Trwa ładowanie...
Przejdź na

PIERWSZY teledysk Szpaka! (PREMIERA)

2055
Podziel się

Warto było czekać?

PIERWSZY teledysk Szpaka! (PREMIERA)
bDgDiUzp

Dziś odbyła się premiera pierwszego teledysku Michała Szpaka, który będzie promował jego debiutancką płytę XI. Już wcześniej mogliśmy zobaczyć fragment mrocznego klipu i zorientować się, w jakim estetycznym kierunku zamierza iść finalista X Factor.

W teledysku Szpaka nie ma epatowania nagością – nie licząc krótkiego momentu, gdy widać gołą klatę wokalisty. Brak także typowej romantycznej fabuły lub wicia się na piasku na plaży.

Zdecydowanie teledysk miał być ambitny. Ale czy to się udało? Oceńcie sami:

bDgDiUzr
bDgDiUzS
KOMENTARZE
(2055)
gość
9 lat temu
a ktoś czekał????
gość
9 lat temu
boże, a już prawie o nim zapomniałam...
gość
9 lat temu
Ma gorsze cycki od Rosati
bDgDiUzT
gość
9 lat temu
Brzmi jak Kombi momentami
gość
9 lat temu
ciekawie
Najnowsze komentarze (2055)
gość
8 lat temu
Może teledysk jest nudny ale piosenka wpadła mi w ucho
gość
8 lat temu
beznadzieja
Miłka21
8 lat temu
teledysk jest tak naprwde zły i biega nie boso nie po mieście ale po schodach z gołą klatą i to jedyny plus tak jak na Płycie jego głos jest cudowny i chórki ok ale muzyka bardzo zła a szczegulnie do dyłka muzyka w mojej ulubionej piosence niestety . sensualny
gość
8 lat temu
nawet fajne chociasz nie jestem jego fankom =)
gość
8 lat temu
Najgorsze w tym teledysku jest to , że nic do siebie nie pasuje. Słowa, klimat i teledysk... Nic do siebie nie pasuje. Pan Szpak nie patrzył na swoje możliwości. Postawił na to co się sprzeda , czyli na wampiry , bo one są ostatnio na Topie. Niestety i to mu za wiele nie pomogło. Może to i dobrze , że teraz zderzy się z rzeczywiztością , niż miałby żyć w kłamstwie myśląc , że jest wybitnym artystą podczas , gdy tak wcale , by nie było. Powiem krótko: Michała Szpaka nie czeka żadna kariera , ani duża ani mała. Poprostu ŻADNA. Jest na to za bardzo dziecinny i , a za mało poważny. Wystarczy sobie przypomnieć jego wybór po x factorze. Gdzie się udał i co tam osiągnął. Podobnie będzie zapewne w muzyce. Trochę smutno , gdyż myślałam , że w końcu Polska pod wzglendem muzycznym ruszy z miesca. Niestety chłopak zmarnował swój talent, potencjał i pomoc ludzi , któży w niego wierzyli od samego początku. Dlaczego tak się stało? Na to pytanie nie jestem w stanie odpowiedzieć. Może Michał jest za g***i, za dziecinny do poważnej kariery. Musi wydorośleć i spoważnieć, gdyż ludzie nie będą go wiecznie podziwiać i wreszcie się od niego odwrócą.
Michał Szpak
9 lat temu
Ekipa byla wspaniała, jestem bardzo zadowolony z efektów!
gość
9 lat temu
Moja ocena - Michał jest super!!
gość
9 lat temu
Zdecydowanie teledysk jest ambitny, Michał jest bardzo utalentowany.
bDgDiUzL
gość
9 lat temu
Zdecydowanie teledysk jest ambitny, Michał jest bardzo uealentowany.
gość
9 lat temu
Powodzenia i szczęścia Michał
gość
9 lat temu
Ma wspaniały głos, trzymam za niego kciuki, oby spełnily się jego marzenia.
gość
9 lat temu
Ten teledysk nie pasuje do piosenki. Totalny ŻAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tego nawet na żal.pl lub wiocha.pl nie powinni pokazywać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
reni
9 lat temu
Ojjej hmm no to tak, muzycznie cos ma muzycznie z Kombi plus non - stop refren a wizualnie taki mroczny Pan Kleks :D
korniszon
9 lat temu
zero przekazu, ni to pop, ni to chujwieco. bit tez słaby, teledysk mało dopracowany. A MIAŁO BYĆ TAK PIĘKNIE jedyne za co propsy, to za głos, temu to nie zaprzeczycie
...
Następna strona
bDgDiUAn