Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Dwie gwiazdy warszawki"

230
Podziel się

Tak prowadzący program Czułe dranie na TV4, określił Edytę Herbuś i Marię Wiktorię Wałęsę.

"Dwie gwiazdy warszawki"
bCwWyKmZ

Tak prowadzący program Czułe dranie na TV4, określił Edytę Herbuś i Marię Wiktorię Wałęsę. Papużki-nierozłączki polskiego showbiznesu pojawiły się w studio, by uchylić rąbka tajemnicy o swojej przyjaźni i zdementować plotki na temat rzekomego zamiłowania do intensywnego życia nocnego.

Pierwsze wrażenie chyba każdego, kto widział program: Edyta jest miła i przynajmniej stara się mieć do siebie dystans, a Maria Wiktoria ma wiecznie zblazowaną minę i zero poczucia humoru. Skąd w tej dziewczynie tyle pogardy dla otoczenia - nie wiemy. Tak czy inaczej dowiadujemy się, że przyjaźń to dla nich "wzajemne zaufanie i wspieranie się" i w żadnym wypadku nie obnoszą się razem dla popularności i pieniędzy. Maria stwierdza wyniośle, że "mają mnóstwo propozycji - okładki, wywiady i takie różne", ale "wspólnie dla kasy się nie pokażą".

bCwWyKnb

Zachęcane przez prowadzących, dziewczyny opowiedziały o swoim życiu codziennym. Dowiedzieliśmy się między innymi, że Edyta gotuje Marii (stąd pewnie u Wałęsówny ostatnio pełniejsze kształty), wpólnie chodzą na zakupy, śmieją się z paparazzi i "zdecydowanie rzadko odwiedzają kluby". A jak już pójdą się bawić, to bardzo chętnie przystają na propozycje wspólnej zabawy.

bCwWyKnC
KOMENTARZE
(230)
gość
13 lat temu
jedna z druga poczuły smak sławy, teraz kiedy to ma się kończyć to się pchaja gdzie się da i jak sie da żeby przedłużyć. a pasują do siebie: obie mają syfiaste mordy.
gośk
13 lat temu
Faktycznie przytylo sie bardzo Walesownie!!!!!!!!!!!!!
AHaaa
13 lat temu
Ż A Ł O S N E
bCwWyKnD
gość
13 lat temu
Bawimy sie jak damy..., a jak nie damy to sie nie bawimy!!!!!!!!!!!Buahahahahahahaha
gość
13 lat temu
I p.......sie też razem.....
Najnowsze komentarze (230)
gość
7 lat temu
koleżanka wrzuciła na fejsa tą stronkę is.gd/iphone5_c myślałam, że to jakaś ściema, ale strona wygląda normalnie i wygrałam ajfona :::))) mogłam sobie nawet kolor wybrać xD
ore, ano, ten...
7 lat temu
ore, ano, ten flek je FLEK! roji, jak to vedš?! Napsala jsem si na dlaň fixou slovo FLEK jako upozorněned, abych naempozněla našed sekrete1řce poslat fotku mokre9ho stropu na stropě (v pre1ci). A podepřela jsme si bradu a měla jsem na ned flek FLEK. Zrcadlově.
mp3-store
12 lat temu
http://mp3 -store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
Kasia14
13 lat temu
Hehhe no jasne gwiazdy....... obie sie puszczaja!
=yyyyyxxx
13 lat temu
Dwie spadajace "gwiazdy" bleeeeeeeeeeeeee
gość
13 lat temu
co to za paskud obok???? YYYjach Rzyg rzyg
gość
13 lat temu
To jest dopiero ''inteligemcja''.Przyklad wiejskiej ambicji:hm...jakby sie tu pokazac.
gość
13 lat temu
jedna drugiej warta.....hm....trafne okreslenie :''dwie gwiazdy warszawki''.Ponoc Edyta to piewsza k.... Warszawy,he mowia o tym nawet za oceanem. Polonia za nia nie przepada:)
bCwWyKnv
gość
13 lat temu
Czy jej ta chapa sie nigdy nie zamknie ? Jeszcze nie dobrała sie do rozporka ... hm kwestia przyzwyczajenia chyba. Jej twarz na okładkach gazet nadaje sie tylko do zawijania zużytych podpasek(choć nie twierdzę, że nie grzeszy urodą)
gość
13 lat temu
a mi sie ta herbus podoba i to bardzo
safi
13 lat temu
No i oczywiście ja na Polki przystało nie wiedzą niczego o stolicy. Ot takie sezonowe warszafiaczki.
gość
13 lat temu
WEZ MNIE NIE OBRAZAJ!!!Do Warszawy to one maja jeszcze bardzo daleko...2 TLUMOKI!!!
gość
13 lat temu
ten pirog jest obrzydliwy:/
gość
13 lat temu
a Wałęsówna ma wyraz twarzy na tych zdjęciach jak stara wredna kur*a :D
...
Następna strona
bCwWyKnX