Trwa ładowanie...
Przejdź na

Minogue: "Musisz ciężko pracować, aby kochać"

174
Podziel się

Piosenkarka opowiada o swoim związku z seksownym modelem.

Minogue: "Musisz ciężko pracować, aby kochać"
bCyusCol

Kylie Minogue twierdzi, że od czasu, gdy związała się z hiszpańskim modelem, Andresem Velencoso, jest "najszczęśliwszą kobietą na świecie". Piosenkarka, która pokonała raka piersi, cieszy się każdym momentem z ukochanym i powtarza konsekwentnie, że "choroba zmieniła ją z gwiazdy w prawdziwą kobietę". Kylie przyznaje, że przed leczeniem nie potrafiła naprawdę zaangażować się w związek.

Musisz ciężko pracować, aby kochać - powiedziała piosenkarka. Wiele osób uważa, że jak nie czuje zawrotu głowy, to uczucie się wypaliło. A o to trzeba samemu zadbać, zmieniać się i podsycać ogień. Nigdy nie wierzyłam, że małżeństwo to coś na zawsze. Istnieją oczywiście ludzie, którzy uważają, że jedna miłość może trwać całe życie. Ja natomiast jestem zdania, że uczucie będzie tak długo, jak sami na to zapracujemy. W ten sposób staram się unikać kolejnych rozczarowań.

Zmądrzałam i jestem bardziej tolerancyjna, a mniej wymagająca - dodała. Mam wielkie szczęście, że Andres akceptuje to, kim jestem. Nie ma znaczenia, czy jestem na scenie i wyglądam zniewalająco, czy kiedy tracę pewność siebie i zadręczam się tysiącami pytań. Nigdy wcześniej nie byłam taka szczęśliwa.

bCyusCon

Oto, jak wygląda 34-letni partner piosenkarki. Wcale się nie dziwimy, że Kylie się nim zachwyca ;)

bCyusCot
bCyusCoO
KOMENTARZE
(174)
gość
8 lat temu
a Lucia to kto? ;-)
gość
8 lat temu
mnie on się nie podoba, typowy model, góra mięśni, kwadratowa twarz, rozwichrzona fryzura, dla mnie to jest mężczyzna ŁADNY, a nie PRZYSTOJNY. Ale, co kto woli.
dulce
8 lat temu
no no fajny jest trzeba przyznać :)
bCyusCoP
wilcz
8 lat temu
wiecej botoxu nie mogla se wstrzyknac??
gość
8 lat temu
Życzę jej wszystkiego najlepszego :) Ps. Fajne ciacho :)
Najnowsze komentarze (174)
M
8 lat temu
NIE ŻAŁUJCIE LUDZIOM SZCZĘŚCIA ...
gość
8 lat temu
pyknoł bym go
gość
8 lat temu
Ale ma szekszi paszki xD
gość
8 lat temu
TRUE LOVE......buhahahah
gość
8 lat temu
troche mniej botoksu to sie w koncu bedzie mogla normalnie usmiechnać
gość
8 lat temu
wpompowany w brwi kwas koński
gość
8 lat temu
frazesy, wzruszyłam się....
adam
8 lat temu
Julian Tuwim: "Całujcie wy mnie wszyscy w d**ę!" ------------------------------------------------ Absztyfikanci Grubej Berty I katowickie węglokopy, I borysławskie naftowierty, I lodzermensche, bycze chłopy. Warszawskie bubki, żygolaki Z szajką wytwornych pind na kupę, Rębajły, franty, zabijaki, Całujcie mnie wszyscy w d**ę. Izraelitcy doktorkowie, Widnia, żydowskiej Mekki, flance, Co w Bochni, Stryju i Krakowie Szerzycie kulturalną francę ! Którzy chlipiecie z “Naje Fraje” Swą intelektualną zupę, Mądrale, oczytane faje, Całujcie mnie wszyscy w d**ę. Item aryjskie rzeczoznawce, Wypierdy germańskiego ducha (Gdy swoją krew i waszą sprawdzę, Werzcie mi, jedna będzie jucha), Karne pętaki i szturmowcy, Zuchy z Makabi czy z Owupe, I rekordziści, i sportowcy, Całujcie mnie wszyscy w d**ę. Socjały nudne i ponure, Pedeki, neokatoliki, Podskakiwacze pod kulturę, Czciciele radia i fizyki, Uczone małpy, ścisłowiedy, Co oglądacie świat przez lupę I wszystko wiecie: co, jak, kiedy, Całujcie mnie wszyscy w d**ę. Item ów belfer szkoły żeńskiej, Co dużo chciałby, a nie może, Item profesor Cy… wileński (Pan wie już za co, profesorze !) I ty za młodu nie dorżnięta Megiero, co masz taki tupet, Że szczujesz na mnie swe szczenięta; Całujcie mnie wszyscy w d**ę. Item Syjontki palestyńskie, Haluce, co lejecie tkliwie Starozakonne łzy kretyńskie, Że “szumią jodły w Tel-Avivie”, I wszechsłowiańscy marzyciele, Zebrani w malowniczą trupę Z byle mistycznym kpem na czele, Całujcie mnie wszyscy w d**ę. I ty fortuny s********u, Gówniarzu uperfumowany, Co splendor oraz spleen Londynu Nosisz na gębie zakazanej, I ty, co mieszkasz dziś w pałacu, A s**ć chodziłeś pod chałupę, Ty, wypasiony na Ikacu, Całujcie mnie wszyscy w d**ę. Item ględziarze i bajdury, Ciągnący z nieba grubą rętę, O, łapiduchy z Jasnej Góry, Z Góry Kalwarii p
bCyusCoH
mniam
8 lat temu
Hmmm.... ciacho :)
gość
8 lat temu
wolałabym jej kasę, niz tego chłopczyka
gość
8 lat temu
nie w moim typie ten chłptaś.....podobają mi sie prawdziwi faceci!
gość
8 lat temu
mchy i porosty
gość
8 lat temu
tez bym była szczęśliwa na jej miejscu......
gość
8 lat temu
.., że też go Madonna nie usidliła...?
...
Następna strona
bCyusCpj