Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Nie pozwalała mi spać, jeść ani się umyć"

329
Podziel się

Była asystentka Gagi pozwała ją do sądu.

 "Nie pozwalała mi spać, jeść ani się umyć"
bDZrjSGd

Osobista asystentka Gagi postanowiła ujawnić prawdę na temat swojej byłej pracodawczyni. Jennifer O’Neill została zatrudniona na trzynaście miesięcy i towarzyszyła gwieździe podczas trasy koncertowej Monster Ball. Twierdzi, że nie otrzymała pełnej zapłaty za swoją ciężką pracę. Ponoć piosenkarka nie zapłaciła jej za ponad siedem tysięcy godzin dodatkowej pracy, za które powinna dostać 380 tysięcy dolarów.

O’Neill utrzymuje, że musiała być na każde zawołanie Gagi, która nieustannie miała nieoczekiwane żądania. Przykładowo, miała obowiązek towarzyszyć piosenkarce w trakcie kąpieli i podawać jej ręcznik, a także spać w tym samym pokoju i pełnić funkcję budzika.

Nie pozwalała mi spać, jeść ani się umyć. Musiałam dostosować swoje życie do jej kaprysów i zupełnie straciłam wolność – powiedziała była asystentka Gagi w rozmowie z magazynem Star.

bDZrjSGf

To nie pierwsza asystentka Germanotty, która narzeka na kapryśny charakter gwiazdy. Najwyraźniej Gaga nie tylko swoje życie podporządkowuje „sztuce”.

bDZrjSGG
KOMENTARZE
(329)
gość
9 lat temu
ciekawe, czy musiała jej towarzyszyć przy podcieraniu tyłka..
gość
9 lat temu
gaga stala sie juz nudna..
gość
9 lat temu
Przerysowany image, kiepska twórczość to trzeba czymś "zaszokować" świat :D
bDZrjSGH
gość
9 lat temu
denerwują mnie te wszystkie osoby pracujące ze "sławami" które po wszystkim rozpowiadają, jak było im źle.. mogli pracować gdzie indziej z kim innym a skoro byli tak zachłanni na pieniądze, niech teraz nie narzekają.. na ich miejsce momentalnie znajdą się tysiące chętnych
gość
9 lat temu
13 miesięcy ma 9 360 godzin. 7 000 dodatkowej a ile podstawowej? Nic nie łapię.
Najnowsze komentarze (329)
Monster.
7 lat temu
Skoro jej się tak nie podobało, to po co pracowała u Niej? :)
gość
9 lat temu
gaga super
gość
9 lat temu
.
gość
9 lat temu
Głupiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wow, your pos...
9 lat temu
Wow, your post makes mine look feelbe. More power to you!
Wyaoyk yijvl...
9 lat temu
Wyaoyk <a href="
kgGzQ7 , [url...
9 lat temu
kgGzQ7 , [url= [link=
T63NCL wpnfy...
9 lat temu
T63NCL <a href="
bDZrjSGz
I can't biele...
9 lat temu
I can't bieleve you're not playing with me--that was so helpful.
Yup, that'll ...
9 lat temu
Yup, that'll do it. You have my appreicaiton.
gość
9 lat temu
ale ona brzydka-)
gość
9 lat temu
ta pracownica mogła w każdej chwili odejść, ale jak widzimy ona została do końca co świadczy że chyba nie było tak jak ona sobie wymyśla poprostu chciała zwrócić na siebie uwage medii !!!! jest zachłanna na kase!!!!
GAGUSIA
9 lat temu
ona morze ją poprostu teroryzować naprzykład zobaczyła ile gaga zarabia i zaczeła być zazdrosna nieznoszę tej dziwy pieprzonej niech się p******i KOCHAM CIĘ GAGA I JUŻ ZAWSZE BĘDE :D :D :D :D :D :D :D :) :) :) :) :)
gość
9 lat temu
niczym szefowa z kś. diabeł ubiera się u prady..
...
Następna strona
bDZrjSHb