Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Zakończyłam współpracę z Horodyńską!"

1134
Podziel się:

"Proszę nie łączyć nas jako duet ani zawodowo ani prywatnie." O co się pożarły?

"Zakończyłam współpracę z Horodyńską!"

Karolina Malinowska razem z Joanną Horodyńską prowadziły na łamach jednego z tabloidów rubrykę, w której komentowały kreacje gwiazd. Wczoraj na swoim profilu na Facebooku żona Piotra Janiaka ogłosiła, że w tygodniku już więcej nie pojawią się jej wypowiedzi na temat stylizacji gorzej ubranych celebrytek. Stylistka utrzymuje, że decyzje podjęła z powodu osób, które poczuły się dotknięte jej ostrymi ocenami. Twierdzi, że wyśmiewając cudze ubrania nie miała na celu nikogo poniżać?

Moi kochani aktualna rubryka w Party jest moją ostatnią - ogłosiła właśnie. Definitywnie zakończyłam tym samym współpracę z Joanną Horodyńską, proszę nie łączyć nas jako duet ani zawodowo ani prywatnie. Dziękuję redakcji za możliwość pracy dla fajnego tytułu przez ostatnie trzy lata, ale wystarczy.

To co się dzieje w internecie oraz z niektórymi osobami zajmującymi się modą jest delikatnie mówiąc mało smaczne - wyjaśnia dalej. Przepraszam wszystkich którzy poczuli się dotknięci moją oceną ich strojów. Mam dość czytania tytułów Malinowska poniża... Bo to nie jest prawda, a z pewnością nie było celem. Na szczęście Prada i prawda jeszcze mi się nie mylą.

Być może ktoś jej uświadomił, że obraziła już połowę swoich koleżanek z bankietów? To musi trochę psuć atmosferę na imprezach. Ze słów Malinowskiej można wywnioskować jednak, że nie chodzi tylko o to. Słowa "proszę nie łączyć mnie z Horodyńską, zawodowo ani prywatnie" nie brzmią zbyt sympatycznie.

Cóż, czyli kolejne "zerwane więzi" w branży sztucznych uśmiechów i pozowania do zdjęć. Pewnie nie ostatnie w tym miesiącu. Przypomnijmy, jak efektownie razem wyglądały, gdy jeszcze udawały najlepsze przyjaciółki:

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(1134)
palimyszlugi
11 lat temu
w końcu skończyło się krytykowanie innych. same wyglądały czasami gorzej niż źle. brawo. ;)
gość
11 lat temu
Pewnie nie chciała zawieźć jej do Nadarzyna :D Showbiznesowe przyjaźnie jak zwykle bardzo szczere.
gość
11 lat temu
Nie wykryła że Doda ma podróbkę i ją zwolnili z Party :D
gość
11 lat temu
a może jednak stwierdziła, że należy odejść po otrzymaniu tytułu "najgorzej ubranej gwiazdy" na pudelku? xD
gość
11 lat temu
i dobrze, nie pasowały do siebie
Najnowsze komentarze (1134)
gość
11 lat temu
Swoją drogą wyobrażam sobie wieczór u Janiaków, raz Karolina go czesze, raz on jej plecie warkoczyki. Ona maluje jest paznokcie u rąk, ona w zamian maluję my paznokcie u nóg. Po wspólnym depilowaniu ciała, biorą się za przymierzanie ciuchów a potem kąpiel i balsamowanie ciał.
gość
11 lat temu
[cytat komentarz="" autor="gość"]NIE DAJMY SIĘ PODZIELIĆ – NIEMA JUŻ OD TYGODNIA KIBOLI, KATOLI, PISIORÓW, PEOWCÓW, ITP, ITD ZASZUFLADKOWAŃ JESTEŚMY NARODEM POLAKAMI POLAKAMI OSZUKIWANYMI I OKRADANYMI PRZEZ RZĄD – WŁASNY RZĄD DOŚĆ !!!!! UWAGA TAKIE PRÓBY BĘDĄ NACHALNIE PODEJMOWANE [/cytat]trele morele, z Twojej logiki wynika, że TUSK jeździ wieczorami po warzywniakach i podnosi ceny, a kryzys w Grecji też jest jego sprawką
gość
11 lat temu
pierdoły...
gość
11 lat temu
olivier ma też bardziej zadbane paznokcie i lepiej wygolone intymne fragmenty swojego ciała
gość
11 lat temu
i figurę też ma gorszą do niego !
gość
11 lat temu
Malinowska jest brzydsza od swojego męża, ewenement na skalę światową !
gość
11 lat temu
TA drugą też powinni wykotłować!Obie beznadzieejne!!
gość
11 lat temu
Horodyńska ma jeszcze jakiś gust, ale ta malinowska, masakra;/ sama sie ubiera jak w*******a a ludzi ocenia
gość
11 lat temu
OSTRZEŻENIE(ostrzezenie wordpress com) -Mistyczne Oświetlenie Sumienia dane będzie światu jako Największy Akt Bożego Miłosierdzia,które wkrótce odbędzie się na świecie.CO POPRZEDZI OSTRZEŻENIE?Dwie komety zderzą się na niebie.Niebo stanie się czerwone i zobaczymy Wielki Krzyż na niebie,Znak do przygotowania się.Ateiści powiedzą,że jest to globalne złudzenie.Naukowcy będą szukać logicznego wyjaśnienia, ale takiego nie będzie.Będzie to spektakularne zjawisko, ale nie wyrządzi nam żadnej szkody.Wydarzenie to będzie doświadczane przez każdego człowieka na świecie w wieku powyżej 7 lat.Będzie to tak silne przeżycie, że nikt nie będzie mógł go zignorować.Niektórzy jednak poczują tak wielkie obrzydzenie i doznają takiego wstrząsu,gdy ich grzechy zostaną im ukazane,że umrą zanim wykorzystają okazję prośby o przebaczenie.Już teraz przygotujcie się duchowo i skorzystajcie z możliwości pokuty i prośby o przebaczenie grzechów.
gość
11 lat temu
dostawały ciuchy ( promocja marki np.z sieciówek) i szmal ( chyba za właśnie poniżanie co niektórych ?! ) .....a same wyglądają jak łapserdaczki....z Nadarzyna.....Malinowskiej chyba mąż uwagę zwrócił że jej nikt już nie lubi a Oli lubi jak go lubią wszyscy! Oj Karolina - najpierw lusterko w domu trza mieć......prawda!
gość
11 lat temu
Nareszcie! iCH OPINIE BYŁY NIESMACZNE CZĘSTO I GRUBO PRZESADZONE! Proponuję aby wyjechały prosto do Paryża i zamieszkały na zapleczu znanego domu mody. Nie psułyby sobie wówczas wzroku i nie były by ciągle zdenerwowane, ze ktoś włozył na siebie dresik z ryneczku a do tego podrubę z lumpexu.
sycylia
11 lat temu
raczej Piotra (pseudonim akcji -Olivier)Janiak nie chciałabym widzieć w 3D tak jak jego żony xD
gość
11 lat temu
Straszne badziewia...:-(
gość
11 lat temu
ciekawe czemu?!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie