Trwa ładowanie...
Przejdź na

Fukcjonariusze SB dostarczali Villas narkotyki?!

304
Podziel się

"Opowiadała im różne rzeczy" - przyznaje syn.

Fukcjonariusze SB dostarczali Villas narkotyki?!
bDXNsayJ

Socjalistyczne służby specjalne słynęły wprawdzie z niekonwencjonalnych metod śledczych, jednak inwigilując Villas przekroczyły chyba wszelkie granice. Jak bowiem sugeruje w magazynie Gala syn zmarłej piosenkarki, możliwe, że to właśnie funkcjonariusze SB zaopatrywali ją w narkotyki. Brała je, by załagodzić objawy manii prześladowczej, w którą także ją wpędzili.

Wszystko zaczęło się po powrocie z Las Vegas do Polski - relacjonuje Krzysztof Gospodarek. Pojawili się "smutni panowie". Mama nie miała pojęcia, z kim ma do czynienia. Zaczęli ją nachodzić, a ona opowiadała im różne rzeczy - w dobrej wierze - np. że ma bogatego narzeczonego w Las Vegas. Nazywał się Major Riddle. Zwariował na jej punkcie. Wywiad za wszelką cenę chciał mieć kontakt na Riddle'a przez Violettę. W końcu zaczęli ją zastraszać, a ona zaczęła się bać... Niestety, brała różne rzeczy - żeby sobie poradzić ze sobą, ze strachem, z codziennym życiem. I się uzależniła.

Jedynym z domysłów jest, że narkotyki dostarczali jej własnie funkcjonariusze SB po to, by mieć na nią haka.

bDXNsayL

Dostawała narkotyki z różnych źródeł... - mówi dyplomatycznie synowa zmarłej.

Dlaczego syn postanowił o tym teraz opowiedzieć?

bDXNsazm
KOMENTARZE
(304)
E.
9 lat temu
Może i była wielką artystką ale na pewno miała problemy psychiczne...
gość
9 lat temu
rozwalić tą UE
gość
9 lat temu
SB do wszystkiego było zdolne!!!
bDXNsazn
gość
9 lat temu
dlaczego nie mozecie Jej dac spokoju nawet po smierci? [*] dla Niej...
gość
9 lat temu
Szkoda Pani Violetty!
Najnowsze komentarze (304)
gość
8 lat temu
Nie zdziwiłbym się , gdyby wtyczką wiadomych służb ,nie była " gosposia " Villas !!!
gość
9 lat temu
!S!WCRTESTTEXTAREA000000!E!
gość
9 lat temu
a gdzie byla cale lata jego matka ?
wierna_fanka
9 lat temu
To była KRÓLOWA POLSKIEJ MUZYKI ! [*]
gość
9 lat temu
"socjalistyczne służby specjalne" :D
gość
9 lat temu
Miała słabą psychike!
AntyTusk
9 lat temu
STOP ACTA!!!!!!!! ale h*j z Tuska
gość
9 lat temu
czy jakby miała makijaż świeciłaby się aż tak bardzo??
bDXNsazf
gość
9 lat temu
Nie takie figury jak Villas chodziły i chodzą na smyczy bezpieki... Sejm, kler, wojsko, szkolnictwo - wszędzie donosiciele. Za pieniądze lub gratis. Zwykle nie maja wyjścia, bo ratują własną skórę. Dawniej robili to za paszport na zachód.
gość
9 lat temu
To teraz wiadomo dlaczego Budzyńska nie odpowie za maltretowanie Villas. Pewnie te narkotyki od tajniaków przynosiła. Swój człowiek z niej.
gość
9 lat temu
Ludzie rząd nas oszukuje !!! Inne państwa nie podpisały ACTA i jest na to czas do 2013 roku.Kłamią w żywe oczy Szwedzki europoseł: polski rząd kłamie w sprawie ACTA za wp.pl W rozmowie z "Codzienną" Christian Engstroem, szwedzki europoseł z Partii Piratów mówi wprost: - Żaden kraj UE na razie nie podpisał ACTA. Jeśli minister Boni tak twierdzi, kłamie. Wszystkie kraje, które uczestniczyły w negocjacjach mają czas na podpis do 31 marca 2013 roku. Podpisać jednak nie muszą. Wystarczy powiedzieć "nie" - dodaje. Istotnie, jeszcze w środę na antenie RMF FM Boni mówił: - Nie możemy tego nie podpisać. Wszystkie kraje europejskie to podpisały, myślę, że jest trochę za późno, ten proces przecież trwa tak naprawdę od 2006 roku, Polska w nim uczestniczy od 2008 roku - przekonywał. Stwierdził też, że Polska powinna "dobudować do tej umowy klauzulę, która będzie pokazywała, jak my interpretujemy te punkty". Innego zdania jest Engstroem:
gość
9 lat temu
co za bzdury , to solidarnosc ją wykonczyła
gość
9 lat temu
przykro mi,ale nie była rozsądna nigdy i dlatego tak skończyła
gość
9 lat temu
NIECH ZROBI SOBIE DOMU KAPLICZKĘ NIECH SIĘ MODLI ALE BEZ PUDLA / a tak nawiasem syn chyba,, coś,, po matce odziedziczył ?????????????? /
...
Następna strona
bDXNsazH