ niektórzy są zakompleksieni, że muszą podniecać się paroma zdaniami w jakimś amerykańskim pisemku... głowa do góry Polacy i więcej , nikt nie powiedział, że będziemy kimś, jeśli jakiś Polak trafi do Hollywood, my jesteśmy wielcy od dawna a Hollywood to tylko świat bogatych zboków, ćpunów, pijaków i seksoholików, naprawdę nie ma czym się zachwycać, oni ćpają a my wygrywaliśmy wojny i nie zapomnieliśmy, że jesteśmy Polakami nawet po 123 latach zaborów:) a wielka Hameryka to zlepek Irlandyczków, Żydów, Niemców, Włochów i kogo tam jeszcze przywiało, na dodatek żeby mieć na własność ten kontynent musieli bezwzględnie wymordować Indian, pierwotnych właścicieli tych ziem... złodzieje, mordercy i obdartusy nie wiadomo skąd, tak wygląda początek "drzewka genealogicznego" Ameryki:) ale wszyscy się zachwycają tym narodem, bo jak Marsjanie zaatakowali, to Hameryka wybroniła świat...
gość
10 lat temu
to nie jest okładka a wzmianka i ma krzywą twarz . kiepskie foto .
Najnowsze komentarze (490)
krysiunia
7 lat temu
to byly czasy i dobre telefony....
gość
10 lat temu
ŁADNIE, LEPIEJ NIZ W TYM WORZE POKUTNYM
gość
10 lat temu
wiesiapal@02pl
gość
10 lat temu
go werka, go! 3mam za ciebe kciuki.
gość
10 lat temu
jaki ty pudel zawistny jestes, zazdrosc cie zzera k****u...
gość
10 lat temu
hehe z 29 stycznia 2011 prawie rok a tu p******i sie ciesza
gość
10 lat temu
nie lubię jej, ale wygląda fajnie
blizniaczek
10 lat temu
Weronika jest ładną kobietą i b. dobrą aktorką. Obserwuję p. Weronikę, słucham wywiady z tą panią i stwierdzam, że jest b. taktowną i miłą osobą o dużej wrażliwości. Ma piękną oryginalną urodę, którą możemy podziwiać i zachwycać się.
bEEKlwRD
blizniak
10 lat temu
No i co nawet w Święta nie opuszcza was zawiść. Tak to jest brzydka cecha charakteru. Jak wy z tym możecie żyć. Zawiść to jest najwyższy stopień tej niedobrej zazdrości i początek wszystkich ujemnych cech charakteru. Ja jeżeli mogę, to uciekam od ludzi zawistnych. Ci ludzie chcieliby zniszczyć innych,ale tak naprawdę, to niszczą siebie.
gość
10 lat temu
Super Wera Doda nie dorosła ci do pięt
gość
10 lat temu
Jest ładna,kobieca,ponetnie wyglada w tej koszuli.Potraficie tylko ujadac i zyczyc źle innym.Ja życze Jej powodzenia na które zasługuje, bo potrafi grać w filmie a nie wystepować jak różne cichechłopki. To złożeczenie przeciw wam sie odwróci.
gość
10 lat temu
Co by o Niej nie gadać jest bardzo ładna!
gość
10 lat temu
wyglada super!
gość
10 lat temu
Życzę jej jak najlepiej. Zawsze intrygowała mnie jej uroda. Szkoda, że chowa naturalne piękno pod zbędnym makijażem. Polki są najładniejsze! A ta jest dodatkowo utalentowana, powodzenia!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEEKlwSw
bEEKlwSx
bEEKlwSy
bEEKlwSz
bEEKlwSA
bEEKlwSf