Trwa ładowanie...
Przejdź na

Richardson i Zamachowski oficjalnie razem! (ZDJĘCIA)

1213
Podziel się

Nie ma już sensu dłużej się ukrywać...

Richardson i Zamachowski oficjalnie razem! (ZDJĘCIA)
bDZsOcoR

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski doszli chyba do wniosku, że nie ma już sensu ukrywać się przed mediami. Od kilku tygodni piszemy już, że są razem. Oboje są już w trakcie procesów rozwodowych.

Prezenterka i aktor po raz pierwszy oficjalnie pojawili się razem w sobotę w Szklarskiej Porębie, gdzie odbyła się impreza Gwiazdy na śniegu. Nowej medialnej parze towarzyszył syn Moniki, Tomek.

Trzymamy kciuki. Miejmy nadzieję, że na dwóch nieudanych małżeństwach uda się jednak w tym wypadku zbudować jedno szczęśliwe.

bDZsOcoT
bDZsOcoZ
bDZsOcpa
bDZsOcpu
KOMENTARZE
(1213)
gość
9 lat temu
Zamachowski wygląda jak stary pijak z tym czerwonym nosem. Założę się o stówę, że ten związek nie przetrwa roku. Nie można zbudować szczęścia na cudzym nieszczęściu. Poza tym - nie wyglądają na dobraną parę
gość
9 lat temu
ja pierdziele tworzą naprawdę "piękną parę" :D:D hahaha
gość
9 lat temu
wow ale twarzowce
bDZsOcpv
Bilska!
9 lat temu
Szkoda ich rodzin....
gość
9 lat temu
szczęścia na czyimś nieszczęściu się nie zbuduje...
Najnowsze komentarze (1213)
gość
8 lat temu
ten nos hahaha
gość
9 lat temu
Moje ulubione wartości to wartości chrześcijańskie w wykonaniu polskich katolików
gość
9 lat temu
ja nic nie dodam wszystko napisane.......
gość
9 lat temu
A ona piękna na tych zdjęciach ;-)))
gość
9 lat temu
A co to za banał: "dzieci są najważniejsze"..? najważniejsi jesteśmy my sami, choć to niepopularna myśl w "chrześcijańskim" spoleczeństwie wychowanym na poświęceniu.
gość
9 lat temu
o matko, jaka ona jest brzydka bez makijażu. Masakra
gość
9 lat temu
SHREK I FIONA
gość
9 lat temu
jak my Polacy, lubujemy sie w kurestwie...........zal
bDZsOcpn
gość
9 lat temu
jakiś czas temu widziałam wywiad z panią R. u Magdy Mołek, w programie "w roli głównej". Zarzucała Karolinie Korwin-Piotrowskiej sugestie o jej rozwodzie z mężem. Rozumiem całe oburzenie praniem czyjegoś życia w tv, ale kiedy pomyślę o aktorskiej grze i wypieraniu się, rzucaniu błota na kogoś, kto zasugerował jak widać, prawdę... Strasznie cięzko jest mieć szacunek do tych ludzi. Wywlekają swoją intymność na okladki gazet, także żeby manipulować. Od czasu do czasu mają pretensje i cierpią, że się ich fotografuje, a potem okazuje się, że kłamią, że ani ich gwiazda nie tak jasna, ani ich godność prawdziwa i podejrzewam, że samym sobie też klamią. Smutne to.
gość
9 lat temu
to bardzo przykre że ludzie {niektórzy}muszą bezustannie szukać kogoś na całe życie a potem kończą w takim Skolimowie na przykład...Panie Zbyszku ....będę pana oglądać ale ...trudno mi ztym wszystkim.Wielbicielka
gość
9 lat temu
ale prażą
gość
9 lat temu
widzi tumanku to, czego nie mogła dostrzec w swoim mężu albo to coś już jej się znudziło, życzę jak najlepiej temu związkowi
gość
9 lat temu
życzę im szczęścia, naprawde fajna para, lubie ich oboje. ludzie, ktorzy ich krytykuja, po prostu im zazdroszczą.
gość
9 lat temu
....
...
Następna strona
bDZsOcpP