Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dlaczego Jopek nie chce, by robiono jej zdjęcia? (BYŁ ZAKAZ!)

1330
Podziel się:

Chcą zniknąć z mediów po ostatnim wywiadzie? W zasadzie się nie dziwimy...

Dlaczego Jopek nie chce, by robiono jej zdjęcia? (BYŁ ZAKAZ!)
bEEfqoHp

To dość ciekawa i warta odnotowania informacja. Jak zapewne wiecie, Marcin Kydryński i Anna Maria Jopek przeżywają ostatnio wizerunkowo nie najlepsze chwile. Sprzyjające im media i portale starają się wprawdzie przemilczeć ujawnioną przez nas aferę z szokującymi cytatami z książki celebryty, ale ma to chyba efekt odwrotny od zamierzonego. Trudno przecież udawać, że nie napisał tych słów:

Czarne dziewczęta w Afryce (...) łaszą się. Albo polują, jak lwice. Takim polowaniem jest afrykańska prostytucja. Seks dla większości Afrykanek to jedyna radość życia. Użwają go w sposób równie naturalny i spontaniczny jak zwierzęta.

I tych, o 12-letnich, prostytuujących się dzieciach:

bEEfqoHr

T o dobre słowo, czarodziejki. W Dajr al-Madinie odnalazłem wśród oblepiających mnie dzieci takie śliczne małe zwierzątka. Miałem w portfelu kilka banknotów. Może trzy funty. W hotelu dwudziestopięciofuntówki. Je uszczęśliwia funt, nawet dwadzieścia pięć piastrów. Przychodziły mi do głowy myśli występne, że za dwudziestkę mógłbym taką pachnącą miodem, śniadą dziewczynkę wziąć do swojego hotelu i pieścić przez wiele godzin. Świństwo, ale potworną miałem na to wówczas ochotę. Tymczasem były te trzy funty, a dzieci zostało siedmioro. Dać im czy nie dać? Nie mam nic innego, one popiskują o pieniądze, a dziś Wigilia...

Sama Jopek nie miała oczywiście nic wspólnego z tą sprawą. Niestety, po ujawnieniu oburzających fragmentów książki, zdecydowała się wykorzystując w pełni sympatię, którą darzą ją ludzie, bronić poglądów męża. Niedawno, po długich przygotowaniach udzielili dziwacznego wywiadu Vivie. Trudno zrozumieć, dlaczego czytając go przed oddaniem do druku nie zauważyli w nim nic niestosownego.

Co więcej, upewnili się, że wszystko pójdzie po ich myśli (zerowe ryzyko - rozmawiali w Vivie sami ze sobą...), więc wszystko, co znalazło się w tej rozmowie musiało być zaplanowane i dobrze przemyślane. A znalazły się jakieś dziwne i bardzo ryzykowne w tym kontekście dywagacje o "meandrach seksualności".

- Nic, co ludzkie, a służące dobru, nie powinno być nam obce. Czemu budzi u niektórych taki gniew? - dziwił się Kydryński wspierany przez Jopek.

bEEfqoHx

Mówi to człowiek, którego cytaty o "czarodziejkach" czytaliście powyżej. W dziwnym wywiadzie z żoną ma jednak wciąż odwagę i chęć oceniać seksualność innych.

Być może para zorientowała się w końcu, że przestała być bezrefleksyjnie podziwiana i że do ludzi dociera powoli to, co przeczytali. Czyżby chcieli zniknąć na trochę z mediów i przeczekać? Na jednej z niedawnych imprez miała miejsce dość dziwna, ale i wiele mówiąca sytuacja.

Obecni na niej fotografowie musieli przed wejściem podpisać zobowiązanie, że pod groźbą sankcji prawnych nie wolno im robić zdjęć obecnej tam Annie Marii Jopek. To był najwyraźniej warunek jej przyjścia na pokaz Roberta Kupisza w Soho Factory.

bEEfqoHy

Jak myślicie, czy takie działanie ma sens? W czymś pomoże? I czy Jopek będzie to kontynuować?

bEEfqoHS
KOMENTARZE
(1330)
gość
10 lat temu
Zaraz, facet zastanawiał się czy dać dzieciakom kasę w Wigilię? A bez seksu w zamian nie łaska?
gość
10 lat temu
Troche wstyd miec takiego meza...
gość
10 lat temu
nie cierpie starych zboczencow, a ona jeszcze to toleruje!!!
bEEfqoHT
gość
10 lat temu
dziwny on, a nawet taki troche psychopatyczny
M. z K.
10 lat temu
No a co ma mowic Jopek? Ze mąż pajaca z siebie robi? Przeciez to i jej wizerunek nadszarpuje...
Najnowsze komentarze (1330)
gość
7 lat temu
Widać, że ta osoba to napisała. Nikt inny nie napisałby czegoś tak głupiego. A to ostatnie to chyba wałaśnie przeżycie tej osoby ,,potrącenie, potroącenie, potrącenie..."
gość
8 lat temu
kazdy odpowiada za siebie sam.
zaskoczona
9 lat temu
o rany.... naprawdę to napisał????? okropne.... nie widzą jakie to obrzydliwe? przecież to inteligentni ludzie, wiedzą co to dobro czy zło..... no, nie rozumiem tego.....
gość
9 lat temu
stary o****h!!!
gość
9 lat temu
Nie napisał, że to zrobił. Określił jedynie swe myśli. Twarz ukazuje wszystko, więc widac trochę zdoczeńca..., ale nie oceniajmy, bo myśli to jeszcze nie czyny. W następnym wcieleniu okaże się, kim był Marcin.
gość
9 lat temu
pani anno maz nie traktuje pani dobrze i pani sie na to godzi dlaczego ma na pania haka .ten facet to dno zenada ohyda m******a ,sprawe trzeba nazwac po imieniu to ped...l i musi byc za te czyny ukarany .ma czelnosc afiszowac sie jak byczek fernando halo gdzie wymiar sprawiedliwosci .pudelek to dobra stronka moze sprawiedliwosci stanie sie zadosc piszcie duzo ktos musi to w koncu zauwazyc .drogie mamy pilnujcie swe pociechy nie wiadomo gzie on teraz jest
gość
10 lat temu
Niestety Jej czas przeminął!!!! Był czas że było można rzygać jopek, była w każdej gazecie! Spadaj jopek egzaltowana krowo !!!!
ja
10 lat temu
lansują się i tyle ....nadęci i jedno i drugie ...komercha zjada wszystko ....żenada
bEEfqoHL
XfX5pm , [url...
10 lat temu
XfX5pm , [url= [link=
jgWiTr puinv...
10 lat temu
jgWiTr <a href="
gość
10 lat temu
co zaq czasy pisanie ksiazek o pedofilii staje sie modne
gość
10 lat temu
obrzydliwy o****h
gość
10 lat temu
Aniu, starzenia nie unikniesz-czy będziesz na coś pozwalać czy nie
gość
10 lat temu
Komentujemy to co napisał. Przecieżnie napisze że to zrobił bo byłby zwykłym pedofilem, skazanym na ukamienowanie. Ja mu nie wierzę. Ma n*****e pod beretem w kwesti sexu, a Jopkowa jeszcze bardziej że to wszystko znosi.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEEfqoIE
bEEfqoIF
bEEfqoIG
bEEfqoIH
bEEfqoII
bEEfqoIn