Trwa ładowanie...
Przejdź na

Szpak promuje płytę w legginsach

863
Podziel się

Z pięcioma piosenkami... To początek czy koniec?

Szpak promuje płytę w legginsach
bDJSnDfp

Niełatwo jest być fanem Michała Szpaka - najpierw trzeba było czekać ponad pół roku na debiutancką płytę, znosząc w międzyczasie jego wybryki na parkiecie Tańca z gwiazdami. Kiedy album ujrzał wreszcie światło dzienne, okazało się, że Michałowi starczyło zapału jedynie na pięć piosenek (za które oczywiście każe płacić sobie jak za longplaya).

W sobotę w łódzkiej Manufakturze Szpak promował płytę XI - w srebrnych legginsach i szarej, prześwitującej bluzce. Przy całkiem licznie zgromadzonej publiczności podpisywał ją, pozował do zdjęć i odpowiadał na pytania.

Jak myślicie, widzimy na tych zdjęciach początek czy koniec kariery Michała?

bDJSnDfr
bDJSnDfx
bDJSnDfS
KOMENTARZE
(863)
gość
8 lat temu
To straszne i jednocześnie żałosne jak można się w tak krótki i szybki sposób stoczyć. Szpak prawie we wszystki wywiadach mówi jaki to on jest prawdziwy i szczery. TO KŁAMSTWO!!!! Szpak już dawno przestał być szery i prawdziwy w tym co robi. To już nie jest jego ubiór, a styl wykreowany za pomocą mediów i bankietów. Podobnie jest z prawdziwoscią w tym co mówi. Plastik i sztuczność , aż w oczy bije. To już nie jest on. To poprostu jest poza. Taka zwykła gra, żeby jeszcze jakoś wzbudzić zainteresowanie. To okropne jak sława , moze zniszczyć wartości człowieka. Dla niego i jego nowej przyjaciółeczki liczy się tylko lan, lans, lans i bankiety.
gość
9 lat temu
Ta wypowiedz u góry to moja.Sory michał jak cię obraziłem,ale twój problem polega na tym,że próbujesz być kimś kim nie jesteś po to,aby inni doceniali ciebie jako artystę.Przyczyną tego jest twoja niedojrzałość emocjonalna.Ale masz prawo do tego,gdyż masz dopiero 21 lat.Ale kiedy zaczniesz być sobą,to ludzie wybaczą ci to,co robiłeś ze swoim wizerunkiem wcześniej,właśnie dlatego,że jesteś jeszcze bardzo młody.Jeszcze nie jest za pózno,by twoi przyszli fani o tym zapomnieli.Zacznij od dzisiaj,zrzuć maskę,bo ludzie jednak są inteligentni i fałsz odrazu wyczują.Zacznij być sobą od teraz.Pamiętaj,artysta nie jest od tego,by być sławnym i podziwianym.Ciesz sie muzyką.W ogóle nie wiem,czy to będziesz czytał i nie wiem,co sie teraz z tobą dzieje,bo nie śledzę tego.Pozdrawiam i życzę wszystkiego,co sobie sam życzysz,pod warunkiem,byś nie krzywdził innych.
gość
9 lat temu
Dlaczego on na siłę udaje frediego mercury?Wojewódzki dobrze wie,że jako artysta on nic nie znaczy,a tak go promował,bo dobrze wiedział,że jest on dobrym kandydatem,by z polskiej muzyki rozrywkowej zrobić gówno.Bo o to chyba właśnie chodzi.Promowane są beztalencia artystyczne oraz ludzie którzy nie mają nic do powiedzenia a tylko nadają się ,by być beznadziejną kopią innych.I takie zabiegi się robi,żeby zrobić z młodzieży bydło.
bDJSnDfT
gość
9 lat temu
ghbyjunk
gość
9 lat temu
mysle ze mu sie uda. i badzmy bardziej tolerancyjni dla jego stylu.
gość
9 lat temu
Te leginnsy byłyby nawet spoko , gdyby były całe srebrne, bo inaczej wyglądają jak zwykła taniocha. Co do bluzki to moim zdaniem jest ochydna. Na jego miejscu poradziłabym się jakiegoś projektanta lub kogoś tym rodzaju. Pozdrawiam.
gość
9 lat temu
to początek początek wspaniałej kariery Michała!
gość
9 lat temu
Pytacie się o jakie mamy gwiazdy w Polsce... Narzekacie, że są żałosne , mają wodę z mózgu jak np. Doda, Szpak i tak dalej i tak dalej. Więc weźcie przestańcie słuchać ich piosenek, czytać o nich artykuły i przestańcie wreszcie narzekać. Polska to kraj hejterów, i wiecznie narzekających ludzi. .. ;/
gość
9 lat temu
Naprawdę nie macie innych problemów ? jak to czytam to nie wiem czy się śmiać czy płakać z waszej głupoty.Tak jestem fanką Szpaka,powiecie,że kolejną ,któa go broni.Nie.Fanką Biebera nie jestem a jakoś nie pisze takich obraźliwych komentarzy na jego temat.Macie go dość ? nie czytajcie artykułów,nie słuchajcie piosenek.Nikt wam nie karze.Michał coś osiągnie,a wy nadal siedzicie na d***e przed komputerem. Dziękuje.dobranoc
gość
9 lat temu
Moim zdaniem jest nie tylko utalentowany , ale i bardzo mądry.
gość
9 lat temu
Pisze ktoś, kto się naprawdę zna brawo!
gość
9 lat temu
Też mu kibicuję!!
gość
9 lat temu
Płyta w legginsach, a to dopiero płyta - nowość!!
bDJSnDfL
gość
9 lat temu
PODOBA MI SIĘ JEGO MUZYKA.
...
Następna strona
bDJSnDgn