Trwa ładowanie...
Przejdź na

Jest śledztwo w sprawie śmierci brata Richardson

319
Podziel się

Są już wyniki sekcji zwłok.

Jest śledztwo w sprawie śmierci brata Richardson
bCyTLsJh

Jak pisaliśmy wczoraj, młodszy brat Moniki Richardson, 35-letni Filip Pietkiewicz został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu w Warszawie. Jak nieoficjalnie dowiedział się Fakt, policję zawiadomiła jego przyjaciółka, zaniepokojona tym, że nie odpowiada na jej telefony i nie otwiera drzwi. W takich sytuacjach prokuratura podejmuje działania wyjaśniające z urzędu.

Są już wyniki sekcji zwłok. Data śmierci została ustalona na 7 marca. Na ciele zmarłego nie wykryto żadnych śladów przemocy.

We wtorek przeprowadzono sekcję zwłok Filipa P. Na jego ciele nie ujawniono żadnych obrażeń - potwierdza Renata Mazur z Prokuratury Rejonowej Warszawa - Praga Południe. Zlecono badania toksykologiczne. Na ich wyniki będziemy czekali nawet kilka tygodni. Pragnę jednak dodać, że prokuratura nie prowadzi sprawy przeciwko komukolwiek, tylko w sprawie.

bCyTLsJj

Filip Pietkiewicz był ostatnio zatrudniony w firmie produkcyjnej ATM Group, w której pracuje jego matka, producentka telewizyjna Barbara Trzeciak-Pietkiewicz.

Filip był wolnym ptakiem, dlatego odpowiadała mu taka praca. Nie wytrzymałby przez osiem godzin za biurkiem. Nikogo się nie słuchał i lubił chadzać własnymi drogami – mowi w rozmowie z tabloidem znajoma zmarłego. Ujawnia, że mimo iż dawno już przekroczył 30-tkę, nadal wiódł bardzo imprezowe życie. Pogrzeb Filipa odbędzie się w najbliższy piątek na cmentarzu komunalnym we Wrocławiu.

bCyTLsJK
KOMENTARZE
(319)
Maniar
8 lat temu
To smutne, że w tak młodym wieku ludzie odchodzą. czyżby koniec świata rzeczywiście miał nastąpić? Kondolencje dla Moniki, to musi być dla niej szok.
gość
8 lat temu
współczuję
gość
8 lat temu
Dobrze,ze jest sledztwo.Tylko czy to,ze to brat Moniki trzeba o tym pisac?Nie wiem co on za jeden............
bCyTLsJL
gość
8 lat temu
Co wy tu zrobiliscie rubryke kryminalna?
gość
8 lat temu
Predzej o nim nie slyszalam.Kto to?
Najnowsze komentarze (319)
gość
8 lat temu
Jaki gej? Moja znajoma jest jego dziewczyną i razem mieszkali. To jaki on gej?
gość
8 lat temu
odpowiedź na komentarz Maniar To nie koniec świata a hulaszczy tryb życia doprowadził do zejścia, i dobrze że podają do wiadomości o takich przypadkach niech inni się uczą że to nie popłaca tak żyć
gość
8 lat temu
Nie życzy im się śmierci tylko odejście w medialny niebyt. To prawda, że są to ludzie mocno osadzeni w tym systemie dzięki rodzicom SB i komuchom, którzy dalej rządzą tym nieszczęsnym krajem.
Angry
8 lat temu
"nie wytrzymałby 8 h za biurkiem...". Gdyby mama nie była producentem to zapewne by wytrzymał, może nawet 10 h za łopatą i nie byłoby czasu oraz ochoty na ćpanie.
Demokles
8 lat temu
Wpis "Gościa" i innych skundlonych rodaczków, to dla mnie przejaw tzw. kloaki internetowej. Buciki czyścić Pani Monice gnojki !!! Tej Rodzinie należy się pełen szacun, zwłaszcza w obliczu takiej tragedii ! Burki, ktore tego nie rozumieją mają milczeć !
gość
8 lat temu
jesteś gnojkiem -za taki komentarz tylko tak cie można nzawać
gość
8 lat temu
[cytat komentarz="" autor="gość"]Celebryta(n) prawdziwy, teraz mógłby w TZG wystąpić... Jakby żył. Jakoś mi nie żal nomenklaturowej spuścizny, i tak za dużo ich jest wszędzie, Kraśki, Richardsony, Olejniki, Wojewódzkie, Mecugowy, Smoktunowicze itd. itp. Na pohybel im, to nasi wrogowie, ludzie pasożytujący na nas, niech umierają, giną i przepadną.[/cytat]Ty jestes scierwo zyczac komus smierci ,mysle ze Ciebie taka kara spotka ,ze bedziesz gnil i cierpial
gość
8 lat temu
BARDZO JEJ WSPÓŁCZUJĘ
bCyTLsJD
gość
8 lat temu
s
gość
8 lat temu
A mnie to nie interesuje .Nie znam tych ludzi .Dla mnie to są "nikt" Tyle moich znajomych ważnych dla mnie umiera i nikt o "NICH "nie pisze.
gość
8 lat temu
Moze Monika sie opamieta?
gość
8 lat temu
zaćpał na śmierć
gość
8 lat temu
tez chcialabym byc wolnym ptakiem,ale nei stac mnie na to.Mama z kasą siostra sławna,kasy multum i odpierdzielilo
gość
8 lat temu
Boże co za rodzina nie wiadomo kto z kim i dlaczego.Ciągła zmiana konfiguracji.
...
Następna strona
bCyTLsKf